Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Prezent na Dzień Ojca. Z czego ucieszy się Twój tata?

Zanim kupimy prezent, warto zastanowić się, czym interesuje się nasz tata – wtedy łatwiej podejmiemy decyzję i będziemy mieć pewność, że upominek ucieszy obdarowanego. Podsuwamy Wam kilka naszych propozycji.

 

PREZENT DLA BRODACZA

Jeśli Twój tata nosi brodę albo wąsy, z pewnością doceni prezent w postaci urządzeń do pielęgnacji zarostu. Jednym z nich może być golarka, która umożliwi skuteczne pozbycie się zarostu z twarzy i szyi. Możemy także zdecydować się na wybór strzyżarki, która przeznaczona jest do golenia głowy oraz stylizacji brody i wąsów. Trzecią możliwością jest zakup trymera. On w porównaniu ze strzyżarką, umożliwia precyzyjne golenie trudno dostępnych miejsc, np. uszu i nosa. Niezależnie od tego, na jakie urządzenie się zdecydujemy, zwróćmy uwagę na rodzaj ostrza oraz możliwość regulacji strzyżenia.

 

 

PREZENT DLA KIEROWCY

Większość mężczyzn to kierowcy, dlatego trafionym prezentem z okazji Dnia Ojca 2018 mogą być drobne urządzenia lub akcesoria do samochodu. Mowa tutaj o nawigacji samochodowejwideorejestratorze jazdy, a nawet alkomacie. Odpowiednie będą również szampony do czyszczenia karoserii, płyny do mycia szyb lub zapachy samochodowe.

 

 

PREZENT DLA KOMPUTEROWCA

Jeśli Twój tata interesuje się komputerami, warto wybrać na prezent drobne sprzęty lub akcesoria, które są z nimi związane. Możesz kupić głośniki komputerowesłuchawki, myszkę o ciekawym kształcie lub podświetlaną klawiaturę. Dobrym pomysłem na prezent będą również akcesoria, które poprawią komfort pracy, np. poduszka pod nadgarstek lub podkładka chłodząca pod laptopa. Jednak zanim dokonasz wyboru, zastanów się, co najbardziej może się przydać Twojemu tacie.

 

 

PREZENT DLA MAJSTERKOWICZA

Mężczyźni lubią majsterkować i spędzać dużo czasu w swoich domowych warsztatach. Z pewnością każda „złota rączka” chciałaby mieć pod dostatkiem różnej wielkości śrubki, wkręty, klucze czy nasadki. Jeśli więc Twój tata jest typem majsterkowicza, możesz pokusić się o zakup skrzynki z narzędziami, wiertarki lub wkrętarki. Takie narzędzia są niezbędne podczas naprawy drobnych usterek i wykonywania niektórych prac domowych.

Warsztat

 

 

PREZENT DLA GADŻECIARZA

Dla taty – gadżeciarza również znajdą się ciekawe prezenty. Jednym z nich jest smartwatch, czyli inteligentny zegarek. Smartwatche zostały wyposażone w technologię Bluetooth, dzięki której można sparować je ze smartfonem i otrzymywać powiadomienia o przychodzących połączeniach oraz wiadomościach SMS. Oprócz tego, posiadają szereg przydatnych funkcji, m.in.: moduł GPS, krokomierz, pulsometr, stoper i wiele innych. Ciekawym urządzeniem jest także czytnik e-book. Jeśli Twój tata jest zagorzałym czytelnikiem, możesz pokusić się o jego zakup, ponieważ jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych książek.

 

 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS