% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Sieć MaxElektro

jestesmy_w_calej_polsce_2,kleUeqWea2JC29OS1G5eng.png [35.10 KB]

Max Elektro to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca szeroki asortyment AGDRTV i IT . Działamy jako grupa zakupowa, zrzeszając pod wspólnym szyldem sklepy na terenie całej Polski, umożliwiając dostęp do najlepszych produktów w świetnych cenach zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Skupiamy w sieci sklepy z wieloletnią tradycją, oferując tym samym poza produktami, ogromne doświadczenie i wiedzę, które mogą pomóc w wyborze najlepszego sprzętu na całe lata.

W ofercie sieci Max Elektro znajdują się wyselekcjonowane produkty AGD do zabudowy, jak i sprzęt wolnostojący, szeroki wachlarz drobnych sprzętów AGD  oraz produkty RTV i multimedia. Oferujemy urządzenia najwyższej jakości, tworzone przez czołowych producentów znanych na rynku polskim, jak i światowym. Wspieramy też rodzime marki, oferując ich szeroki asortyment.

Sieć kilkuset sklepów Max Elektro to również sieć punktów odbioru zamówień złożonych w naszym sklepie internetowym maxelektro.pl. Wystarczy na etapie składania zamówienia wybrać sklep znajdujący się najbliżej Ciebie, byś mógł wygodnie odebrać go w najlepszym dla Ciebie miejscu i czasie.

Szeroka sieć dystrybucji to też bogaty wybór usług dodatkowych. Oferujemy transport zamówienia pod wskazany adres, usługę wniesienia, profesjonalny montaż sprzętów oraz transport zużytego AGD.

Składając zamówienie w jednym ze sklepów stacjonarnych możesz też skorzystać z wygodnych zakupów w systemie ratalnym. Co miesiąc proponujemy naszym klientom skorzystanie z promocji ratalnej, która pozwala zakupić produkty na raty na preferencyjnych warunkach.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług jakie oferujemy są Laury Konsumenta, które otrzymaliśmy. Odkrycie 2016 i Top Marka 2017, które zostały nam przyznane dowodzą, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Sprawdź, z pewnością jesteśmy też w Twoim mieście.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS