Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Moja Gazetka

Aktualna gazetka promocyjna Max Elektro w Moja Gazetka

Wszystkie gazetki konsumenckie Max Elektro są dostępne w serwisie Moja Gazetka. Jest to strona internetowa, która gromadzi i publikuje ponad 600 gazetek każdego miesiąca. Gazetki są aktualizowane kilka razy dziennie, a oferty często publikowane z wyprzedzeniem. Dzięki temu nie trzeba zbierać makulatury w postaci gazetek promocyjnych sklepów czy szukać informacji o promocjach na stronie każdego z nich. Serwis Moja Gazetka sprawia, że gazetki konsumenckie najpopularniejszych sklepów znajdziemy w jednym miejscu.

Serwis współpracuje z sieciami handlowymi w całej Polsce. Są to zarówno duże, ogólnopolskie sieci sklepów, jak i mniejsze sieci dostępne w poszczególnych regionach Polski. W serwisie Moja Gazetka znajdziemy wiele sklepów wielobranżowych i spożywczych, a także sklepy meblowe, budowlane czy ze sprzętem AGD i RTV, takie jak Max Elektro.

 

Aplikacja Moja Gazetka

Powstała również bezpłatna aplikacja Moja Gazetka, która umożliwia przeglądanie gazetek promocyjnych na smartfonach. Dzięki temu w każdej chwili sprawdzimy ofertę promocyjną sklepów, gdyż telefon zawsze mamy przy sobie. Obecnie aplikacja dostępna jest w ośmiu państwach, dzięki czemu pozostaje liderem wśród aplikacji zakupowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Aplikacja jest dostępna na systemach: iOS, Android, Windows Phone, BlackBerry OS czy Huawei.

 

Co oferuje aplikacja Moja Gazetka?

  • Ponad 100 sklepów w 15 kategoriach

Aplikacja oferuje dostęp do gazetek konsumenckich wielu sklepów i sieci handlowych. Do wyboru są m.in. następujące kategorie: RTV i AGD, Spożywcze, Drogerie, Odzieżowe, Obuwnicze czy Restauracje.

  • Geolokalizacja

Po wprowadzeniu swojej lokalizacji aplikacja zaserwuje nam gazetki promocyjne, które dotyczą wyłącznie regionu, w którym się znajdujemy.

  • Ulubione sklepy

Użytkownik ma możliwość dodania sklepu do swoich ulubionych - wystarczy nacisnąć serduszko, a sklep pojawi się w nowej zakładce. Aplikacja oferuje również możliwość ukrycia sklepów, które nas nie interesują.

  • Karty lojalnościowe

Zamiast nosić plastikowe karty lojalnościowe w portfelu, ich kopie możemy przechowywać w aplikacji. Podczas zakupów wystarczy pokazać kod kreskowy na ekranie smartfonu.

  • Powiadomienia

Wystarczy włączyć w ustawieniach opcję powiadomień, by od razu otrzymać informację, gdy tylko pojawi się nowa gazetka z promocjami.

  • Lista zakupów

Aplikacja Moja Gazetka pozwala tworzyć listy zakupów, dodawać do nich produkty z gazetek i udostępniać domownikom.

  • Wyszukiwanie produktów

Dzięki możliwości wyszukiwania produktów szybko sprawdzimy, czy interesujący nas produkt jest dostępny w promocji w wybranym przez nasz sklepie.

  • Zapis wybranych stron

Aplikacja umożliwia zapisywanie i przeglądanie interesujących nas zakładek, a to wszystko bez dostępu do Internetu.

Oferta Max Elektro w aplikacji Moja Gazetka

To tylko najważniejsze z funkcjonalności, jakie oferuje aplikacja Moja Gazetka. Jest ona na bieżąco aktualizowana - zmiany mają nie tylko podnieść jej funkcjonalność, ale również ułatwić przeglądanie materiałów promocyjnych i zwiększyć komfort użytkowników. Aktualnie aplikacja Moja Gazetka jest czołową aplikacją zakupową w Polsce - liczba pobrań w naszym kraju przekracza 1,5 miliona.

Serwis internetowy i aplikacja Moja Gazetka gromadzą wszystkie gazetki konsumenckie w jednym miejscu, dzięki czemu użytkownicy mogą w szybki i bezproblemowy sposób wyszukać aktualne promocje na interesujące ich produkty. Nie ma potrzeby gromadzenia papierowych ulotek i gazetek, co jest nie tylko wygodne dla użytkownika, ale również przyjazne dla środowiska naturalnego.

Najnowsza gazetka promocyjna Max Elektro znajduje się też tutaj:

nowa gazetka 1.jpg [84.73 KB]

 

 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS