Kontakt z BOK MaxElektro

 

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami przez formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń na infolinię pod numerem: +48 17 865 26 81
Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00


Na tej stronie znajduje się formularz zgłoszeniowy, przez który szybko i wygodnie możesz skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Możesz zapytać się o specyfikację urządzenia, dowiedzieć się, jak przebiega zwrot i reklamacja towaru, a także sprawdzić stan realizacji swojego zamówienia. Wybierz temat swojego zgłoszenia z rozwijanej listy, wpisz wiadomość, uzupełnij wszystkie wymagane pola i wyślij formularz.

Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wszystkie wiadomości, ponieważ dobry kontakt z Klientami jest dla nas priorytetem.

 

Kontakt z BOK MaxElektro

Administratorem Twoich danych osobowych w przetwarzanych celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na pytanie złożone w formularzu kontaktowym jest GT Group Tomaszek Sp. z o.o. ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. RODO, tj. prawnie uzasadnionego interesu Administratora polegającego na udzielaniu odpowiedzi na korespondencję kierowaną do Administratora. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wyrażenia sprzeciwu względem przetwarzania Twoich danych osobowych, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pełna informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest GT GROUP TOMASZEK SP. z o.o. ul. Cetnarskiego 35/37, 37-100 Łańcut , KRS 0000224213, NIP 8151664972, REGON 1800041130, (dalej również jako „Sprzedawca”).


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS