% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Płatność

Pobranie – Płatność gotówką kurierowi przy odbiorze Towaru. Jest to wygodna forma płatności, ponieważ za zamówiony towar płacisz bezpośrednio przy jego odbiorze.

Gotówka – Płatność przy odbiorze osobistym Towaru w siedzibie Sprzedawcy w dniu odbioru. Po złożeniu przez Ciebie zamówienia, od razu rozpoczynamy jego przygotowanie. Gdy Towar będzie gotowy do odbioru w sklepie, zostaniesz o tym poinformowany. Odbierając towar w jednym z naszych punktów, nie poniesiesz żadnych kosztów związanych z wysyłką.

Przelew – przedpłata na konto bankowe, przed wysyłką Towaru, w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy. Jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Przelew można wykonać przez Internet korzystając z bankowości elektronicznej lub tradycyjnie – na poczcie lub w banku. Numer konta, na które należy przelać kwotę podany jest w procesie składania zamówienia. Na Twój przelew czekamy 7 dni, liczonych od dnia zawarcia umowy. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie, rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia.

DotPay – Płatność za pośrednictwem serwisu DotPay to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności elektronicznych. System umożliwia dokonanie płatności przelewem lub kartą kredytową. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do serwisu DotPay - tam z widocznej listy wybierasz swój bank, logujesz się na konto i potwierdzasz dokonanie przelewu. Płatność wykonana w ten sposób dociera do nas w kilka minut, dzięki czemu możemy natychmiast przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS