% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Top 4 prezenty dla wielbicieli imprez

Jeśli jesteś miłośnikiem imprez, ale nie lubisz klubów dyskotekowych albo DJ-e nie mogą trafić w Twój wyrafinowany gust muzyczny, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możesz robić najlepsze konkurencyjne imprezy we własnym pokoju, domu, w ogrodzie lub na działce. Gadżety, które Ci dziś zaproponujemy są mobilne, więc „imprezę możesz zabrać ze sobą wszędzie”.

 

Power Audio

Zestawy Power Audio to urządzenie stworzone, by rozkręcać imprezy, dzięki mocnym basom oraz intensywnym i czystym dźwiękom, jakie z siebie wydobywają. Jeśli lubisz bawić się dźwiękiem, to ucieszy Cię fakt, iż urządzenia te posiadają korektor dźwięku, czyli equalizer. A jeśli jesteś fanem dobrych i mocnych nut, to Power Audio zostało stworzone właśnie dla Ciebie.

 

 

Boombox

Boomboxy co prawda odchodzą już lekko w zapomnienie, jednak w wielu przypadkach nadal będą sprawdzać się idealnie. Są to urządzenia na pewno bardzo mobilne, więc możesz zabrać je ze sobą wszędzie i cieszyć się dobrym basem i czystym dźwiękiem, jakie gwarantują te urządzenia. Dzięki boomboxom możesz słuchać radia, a także odtwarzać muzykę z USB lub płyt CD. Niektóre modele mają również funkcję AUX i Bluetooth, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Odtwarzacze audio i wideo

Imprezowy klimat

Skoro sprawę sprzętu mamy już omówioną, to dobrze byłby zadbać także o klubowy klimat. Jednym z takich niezbędnych gadżetów będzie niewątpliwie kula dyskotekowa, którą możesz u nas kupić już od 50 zł. Jej tańszym zamiennikiem może być żarówka dyskotekowa, dostępna za około 15 zł. Nieco droższym, ale równie dobrym gadżetem jest stroboskop, czyli lampa dyskotekowa emitująca krótkotrwałe błyski światła. Do większych pomieszczeń, dobrym rozwiązaniem będzie reflektor dyskotekowy, którego cena jest wyższa, jednak daje intensywniejsze światło. „Wisienką na torcie” imprezowego klimatu będzie wytwornica dymu, która stworzy niepowtarzalny klimat!

 

 

Zestaw do karaoke

Wiele osób lubi sobie pośpiewać pod nosem swoje ulubione piosenki. Do tych osób z pewnością należą także Twoi znajomi. Dzięki zestawowi karaoke, zapewnisz im i sobie godziny świetnej zabawy. Na rynku znajduje się mnóstwo rodzajów tego typu urządzeń, a ich cena zaczyna się już od 50 zł – na pewno trafisz na idealny zestaw.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS