Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaki wybrać ekspres ciśnieniowy do domu?

Znudziła Ci się kawa z saszetek? Chcesz wreszcie poczuć smak i aromat prawdziwej, świeżo zaparzonej kawy? Wcale nie musisz za każdym razem udawać się do kawiarni, wystarczy że zakupisz do swojego domu ekspres ciśnieniowy. Teraz dobrej jakości sprzęt, dostępny w przystępnej cenie kupisz za stosunkowo niewielkie pieniądze. Na co zwrócić uwagę wybierając ekspres ciśnieniowy do domu?

 

Łatwość obsługi

Kupując ekspres do kawy do domu oczekujemy od niego, że szybko i bez naszego większego zaangażowania zaparzy nam pyszną, aromatyczną kawę. Ważne jest zatem, aby jego obsługa była prosta i nie sprawiała żadnych problemów. Przykładowo ekspres ciśnieniowy Philips EP2230/10 został wyposażony w intuicyjny ekran dotykowy, który pozwoli na łatwy wybór rodzaju parzonej kawy. Wystarczy dotknąć odpowiedni przycisk na wyświetlaczu, a po kilku chwilach do podstawionego kubka spłynie nasza ulubiona kawa.

 

 

Różne rodzaje kaw

Większość ekspresów ciśnieniowych dostępnych na rynku, choć oczywiście nie wszystkie, ma wbudowane systemy spieniające mleko. Dzięki nim możliwe jest przygotowanie różnych rodzajów kaw mlecznych, np. cappuccino czy latte macchiato. Niektórzy piją tylko espresso, a inni uznają jedynie kawy z mlekiem, dlatego wybierając ekspres ciśnieniowy do domu warto wybrać model z wbudowanym systemem spieniającym. W ekspresie Philips EP2230/10 producent zastosował system LatteGo, który błyskawicznie spienia mleko, a do tego jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

 

jaki-ekspres-cisnieniowy-do-domu.jpg [97.46 KB]

 

Wprowadzenie własnych ustawień

Każdy z nas lubi inną kawę. Jedni wolą aromatyczne i mocne kawy, inni preferują kawę z małą ilością mleka, a jeszcze inni piją kawę pół na pół z mlekiem. Warto więc wybrać ekspres, który będzie posiadał funkcję umożliwiającą zaprogramowanie swojej ulubionej kawy. Takie opcje pozwalają dostosować moc i ilość kawy, a także ilość mleka do własnych preferencji. Ekspres zapamiętuje wprowadzone parametry, dlatego następnym razem wystarczy wcisnąć jeden przycisk, a przygotuje nam naszą ulubioną kawę. 

Ekspresy ciśnieniowe

Sprawne czyszczenie

Nie oszukujmy się – nikt z nas nie lubi czyścić urządzeń AGD. Dlatego ekspres ciśnieniowy do domu powinien być łatwy i nieskomplikowany w czyszczeniu. O ile pojemnik na fusy musimy sami opróżnić i umyć, wiele modeli może samodzielnie przeprowadzić proces automatycznego płukania. Tak jest w przypadku ekspresu ciśnieniowego Philips EP2230/10, który dodatkowo posiada wyjmowany blok zaparzający, dzięki czemu wygodnie można go umyć pod bieżącą wodą.

 

Elegancki design

Wybierając sprzęty AGD do domu, kierujemy się nie tylko ich funkcjonalnością, ale również wyglądem. Stworzenie spójnej aranżacji kuchennej nie jest łatwe i wymaga od nas dużego zaangażowania i długotrwałych poszukiwań. Dlatego, kupując nowe sprzęty chcemy, aby wpasowały się w wystrój kuchni i nie zaburzały jej wizualnej harmonii. Nowoczesne ekspresy ciśnieniowe wykonywane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą nam przez długi czas, a ich elegancki wygląd stanie się dodatkową ozdobą wnętrza

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS