Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

 • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Wózek dziecięcy 3w1 Lionelo – jeden wózek, trzy funkcje, mnóstwo możliwości!

Szukasz wszechstronnego i stylowego wózka, który będzie rósł razem z Twoim dzieckiem? Wózek dziecięcy 3w1 Lionelo to doskonały wybór dla rodziców, ceniących sobie jakość, mobilność i wielofunkcyjność. Gondola zapewni maluchowi komfortowy sen, spacerówka – wygodę podczas odkrywania świata, a fotelik samochodowy – bezpieczeństwo w podróży. Sprawdź, co oferują wózki wielofunkcyjne Lionelo i wybierz model, który zapewni wygodne spacery, bezpieczne podróże i niezawodne wsparcie na co dzień.

 

Wózki.webp [18.34 KB]

 

O czym przeczytasz w tym artykule?

 • Co to jest wózek 3w1?
 • Z czego składa się wózek dziecięcy 3w1?
 • Czym mogą pochwalić się wózki wielofunkcyjne od marki Lionelo?
 • Jakie zalety mają wózki 3w1?
 • Dlaczego warto zainwestować w wózek dziecięcy 3w1 Lionelo?

 

Wózek dziecięcy 3w1 – czym się charakteryzuje?

Wózek dziecięcy 3w1 to wielofunkcyjny wózek, który towarzyszy dziecku od pierwszych dni życia aż po pierwsze lata. Taki wózek składa się z kilku modułów i został tak zaprojektowany, aby dostosowywać się do rosnących potrzeb dziecka i rodziców. Wózek 3w1 ma lekki stelaż, na którym można zamontować gondolę, siedzisko spacerowe oraz fotelik samochodowy. W sprzedaży dostępny jest też wózek z nosidełkiem, zamiast fotelika. Wszystkie te elementy montuje się za pomocą specjalnych adapterów. Jest to wygodne i bezpieczne dla dziecka rozwiązanie.

Takie wózki 3w1 oferuje wielu producentów, m.in. marka Lionelo, która od wielu lat działa w branży parentingowej. W jej ofercie można znaleźć także model 2w1, czyli wózek gondola-spacerówka, który sprzedawany jest bez fotelika samochodowego.

 

Wózek wielofunkcyjny 3w1 Lionelo Mika Blue Navy
1729.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

1599.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

1729.00 zł

Zobacz szczegóły
Wózek wielofunkcyjny 3w1 Lionelo Amber Grey Stone
1470.03 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

1350.90 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

1470.03 zł

Zobacz szczegóły

 

Wózek dziecięcy 3w1 – z czego się składa?

Wózek 3w1 rośnie wraz z potrzebami dziecka. W pierwszych miesiącach życia malucha może być głębokim wózkiem, a potem stać się wygodną spacerówką, która pozwoli mu oglądać otaczający świat. Najczęściej w skład wózka dziecięcego 3w1 wchodzą:

 • Gondola – jest to pierwszy moduł używany od narodzin do około 6. miesiąca życia dziecka. Gondola oferuje płaską powierzchnię do leżenia, co jest szczególnie ważne dla noworodków i niemowląt, które spędzają większość czasu na spaniu. Wózek gondola zapewnia bezpieczne miejsce do spania podczas spacerów, ponieważ chroni dziecko przed czynnikami zewnętrznymi.
 • Spacerówka – inaczej siedzisko spacerowe, czyli drugi moduł, który można zainstalować, gdy dziecko zaczyna samodzielnie siadać, czyli zwykle około 6. miesiąca życia. Spacerówka ma zwykle regulowane oparcie, które umożliwia dziecku obserwację otoczenia podczas spacerów. W zależności od modelu siedzisko można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.
 • Fotelik samochodowy – trzecim komponentem jest fotelik samochodowy, który można montować na stelażu wózka. Wózek z fotelikiem jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ponieważ umożliwia łatwe przenoszenie dziecka z samochodu do wózka i z powrotem, bez konieczności budzenia go.

 

wozek-dzieciecy-3w1-lionelo-amber-pink-rose.jpg [108.00 KB]

Wózek wielofunkcyjny 3w1 Lionelo Amber Pink Rose, źródło: materiały marki Lionelo

 

Co oferują wózki dziecięce 3w1 od marki Lionelo?

Wózki dziecięce 3w1 od marki Lionelo to wszechstronne rozwiązania, które są zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i bezpieczeństwie dziecka. Wszystkie wózki 3w1 składają się z gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. Co jeszcze oferują?

 

Pompowane lub bezobsługowe koła

W zależności od modelu wózki Lionelo wyposażone są w koła pompowane lub koła bezobsługowe, wykonane z tworzywa PU. W wózku Lionelo Amber 3w1 Grey Graphite Set producent zamontował koła pompowane, które świetnie sprawdzą się na nierównym podłożu, zapewniając płynną jazdę. Z kolei w wózku Lionelo Mari Toure Black Onyx znajdziemy koła bezobsługowe, czyli takie, które idealnie nadają się do miejskiej nawierzchni i nie wymagają dodatkowej konserwacji. Takie koła mają głęboki bieżnik, dzięki czemu zapewniają łatwe i wygodne prowadzenie wózka.

Niezależnie od typu zamontowanych kół, wszystkie są kołami zwrotnymi 360° z blokadą jazdy na wprost. Dzięki temu doskonale omijają przeszkody i pozwalają rodzicowi utrzymać stabilny kurs. Co ważne, każdy wózek dziecięcy 3w1 Lionelo ma przednią i tylną amortyzację, co sprawia, że dziecko nie czuje nierówności podłoża.

 

Wózek wielofunkcyjny 3w1 Lionelo Amber Blue Navy
1417.73 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

1299.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

1417.73 zł

Zobacz szczegóły

 

Montaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Wszystkie wózki Lionelo pozwalają na łatwą zmianę pozycji siedziska, co pozwala rodzicom na ustawienie dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy. To świetne rozwiązanie, które umożliwia dostosowanie ustawienia w zależności od potrzeb i wieku dziecka. Montując siedzisko tyłem do kierunku jazdy, można w pełni kontrolować dziecko. Natomiast montaż siedziska przodem do kierunku jazdy zapewni dziecku więcej swobody i wrażeń, pozwalając oglądać otaczającą przyrodę.

 

Regulowane oparcie siedziska

Aby zapewnić dodatkowy komfort dziecku, wózki 3w1 Lionelo zostały wyposażone w regulowane oparcie siedziska, co pozwala na dostosowanie kąta nachylenia. W ten sposób można stworzyć idealną przestrzeń do drzemki dziecka podczas spaceru.

 

Składana konstrukcja

Wszystkie wózki wielofunkcyjne Lionelo mają składaną konstrukcję. Dzięki temu, że składają się do poręcznych rozmiarów, bez problemu mieszczą się w bagażniku i łatwo można je wnieść po schodach, do budynku lub komunikacji miejskiej. Jest to szczególnie cenne dla rodziców, którzy często podróżują ze swoim dzieckiem.

Wózek 3w1 Lionelo Amber Grey Stone został także wyposażony w blokadę zabezpieczającą przed samoistnym złożeniem. Natomiast wózek 3w1 Lionelo Mika Blue Navy można złożyć do kompaktowych rozmiarów i przenieść, używając wygodnego pasa na ramię.

 

wozek-wielofunkcyjny-3w1-lionelo-mika-blue-navy-skladana-konstrukcja (1).jpg [218.11 KB]

Wózek wielofunkcyjny 3w1 Lionelo Mika Blue Navy, źródło: materiały marki Lionelo

 

Regulowana rączka do prowadzenia

W wybranych modelach np. w wózku 3w1 Lionelo Amber Blue Navy producent zamontował regulowaną rączkę do prowadzenia wózka. Dzięki temu każdy może z łatwością dostosować jej wysokość do swojego wzrostu. Dzięki temu prowadzenie wózka jest wygodne i ergonomiczne niezależnie od tego, kto z rodziny się nim zajmuje.

 

Akcesoria w zestawie

Każdy wózek dziecięcy 3w1 Lionelo jest wyposażony w szereg praktycznych akcesoriów. We wszystkich modelach producent stosuje adaptery do montażu fotelika samochodowego Lionelo, a także pojemne kosze na zakupy. W poszczególnych wózkach znajdziemy też inne praktyczne akcesoria. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Lionelo Amber Pink Rose ma w zestawie także moskitierę, folię przeciwdeszczową, dwa pokrowce na nóżki, miękki przewijak oraz torbę z wygodnymi przegródkami. Dzięki temu jest gotowy do użycia w różnych warunkach pogodowych i sytuacjach.

 

Bezpieczne rozwiązania

Wszystkie wózki wielofunkcyjne Lionelo są komfortowe w użytkowaniu i w pełni bezpieczne dla dziecka. Mają zarówno systemy hamulcowe zapewniające stabilność wózka na różnych powierzchniach, jak i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które chronią dziecko przed wypadnięciem. Dodatkowo wózki Lionelo są wykonane z nietoksycznych materiałów, co jest szczególnie ważne dla zdrowia maluchów.

Warto również wspomnieć, że wszystkie wózki dziecięce 3w1 Lionelo są objęte dożywotnią gwarancją z pakietem Assistance. Oznacza to, że w przypadku ewentualnej usterki producent zapewni rodzicom wózek zastępczy, a uszkodzony naprawi i dostarczy do domu – to wszystko bez dodatkowych opłat.

 

wozek-wielofunkcyjny-3w1-lionelo-amber-grey-stone-bezpieczenstwo-dziecka (1).jpg [123.83 KB]

Wózek wielofunkcyjny 3w1 Lionelo Amber Grey Stone, źródło: materiały marki Lionelo

 

Wózek dziecięcy 3w1 od Lionelo – jakie ma zalety?

Wózek dziecięcy 3w1 to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością wśród rodziców z wielu powodów. Oto główne zalety tego typu wózka:

 • Wielofunkcyjność – tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wózek 3w1 jest kompletnym rozwiązaniem. Kupując jeden wózek, można zyskać wózek z gondolą, spacerówką i fotelikiem samochodowym lub nosidełkiem. Dzięki temu nie trzeba dokupować dodatkowych elementów.
 • Praktyczność – system modułowy pozwala na szybkie i łatwe przełączanie między różnymi funkcjami wózka, co jest niezwykle praktyczne podczas codziennych zajęć. Niektóre wózki 3w1 Lionelo mają uniwersalne adaptery, dzięki czemu są przystosowane do montażu popularnych fotelików samochodowych producenta.
 • Długotrwałe użytkowanie – jako że wózek 3w1 jest zaprojektowany, aby służyć od narodzin do około 3-4 lat życia dziecka, rodzice mogą używać tego samego wózka przez długi czas, bez konieczności kupowania nowego. Można powiedzieć, że wózek 3w1 rośnie razem z dzieckiem.
 • Komfort i bezpieczeństwo dziecka – wózki 3w1 marki Lionelo są zaprojektowane z myślą o komforcie dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Poza tym zwykle mają solidniejsze stelaże i większa koła niż wózki spacerowe, co zapewnia większe bezpieczeństwo dziecku.
 • Oszczędność pieniędzy – zakup jednego wózka 3w1 często okazuje się bardziej ekonomiczny niż kupowanie osobno gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego. To rozwiązanie, które zapewnia oszczędność zarówno pieniędzy, jak i miejsca.

 

Czy warto kupić wózek dziecięcy 3w1 Lionelo?

Wózek dziecięcy 3w1 od Lionelo zdecydowanie zasługuje na uwagę rodziców, którzy poszukują wygodnego, bezpiecznego i wszechstronnego rozwiązania dla swojego dziecka. Modele tej marki oferują nie tylko różnorodność w funkcjach, takich jak regulowane oparcie, składana konstrukcja czy regulowana rączka do prowadzenia, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa. Przystępna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania oraz dodatkowymi akcesoriami, takimi jak moskitiery czy pokrowce przeciwdeszczowe, sprawia, że wózki te stanowią ekonomicznie rozsądne rozwiązanie. Wybór wózka 3w1 od marki Lionelo to gwarancja komfortu i zadowolenia zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Produkty powiązane

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS