% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaki prezent na Dzień Dziecka? Sprawdź nasze propozycje

Z racji tego, że Dzień Dziecka wypada w krótkim czasie przed wakacjami, polecamy wybrać prezent, który zachęci dziecko do spędzania czasu na świeżym powietrzu, a nie przed ekranem komputera. Do tego celu idealne będą deskorolki i hulajnogi elektryczne oraz wrotki nakładane, które od pewnego czasu podbijają serca dzieci i nastolatków.

 

Deskorolki elektryczne

Co powiecie na deskorolkę, która sama jeździ? Tego typu urządzenia posiadają komputer pokładowy i są zasilane za pomocą wbudowanego akumulatora. Wystarczy odpowiednio balansować ciałem, aby jechać do przodu, do tyłu lub skręcać. Opanowanie równowagi i krótki trening wystarczą, aby Twoje dziecko mogło cieszyć się jazdą na desce. W produkcji deskorolek elektrycznych specjalizuje się polska firma Manta, ale w naszej ofercie od niedawna dostępne są nowe modele desek marki Fiat 500 w uniwersalnych kolorach – czarnym, białym i czerwonym. Poszczególne modele różnią się między sobą wielkością kół, parametrami i kolorystką, dlatego zapoznaj się z ich specyfikacją i wybierz deskę, która najbardziej przypadnie do gustu Twojemu dziecku. Gwarantujemy, że deskorolka elektryczna będzie trafionym prezentem i zobaczysz szeroki uśmiech na buzi swojego dziecka.

Pojazdy elektryczne

Wrotki nakładane

Do listy sprzętów rekreacyjnych możemy zaliczyć jeszcze wrotki, które były bardzo popularne w erze muzyki disco, jednak później zostały wyparte przez rolki. Choć dzieci uwielbiały obydwa gadżety, był z nimi jeden problem – nie rosły razem ze stopą dziecka. Z pomocą przyszli producenci, którzy stworzyli wrotki nakładane na buty. Są to po prostu kółka wyposażone w regulowany pasek, który zakłada się na buty. To innowacyjne rozwiązanie pozwala zamienić we wrotki dosłownie każdy rodzaj obuwia sportowego. Sama jazda na takich wrotkach nie jest skomplikowana, wymaga jednak treningu, aby nabrać wprawy. W naszej ofercie znajdują się zwykłe wrotki nakładane, a także wrotki elektryczne, które mogą rozwinąć prędkość nawet do 16 km/h.

 

Hulajnogi elektryczne

Jako prezent z okazji Dnia Dziecka, polecamy wybrać hulajnogę. Zapomnijcie jednak o klasycznej zabawce dla dzieci, bowiem na rynku pojawiły się nowoczesne modele elektryczne, które stanowią doskonałą alternatywę dla roweru. Hulajnogi elektryczne sprawdzą się zarówno w celach rekreacyjnych, np. podczas spacerów, jak i do sprawnego poruszania się na niezbyt długich dystansach. Tego typu hulajnogi posiadają wbudowany akumulator, który po rozładowaniu należy ponownie naładować, aby móc korzystać z urządzenia. Sterowanie hulajnogą jest o wiele łatwiejsze niż deskorolką elektryczną, ponieważ gaz i hamulec umieszczone są w regulowanej rączce. W naszym asortymencie dostępne są zarówno modele stojące, jak i hulajnogi z siedziskiem, np. model Razor E300s w kolorze szarym. Hulajnoga elektryczna to doskonała propozycja na prezent z okazji Dnia Dziecka, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.

 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS