Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Poznaj AENO – markę inteligentnych urządzeń domowych

AENO to marka, która przeplata nowoczesność z codziennym komfortem, otwierając drzwi do świata pełnego nowych możliwości. Choć jej nazwa może jeszcze nie być powszechnie znana, to z pewnością jej produkty skradną serca miłośników innowacyjnych rozwiązań. W tym artykule przyjrzymy się bliżej marce AENO. Poznamy jej filozofię, ofertę produktową i dowiemy się, dlaczego warto zwrócić na nią szczególną uwagę.

 

O czym przeczytasz w tym artykule?

  • Poznasz markę AENO. Dowiesz się, co to za firma i jakie urządzenia produkuje.
  • Czym wyróżniają się produkty marki AENO? Inteligentne rozwiązania, funkcjonalność i estetyczny wygląd to tylko niektóre z ich cech.
  • Portfolio marki AENO jest bardzo bogate i urozmaicone. Jakie produkty można w nim znaleźć?
  • Gdzie można kupić produkty marki AENO?

 

AENO – co to za firma?

AENO to stosunkowo młoda firma na rynku technologicznym, która szybko zyskuje uznanie, jako innowacyjny producent inteligentnych urządzeń domowych. Jest to światowa marka należąca do grupy ASBIS, znanego dystrybutora elektroniki i produktów IT. Swoje produkty oferuje konsumentom w 26 krajach, m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Holandii, Czechach, RPA, a także w Polsce.

Firma AENO specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych urządzeń, które mają za zadanie ułatwić i ulepszyć codzienne życie użytkowników. Każdy produkt AENO jest wynikiem głębokiej analizy potrzeb rynku i trendów technologicznych, co pozwala firmie tworzyć innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania. Motto firmy „Creating the Future” doskonale oddaje ducha firmy, skoncentrowanego na tworzeniu przyszłości poprzez innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

Czym cechują się produkty AENO?

Produkty AENO stanowią znakomity przykład połączenia innowacyjności, estetyki i odpowiedzialności ekologicznej w świecie nowoczesnych technologii. Charakteryzują się przede wszystkim spójną estetyką, co sprawia, że idealnie komponują się w każdym wnętrzu, dodając mu nowoczesnego charakteru.

Jedną z kluczowych cech produktów AENO jest ich zdolność do współpracy w ramach jednego ekosystemu. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosowywać ustawienia urządzeń za pośrednictwem aplikacji AENO. Pozwala ona na zdalne sterowanie produktami za pomocą smartfona oraz przy pomocy asystentów głosowych. Dzięki temu użytkownicy mogą zaplanować sprzątanie, monitorować swoje posiłki i wiele więcej. Co ważne, aplikacja płynnie integruje się z różnymi systemami inteligentnego domu

AENO kładzie również duży nacisk na odpowiedzialność za środowisko, co znajduje odzwierciedlenie w ich podejściu do produkcji i pakowania. Firma ta zrezygnowała z tradycyjnych instrukcji papierowych na rzecz ich digitalizacji, co przyczynia się do ograniczenia zużycia papieru. Ponadto opakowania produktów AENO są w 100% ekologiczne. Nie zawierają plastiku i są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, co dodatkowo podkreśla ich zaangażowanie w ochronę środowiska.

 

grzejniki-aeno-zdalnie-sterowane-smartfonem.png [124.89 KB]

Źródło: materiały marki AENO

 

Co produkuje marka AENO?

AENO produkuje rozmaite urządzenia, które mają na celu ułatwienie i ulepszenie codziennego życia użytkowników. W jej asortymencie znajdziemy małe AGD przeznaczone do kuchni, higieny i pielęgnacji, a także do utrzymania mieszkania w czystości. Lista produktów jest bardzo długa i zróżnicowana, dlatego, aby użytkownicy mogli łatwiej znaleźć odpowiednie sprzęty, producent sklasyfikował je w pięciu kategoriach: ogrzewanie, kuchnia, klimat, zdrowie i higiena oraz czyszczenie. W każdej kategorii dostępne są nowoczesne urządzenia AGD, które znacząco podnoszą komfort życia.

 

Ogrzewanie – ciepło i elegancja w domu

W tej kategorii AENO oferuje grzejniki. Są to inteligentne urządzenia, które działają na podczerwień. Dzięki temu są wydajniejsze niż inne metody ogrzewania i zużywają nawet dwukrotnie mniej prądu. Grzejnik na podczerwień AENO ogrzewa osoby i przedmioty znajdujące się w pobliżu, a nie tylko powietrze. Nie spala tlenu, nie wysusza powietrza i nie emituje szkodliwych substancji wpływających negatywnie na nasze zdrowie czy środowisko.

 

grzejnik-AENO-premium-eko-smart.webp [31.96 KB]

Źródło: materiały marki AENO

 

Każdy grzejnik AENO cechuje minimalistyczny design. Smukła obudowa sprawia, że będzie pasował do każdego wnętrza. Można go ustawić na podłodze albo przymocować do ściany za pomocą śrub mocujących. Do wyboru są także różne wersje kolorystyczne – klasyczny biały grzejnik, estetyczny szary lub czarny grzejnik. Nowoczesny design grzejnika AENO Premium Smart Eco został doceniony w konkursie Red Dot Product Design Awards 2023.

Co więcej, jest to grzejnik z Wi-Fi, którego działanie można kontrolować zdalnie poprzez aplikację AENO. Z poziomu smartfona można regulować temperaturę panelu grzewczego w zakresie od 60°C do 120°C, monitorować zużycie energii, a także dostosowywać temperaturę w pomieszczeniu.

 

 

Kuchnia – szybkie i smaczne przyrządzanie posiłków

Marka AENO oferuje swoim klientom również szeroki wybór urządzeń kuchennych, które pozwalają na szybkie i sprawne przygotowywanie potraw. Małe AGD do kuchni to przede wszystkim czajniki elektryczne, inteligentne wagi kuchenne, grille elektryczne oraz blendery z funkcją gotowania.

 

czajniki-elektryczne-aeno-ze-zdalnym-sterowaniem.jpg [205.83 KB]

Źródło: materiały marki AENO

 

W ofercie producenta znajdziemy też cyrkulator do gotowania Sous Vide AENO SV1. Dzięki niemu można przygotowywać dania o idealnej teksturze i smaku, zachowując przy tym wszystkie wartości odżywcze. Ten model ma wyświetlacz LCD i intuicyjne sterowanie dotykowe, a do tego oferuje 4 automatyczne programy. Taki cyrkulator będzie idealny do przygotowywania posiłków dietetycznych i wegetariańskich. Pozwoli on jednak eksperymentować z przepisami, korzystając z rozmaitych produktów – z mięsa, ryb, warzyw czy owoców.

AENO oferuje również urządzenia przeznaczone do przechowywania żywności. Są to zgrzewarki próżniowe, które pozwalają na dłużej zachować świeżość i jakość przechowywanej żywności, w tym suchych produktów. Zapewniają one skuteczne i higieniczne zabezpieczenie żywności przed czynnikami zewnętrznymi. Zgrzewarka próżniowa AENO VS2 oferuje siłę ssania 7 kPa, dzięki czemu pozwala w ciągu kilku sekund hermetycznie zapakować rozmaitą żywność. Sprawdzi się zarówno do pakowania suchych, jak i wilgotnych produktów.

 

 

Klimat – oczyszczanie powietrza w domu

W tej kategorii marka AENO oferuje produkty skoncentrowane na poprawie jakości powietrza w domowych wnętrzach, co jest kluczowe dla dobrego samopoczucia i zdrowia mieszkańców. Są to oczyszczacze powietrza, które stają się coraz bardziej pożądane w dobie rosnącej świadomości na temat wpływu powietrza na nasze zdrowie.

 

oczyszczacze-powietrza-aeno-z-kilkustopniowa-filtracja.jpg [127.21 KB]

Źródło: materiały marki AENO

 

Oczyszczacze powietrza AENO wykorzystują kilkustopniowy system filtracji, aby skutecznie usuwać z otoczenia szkodliwe alergeny, zarazki oraz inne zanieczyszczenia. Filtr wstępny wychwytuje większe zanieczyszczenia, m.in. kurz, włosy czy sierść zwierząt. Z kolei filtr HEPA 13 jest w stanie zatrzymać nawet bardzo małe cząsteczki, takie jak: bakterie, alergeny, aerozole i wiele innych z 99,9% skutecznością. Natomiast filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy z gotowania, dym papierosowy i lotne związki organiczne, które znajdują się w meblach i materiałach budowlanych. Ostatnim etapem oczyszczania jest lampa UV, która niszczy wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia znajdujące się w filtrze. Dodatkowo niektóre oczyszczacze AENO wyposażone są w jonizatory, które generują jony ujemne. Te z kolei neutralizują szkodliwe jony dodatnie unoszące się w powietrzu.

Marka AENO ma w swojej ofercie kilka modeli oczyszczaczy powietrza. Różnią się one wydajnością, dzięki czemu można z łatwością dobrać odpowiedni model do wielkości pomieszczenia. Przykładowo oczyszczacz AENO AP3 przeznaczony jest do powierzchni do 30 m², a oczyszczacz AENO AP1S gwarantuje skuteczne oczyszczanie powierzchni 60 m² w zaledwie 19 minut.

 

 

Zdrowie i higiena – piękny i zdrowy uśmiech

Jeśli chodzi o kategorię „zdrowie i higiena”, marka AENO skupia się przede wszystkim na produktach do higieny jamy ustnej. Oferuje duży wybór szczoteczek sonicznych, które wykorzystują technologię dźwiękową do efektywnego i delikatnego czyszczenia zębów. Dzięki szybkim, sonicznym wibracjom, szczoteczki skutecznie usuwają płytkę nazębną, docierając nawet w trudno dostępne miejsca. Regularne używanie szczoteczki sonicznej AENO może znacznie poprawić stan zdrowia zębów i dziąseł, zapobiegając problemom takim jak próchnica czy choroby dziąseł. Dostępne w ofercie producenta szczoteczki soniczne różnią się częstotliwością drgań na minutę, trybami pracy i dodatkowymi funkcjami. Wszystkie jednak oferują długi czas użytkowania bez konieczności ładowania baterii – do 40 lub 90 dni, a najlepsze modele nawet do 100 dni.

 

szczoteczki-soniczne-aeno.jpg [126.36 KB]

Źródło: materiały marki AENO

 

W codziennej pielęgnacji jamy ustnej pomogą nam też irygatory dentystyczne AENO. Te urządzenia wykorzystują strumień wody do delikatnego, ale skutecznego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych oraz linii dziąseł. Dzięki irygatorom można skutecznie usuwać resztki jedzenia i bakterie, które są trudno dostępne dla tradycyjnej szczoteczki.

 

 

Czyszczenie – czyste podłogi i ubrania

O czystość podłóg, dywanów i innych powierzchni w domu trzeba dbać regularnie. Jest to ważne z uwagi na zdrowie i bezpieczeństwo domowników. Dlatego marka AENO oferuje całą gamę urządzeń, dzięki którym sprzątanie stanie się szybsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej.

Odkurzacz pionowy z turboszczotką, np. model AENO ASC3 zapewnia doskonałe efekty sprzątania, niezależnie od powierzchni. Sprawdzi się zarówno na płytkach, panelach, jak i na dywanie czy wykładzinie. Dodatkowo dysponuje elektroszczotką, która świetnie zbiera włosy i sierść zwierząt, pozwalają efektywnie czyścić dywany nawet z długim włosiem. Odkurzacze pionowe AENO można jednym ruchem zamienić na modele ręczne, a dzięki szerokiej gamie końcówek skutecznie odkurzyć tapicerkę meblową lub trudno dostępne zakamarki. Jeśli mamy w domu duże powierzchnie, to do sprzątania możemy wybrać robot sprzątający AENO, np. model ARC4S. To zaawansowane urządzenie potrafi samodzielnie sprzątać nawet przez 2 miesiące, gdyż ma pojemny worek, który wystarcza na 40 sprzątań. Wystarczy ustalić harmonogram pracy, a robot zajmie się całą resztą. Co więcej, jest to również robot mopujący. Oznacza to, że może jednocześnie odkurzacz i myć podłogę – wszystko dzięki połączonemu zbiornikowi na wodę i kurz.

 

roboty-sprzatajace-aeno-z-funkcja-mopowania.jpg [227.12 KB]

Źródło: materiały marki AENO

 

Odkurzone podłogi szybko umyjemy i zdezynfekujemy za pomocą mopa parowego AENO. Dzięki temu, że generuje on temperaturę 130°C, zabija 99,9% bakterii i grzybów w ciągu kilku sekund. Każdy mop parowy producenta ma w zestawie dodatkowe akcesoria, np. szczotkę nylonową, szczotkę mosiężną czy ssawkę. Dzięki temu nadaje się nie tylko do mycia podłóg, lecz także okien, luster, płytek ściennych czy okapów kuchennych.

W tej kategorii marka AENO proponuje swoim klientom także ręczne parownice do ubrań. To przydatne urządzenia dla wszystkich, którzy chcą mieć zawsze świeże i gładkie ubrania. Gorąca para wodna szybko i skutecznie usuwa zagniecenia i odświeża tkaniny, co jest świetną alternatywą dla tradycyjnego prasowania.

 

 

Gdzie kupić produkty marki AENO?

Produkty marki AENO, znane ze swojej innowacyjności i funkcjonalności, są łatwo dostępne dla szerokiego grona konsumentów. Jeśli interesujecie się zakupem urządzeń tej marki, jednym z najlepszych miejsc, gdzie możecie je znaleźć, jest sklep internetowy Max Elektro. Zapewniamy, że zakupy w naszym sklepie online są całkowicie bezpieczne, a do tego szybkie i wygodne. Dodatkowo oferujemy szeroką ofertę produktów AENO, więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

 

AENO – połączenie innowacyjności, jakości i ceny

Jeżeli szukacie inteligentnych, funkcjonalnych, a do tego designerskich urządzeń AGD do swojego domu, z pewnością zainteresuje Was oferta marki AENO. Jej urządzenia idealnie wpisują się w potrzeby współczesnych użytkowników, którzy cenią sobie zarówno estetykę, jak i praktyczne rozwiązania.

AENO nieustannie pracuje nad rozwojem swojego portfolio, mając na uwadze zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. Możemy spodziewać się, że oferta marki będzie systematycznie uzupełniana o nowe, poszukiwane przez klientów kategorie produktów. Dzięki temu AENO pozostaje na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami, zapewniając swoim użytkownikom dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS