% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy od Beko – sięga tam, gdzie wzrok nie sięga

Sprzątanie nie należy do naszych ulubionych obowiązków domowych. Mimo to musimy dbać o porządek, aby nie dopuścić do rozwoju drobnoustrojów czy bakterii i po prostu komfortowo czuć się we własnych czterech kątach. Na szczęście producenci sprzętów AGD sukcesywnie wypuszczają na rynek nowe urządzenia, dzięki którym codzienne sprzątanie staję się szybsze i skuteczniejsze. Jednym z nich jest odkurzacz pionowy bezprzewodowy od marki Beko. Ma on w swoim wyposażeniu bogaty zestaw końcówek, dzięki którym odkurzymy nie tylko dywany i podłogi, ale również inne powierzchnie.

 

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy – wygoda podczas sprzątania

Przenoszenie odkurzacza i przepinanie kabla z gniazdka do gniazdka jest dość uciążliwe i znacznie wydłuża cały proces odkurzania. Właśnie dlatego odkurzacze pionowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem konsumentów. W przeciwieństwie do standardowych odkurzaczy workowych i bezworkowych cechują się lekkim i kompaktowym kształtem, a do tego są całkowicie mobilne. Można je więc bez problemu przenosić z jednego miejsca do drugiego, a nawet odkurzyć z ich pomocą wnętrze samochodu. Odkurzacze pionowe są bowiem modelami 2w1, czego najlepszym przykładem jest odkurzacz VRT94929VI - najnowszy w ofercie marki Beko. Wystarczy odpiąć od niego rurę, a zamieni się w niewielki odkurzacz ręczny, który doskonale usunie zanieczyszczenia z tapicerki samochodowej czy okruszki z kanapy.

Odkurzacze pionowe

Wysoka skuteczność odkurzania

W przypadku sprzętów AGD ogólna zasada mówi, że im wyższa moc, tym lepsza skuteczność. Odnosi się ona również do odkurzaczy pionowych, które dzięki wysokiej mocy pracują efektywniej i skuteczniej zbierają zanieczyszczenia. Odkurzacz pionowy Beko VRT94929VI został wyposażony w silnik bezszczotkowy BLDC, który zapewnia wysoką moc, porównywalną do tej, którą dysponują odkurzacze sieciowe. Dzięki mocy ssania 165 W skutecznie wciąga zanieczyszczenia – kurz, włosy, sierść zwierząt, okruszki czy zaschnięte błoto. Poza tym dysponuje trzema trybami mocy (normalnym, średnim i turbo), dzięki czemu jego pracę można dostosować do swoich potrzeb i rodzaju zanieczyszczeń. 

 

odkurzacz-pionowy-bezprzewodowy-beko-jaki.jpg [88.96 KB]

 

Długi czas pracy

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy marki Beko cechuje się długim czasem pracy, dzięki czemu pozwoli porządnie odkurzyć całe mieszkanie na jednym ładowaniu. Został wyposażony w akumulator litowo-jonowy, pozwalający nawet na 45 minut ciągłej pracy. Na obudowie odkurzacza znajduje się wskaźnik, który informuje o stanie naładowania akumulatora. Gdy ten się wyczerpie, wystarczy go umieścić w stacji ładującej – pełne ładowanie trwa około 4-5 godzin. Stację ładującą można zamontować na ścianie, dzięki czemu odkurzacz nie sprawi problemów w przechowywaniu. Poza tym stacja dokująca jest świetnym miejscem do przechowywania akcesoriów do odkurzacza. Dzięki temu, że zawsze będą w jednym miejscu, nigdy się nie zgubią. 

 

Bogaty zestaw akcesoriów

Jedną z największych zalet odkurzacza pionowego Beko VRT94929VI jest jego wszechstronność działania, a zawdzięcza ją bogatemu zestawowi końcówek. W jego wyposażeniu znalazła się duża elektroszczotka z oświetleniem LED, która nadaje się zarówno do odkurzania podłóg, jak i dywanów. Kolejną dodatkową końcówką jest mała turboszczotka, przeznaczona do odkurzania mebli tapicerowanych i wnętrza samochodu – bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem sierści zwierząt. Poza tym w zestawie znajduje się szczelinówka, która bez problemu odkurzy każdy zakamarek, np. listwy przypodłogowe oraz miękka szczotka, dzięki której usuniemy kurz z mebli. Niezwykle praktycznym dodatkiem jest elastyczny łącznik, który znacznie ułatwia pracę i pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Dzięki tak bogatemu zestawowi końcówek odkurzacz Beko doskonale sprawdzi się w domu, gdyż skutecznie odkurzy każdą powierzchnię.

 

 

Czystość przede wszystkim!

Odkurzacz pionowy bezprzewodowy Beko VRT94929VI zadba nie tylko o czyste powierzchnie w Twoim domu, ale również o jakość powietrza. Producent zamontował w nim bowiem filtr EPA 10, który przed wydmuchaniem powietrza, skutecznie je oczyści. Dzięki temu do pomieszczenia trafi odświeżone powietrze, bez kurzu i cząsteczek innych zanieczyszczeń. Natomiast zbiornik na zanieczyszczenia o pojemności 0,9 litra został wyposażony w system TrayClean, który sprawia, że można go opróżnić, naciskając jeden przycisk, bez kontaktu z kurzem. Wszystko to sprawia, że odkurzacz marki Beko jest przyjazny również dla osób cierpiących na alergie.  

Warto wspomnieć, że odkurzacz Beko VRT94929VI cechuje się samo-stojącą konstrukcją. Dzięki temu podczas przerwy w sprzątaniu nie trzeba opierać go o meble, odkładać do stacji ładującej czy kłaść na podłodze. Ten wszechstronny odkurzacz jest już dostępny w sklepie internetowym Max Elektro oraz w naszych sklepach stacjonarnych.  

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS