% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Mały ekspres do kawy z młynkiem - jaki wybrać?

Wiele osób marzy, aby mieć w domu automatyczny ekspres ciśnieniowy, który parzy ulubioną kawę  po naciśnięciu dosłownie jednego przycisku. Wybór takiego ekspresu nie jest jednak łatwy, ponieważ poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko nowoczesnymi funkcjami i systemem spieniającym mleko, ale również wymiarami. W przypadku dużej kuchni, możemy sobie pozwolić na pełną dowolność w wyborze ekspresu, jednak jeśli mamy małe pomieszczenie, powinniśmy wybrać mały ekspres do kawy. Przedstawiamy małe modele ekspresów automatycznych, którym warto się przyjrzeć przed dokonaniem zakupu.

Ekspres ciśnieniowy Krups EA8108

Nasze zestawienie otwiera mały ekspres do kawy marki Krups EA8108 o wymiarach 245 x 365 x 330 mm. Wyróżnia się na tle innych modeli przede wszystkim pojemnym zbiornikiem na kawę, do którego można wsypać aż 500 g ziarenek. Nie ma więc potrzeby częstego dosypywania kawy, a dzięki hermetycznemu zamknięciu zachowuje ona swój aromat. Ekspres posiada wbudowany młynek żarnowy z trójstopniową regulacją, dzięki czemu można dostosować stopień zmielenia kawy do swoich potrzeb. Za odpowiednią temperaturę kawy odpowiada natomiast opatentowany przez markę Krups system Thermoblock, zaś za powstawanie mlecznej pianki dysza spieniająca. 

Ekspresy ciśnieniowe

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.55.B

Wszystkie osoby, które marzą o automatycznym ekspresie powinny zainteresować się urządzeniem marki DeLonghi ECAM 350.55.B. Jest to mały ekspres do kawy o wysokości 35 cm, głębokości 43 cm i szerokości 24 cm, dzięki czemu nie będzie zajmował dużo miejsca na blacie kuchennym. Pomimo niewielkich rozmiarów, ekspres charakteryzuje się eleganckim designem i bogatym wyposażeniem. Posiada stalowy młynek żarnowy, zbiornik na kawę o pojemności 300 g, 1,8- litrowy zbiornik na wodę oraz odłączany pojemnik na mleko, który można bez problemu przechowywać w lodówce. Za obsługę odpowiada panel kontrolny z czytelnym wyświetlaczem LCD i wygodnymi przyciskami typu Easy Touch. Warto dodać, że ekspres parzy szeroką gamę napojów, między innymi espresso, espresso lungo, ristretto, kawę czarną, cappuccino, latte macchiato i caffelatte. 

 

Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 350.55.B
2799.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

2699.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

2799.00 zł

Zobacz szczegóły

 

Ekspres ciśnieniowy Saeco HD 8769/09

Saeco HD 8769/09 to kolejny mały ekspres do kawy, jaki znalazł się w naszym zestawieniu. Jego wymiary wynoszą 35 cm wysokości, 47 cm głębokości i 25,6 cm szerokości. Urządzenie zostało wyposażone w elegancki wyświetlacz LCD z siedmioma wygodnymi przyciskami, dzięki którym jego obsługa jest łatwa i nie sprawia żadnych problemów. Ekspres posiada wbudowany ceramiczny młynek, który w żaden sposób nie wpływa na smak mielonej kawy, a przy tym zapewnia cichą i wydajną pracę urządzenia. Ekspres jest w stanie przygotować 6 różnych napojów, a za spienianie mleka odpowiada odłączany pojemnik na mleko. Dzięki funkcji szybkiego czyszczenia pojemnika, można przeprowadzić płukanie systemu obiegu mleka po każdym użyciu urządzenia.

 
ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS