% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Odkurzacze Samsung JET - VS20R9048S3 i VS15T7033R4

Niezależnie od tego, czy lubimy sprzątać, czy nie, w naszym domu nie może zabraknąć odkurzacza. Na szczęście producenci wypuszczają na rynek coraz nowocześniejsze modele, które nie tylko doskonale wciągają wszelkie zanieczyszczenia, ale również zapewniają maksymalną wygodę podczas sprzątania. Do takich modeli należą pionowe odkurzacze Samsung JET, które mogą stać się jednymi z najskuteczniejszych odkurzaczy cyklonowych na rynku. Sprawdźmy, co oferują modele Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy oraz droższy - Samsung VS20R9048S3 Jet 90 premium.

 
Parametr   

Odkurzacz Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy

Odkurzacz Samsung Jet 70 Easy Stick VS 15T7033R4

Odkurzacz Samsung VS20R9048S3 Jet 90 Premium

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung PowerStick VS 20R9048S3

Moc wejściowa 410 W 550 W
Moc ssania 150 W 200 W
Poziom hałasu 86 dB 86 dB
System filtracji HEPA HEPA
Wyświetlacz LED Tak Tak
Pojemność zbiornika na kurz 0,8 l 0,5 l
Zasilanie Bateria litowo-jonowa Bateria litowo-jonowa
Czas pracy (minimalny/średni/maksymalny) 5/20/40 minut 6/30/60 minut
Czas ładowania 210 minut 210 minut
Wymienna bateria Tak Tak 
Wyposażenie Szczotka Soft Action, szczotka do kurzu, szczelinówka Szczotka Soft Action, szczotka do kurzu, szczelinówka, mini turboszczotka, elastyczna szczotka, szczotka do polerowania

 

Siła ssania i regulacja mocy

Zarówno odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 EasyStick, jak i Samsung VS20R9048S3 PowerStick zostały wyposażone w silniki Digital Inverter, które zapewniają wysoką moc wejściową. W tym pierwszym modelu jest to 410 W a w drugim aż 550 W. To bardzo dobry wynik jak na odkurzacze akumulatorowe. Pamiętajmy, że im mocniejszy silnik, tym lepiej radzi sobie z wciąganiem zanieczyszczeń. 

Drugim ważnym parametrem jest moc ssania, która oznacza moc mechaniczną wciąganego powietrza. Pozwala ona oszacować efektywność odkurzacza, dlatego warto na nią zwracać uwagę przy zakupie. W odkurzaczu Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy wynosi ona 150 W a w modelu Samsung VS20R9048S3 Jet 90 Premium 200 W. Tak wysoką moc ssąca zapewnia wielocyklonowa technologia Jet Cyclone, która minimalizuje straty ssania, a jednocześnie wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Warto dodać, że oba modele oferują 3-stopniową regulację mocy: MIN – do delikatnego odkurzania, MID – do podłóg twardych i MAX – do dywanów (tryb turbo). Możemy zatem z łatwością dostosować pracę odkurzacza do rodzaju wciąganych zanieczyszczeń. 

Zgodnie z unijnymi dyrektywami, wprowadzonymi od września 2017 roku, moc ssąca odkurzacza nie może być wyższa niż 900 W. Jednocześnie zużycie energii nie może rocznie przekraczać 43 kWh. Producenci ograniczają więc moc kosztem energooszczędności i większej efektywności swoich odkurzaczy. 

 
moc odkurzaczy Samsung JET

Źródło: www.samsung.com.pl

System filtracji

W trosce o czystość powietrza w naszym domu producent wyposażył oba odkurzacze Samsung JET w 5-warstwowe systemy filtracji HEPA, które są w stanie wyłapać nawet do 99,999% mikrocząsteczek. To właśnie one oraz główne cyklony wyłapują większe cząsteczki kurzu, pyłki, alergeny i sierść zwierząt. Dzięki temu z odkurzaczy do pomieszczenia wydmuchiwane jest czyste powietrze. Skuteczność potwierdzają certyfikaty SLG i BAF.

Czas działania i ładowania baterii

Oba odkurzacze Samsung JET mają zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu są całkowicie bezprzewodowe. Nie mają kabli, które ograniczałyby nasze ruchy, a do tego przy odkurzaniu większych powierzchni wtyczek nie trzeba przepinać z jednego gniazdka do drugiego. W modelu Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy bateria umożliwia nawet 40 minut ciągłej pracy na najniższym poziomie mocy. Natomiast Samsung VS20R9048S3 Jet 90 Premium może pracować nawet do 60 minut na najniższym poziomie mocy. 

Jeśli chodzi o czas ładowania, to w przypadku obu baterii wynosi on 3,5 godziny. Stację ładującą można ustawić na podłodze w dowolnym miejscu lub przymocować ją do ściany i w ten sposób zaoszczędzić przestrzeń. Jeśli wybierzemy ten drugi wariant, będziemy mogli z łatwością ukryć odkurzacz za zasłoną. 

To, na co warto zwrócić uwagę, to odłączana bateria w odkurzaczach. Gdy jedna z baterii się rozładuje podczas sprzątania, możemy wymienić ją na drugą i spokojnie kontynuować porządki. Ładowarka ma dwa miejsca, więc obie baterie można ładować jednocześnie. Należy tu jednak zaznaczyć, że druga bateria nie jest sprzedawana w zestawie z odkurzaczem. Trzeba ją dokupić jako dodatkowe akcesorium. 

 

Odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 Jet 70 easy
1399.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

1249.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

1399.00 zł

Zobacz szczegóły

 

Akcesoria w zestawie 

Wyposażenie, czyli szczotki i nasadki, to jedne z najważniejszych elementów każdego odkurzacza. W dużym stopniu to właśnie od nich będzie zależała funkcjonalność urządzenia. Pod względem akcesoriów, odkurzacz Samsung VS20R9048S3 Jet 90 Premium został lepiej wyposażony niż Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy.

W wyposażeniu tego drugiego znajdziemy:

  • Szczotkę Soft Action - ma ona antystatyczne włosie, które dobrze zbiera kurz i inne zabrudzenia z twardych podłóg. Natomiast jej obrotowa głowica 180° sprawia, że łatwo prowadzi się odkurzacz i można dotrzeć do każdego zakamarka. 

szczotka Soft Action odkurzacz Samsung JET

Źródło: www.samsung.com.pl

 
  • Szczotkę do kurzu - to mała, okrągła szczotka z miękkim, syntetycznym włosiem. Używa się jej do odkurzania mebli. 

mała szczotka do kurzu Samsung Jet

Źródło: www.samsung.com.pl

 
  • Szczelinówkę - jest to podłużna końcówka, która bez problemu dotrze do różnych zakamarków. Z jej pomocą odkurzymy listwy podłogowe czy kaloryfery.

ssawka szczelinowa odkurzacz Samsung JET

Źródło: www.samsung.com.pl

 
 

Natomiast odkurzacz Samsung PowerStick VS 20R9048S3 oprócz wspomnianych wyżej końcówek, oferuje dodatkowo:

  • Mini elektroszczotkę - ma ona dodatkowy silnik, który sprawia, że skutecznie usuwa sierść i włosy z foteli, kanap i krzeseł tapicerowanych. 

mini elektroszczotka odkurzacz Samsung JET

Źródło: www.samsung.com.pl

 
  • Szczotkę do polerowania - dwie wirujące w przeciwnych kierunkach nakładki pozwalają na skuteczne czyszczenie podłóg. Końcówka została tak zaprojektowana, aby docierała do każdego zakamarka. Poza tym nadaje się do czyszczenia zarówno na sucho, jak i na mokro. 

szczotka do polerowania odkurzacz Samsung JET

Źródło: www.samsung.com.pl

 
  • Elastyczną szczotkę - ma ona zginaną końcówkę, dzięki czemu można ją ustawić pod różnym kątem. Świetnie nadaje się do czyszczenia zakamarków, mebli czy półek. 

elastyczna szczotka odkurzacz Samsung JET

Źródło: www.samsung.com.pl

 

Poza tym odkurzacz Samsung VS20R9048S3 Jet 90 premium ma teleskopową rurę z 4-stopniową regulacją długości - od 93 cm do 1,14 cm. 

Design, łatwość i wygoda sterowania

Jeśli chodzi o design, odkurzacze marki Samsung są niemal identyczne. Wszystkie modele z serii Jet 90, a więc nie tylko Samsung Power Stick VS 20R9048S3, ale również VS20R9046S3 i VS20R9044S2, zostały wykonane w kolorze stalowym. Natomiast odkurzacz Samsung VS15T7033R4 Jet 70 Easy  Stick oraz inny model z tej serii - Samsung VS15T7031R1, wykonano w kolorze srebrno-białym. Oba urządzenia są smukłe i mają nowoczesny design, dzięki czemu nie będą się źle prezentować, nawet jeśli umieścimy je w salonie. Poza tym są dość lekkie, ważą odpowiednio 2,6 kg oraz 2,7 kg, co znacznie ułatwia manewrowanie, nie obciąża nadgarstka i zapewnia wygodę podczas użytkowania.

Co więcej, oba modele mogą pochwalić się cyfrowym wyświetlaczem, który znajduje się na uchwycie urządzenia. Pozwala on szybko sprawdzić moc odkurzacza oraz rodzaj użytej do odkurzania szczotki. Producent wyposażył oba odkurzacze w pojemniki na kurz, które można łatwo opróżnić poprzez przechylenie nad koszem, a następnie umyć pod bieżącą wodą. 

Odkurzacze pionowe

Odkurzacze Samsung JET - VS15T7033R4 vs. VS20R9048S3 

Oba odkurzacze Samsung JET generują dobrą moc ssącą i oferują akcesoria, które umożliwiają sprzątanie różnych powierzchni. Sprawdzą się zarówno u osób, które mają małe, jak i duże mieszkania. Ze względu na to, że są modelami pionowymi, będą również odpowiednie dla osób starszych i wszystkich, którzy mają problemy z kręgosłupem. 

Osoby, które mają w domu zwierzęta, powinny jednak zdecydować się na model droższy, czyli Samsung VS20R9048S3 Jet 90 premium. Ma on bowiem w zestawie mini elektroszczotkę, która świetnie sobie radzi z wciąganiem sierści z mebli tapicerowanych i niewielkich dywanów. Co więcej, w zestawie znajduje się też szczotka do polerowania. Dzięki temu, że można jej używać na mokro, pozwoli skutecznie wyczyścić podłogę i pozbyć się śladów łapek i zanieczyszczeń, które pozostawiają zwierzęta. 

Zostań jetsetterem!

Na koniec chcieliśmy wspomnieć, że oba odkurzacze Samsung JET biorą udział w akcji producenta „Odbierz prezent”, która trwa do końca 2020 roku. Każdy, kto zakupi jeden z tych modeli i podzieli się opinią na jego temat na stronie producenta, porównywarki cenowej lub sklepu, w którym dokonał zakupu, będzie mógł odebrać prezent. Jeśli zakupimy odkurzacz Samsung Jet 90 lub Samsung Jet 75, będziemy mogli wybrać stację oczyszczającą, dodatkową baterię albo zestaw precyzyjnych nasadek. Natomiast osoby, które zakupią odkurzacz pionowy Samsung Jet 70, otrzymają w prezencie zestaw nasadek. 

Aby wziąć udział w akcji promocyjnej, do każdej opinii należy dodać hashtag #akcjamojsamsungjet i zrobić zrzut ekranu, który potwierdzi zamieszczenie opinii. 

 
odkurzacze Samsung JET promocja

Źródło: www.samsung.com.pl

 
 

 

 

Produkty powiązane
ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS