Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Zmywarki Whirlpool z komorą MaxiSpace – więcej przestrzeni, to więcej możliwości

Współczesne kuchnie wymagają sprzętów, które łączą innowacyjność z funkcjonalnością, a zmywarki Whirlpool z MaxiSpace idealnie wpisują się w te kryteria. MaxiSpace to rewolucyjne rozwiązanie, które radykalnie zmienia sposób, w jaki wykorzystujemy przestrzeń w naszych zmywarkach. W artykule przyjrzymy się bliżej zmywarkom z wnętrzem MaxiSpace i sprawdzimy, jakie funkcje proponują użytkownikom.

 

O czym przeczytasz w artykule?

  • W nowych zmywarkach Whirlpool możemy spotkać się z określeniem „MaxiSpace”. Wyjaśniamy, co to za funkcjonalność i jakie są jej zalety.
  • MaxiSpace nie jest jedynym nowoczesnym rozwiązaniem w nowych zmywarkach amerykańskiego producenta. Sprawdzamy, czym jeszcze mogą pochwalić się zmywarki Whirlpool.

 

Czym jest MaxiSpace w zmywarkach Whirlpool?

MaxiSpace to innowacyjna funkcja dostępna w wybranych modelach zmywarek Whirlpool, zaprojektowana, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki organizujemy przestrzeń w komorach zmywania.

MaxiSpace to nic innego jak duża komora zmywania. Jest ona wyższa od standardowych modeli o 4 cm, a jednocześnie ma taki sam wymiar zewnętrzny – 82 cm. Dzięki temu zapewnia nawet o 10% więcej miejsca na naczynia. Oznacza to, że do zmywarki Whirlpool MaxiSpace bez problemu zmieścimy brytfankę czy talerze do pizzy o średnicy 32 cm. Eliminuje to problem z myciem dużych naczyń, które trudno jest zmieścić w standardowej zmywarce.

 

 

 

Co oferują zmywarki Whirlpool z komorą MaxiSpace?

Zmywarki Whirlpool z komorą MaxiSpace to modele do zabudowy, które mogą pomieścić do 15 kompletów naczyń. Przestrzeń MaxiSpace nie jest jednak jedynym innowacyjnym rozwiązaniem, jakie oferują. Marka Whirlpool zadbała, aby zmywarki były nie tylko pojemne, lecz także efektywniejsze w usuwaniu uporczywych zabrudzeń. Sprawdźmy, czym jeszcze mogą się pochwalić.

 

Dysze Power Clean Pro – skuteczne zmywanie bez namaczania

Power Clean Pro to innowacyjna funkcja, która znacznie ułatwia proces zmywania naczyń. W tylnej części urządzenia umieszczona jest dodatkowa dysza z licznymi otworami, która wytwarza intensywne strumienie wody. Te dokładnie natryskują naczynia, co pozwala na efektywne usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc. Dzięki funkcji Power Clean Pro zmywarka doskonale radzi sobie z czyszczeniem przypalonych garnków, patelni i naczyń żaroodpornych.

 

jak-dziala-power-pro-clean-w-zmywakrach-whirlpool.jpg [131.43 KB]

Źródło: materiały marki Whirlpool

 

NaturalDry – suszenie naczyń w naturalny sposób

Jeśli zależy nam na energooszczędnych rozwiązaniach, zmywarka Whirlpool z MaxiSpace stanie na wysokości zadania. Producent wyposażył ją w NaturalDry System, który pozwala na suszenie naczyń w naturalny sposób. Podczas suszenia kondensacyjnego albo po jego zakończeniu zmywarka automatycznie uchyla drzwi. Dzięki temu do suszenia naczyń wykorzystywane jest ciepło spoza zmywarki.

NaturalDry System zapewnia nawet o 70% lepszą wydajność suszenia, przy oszczędności 15% energii. Poza tym naczynia suszone w naturalny sposób nie mają smug i zacieków. Co ważne, system ten uruchamia się dopiero wtedy, gdy temperatura w komorze zmywania spada do bezpiecznego poziomu, czyli do około 40°C. Nie musimy się więc obawiać, że wydostająca się z komory zmywarki para wodna uszkodzi nasze meble.

 

Trzeci kosz Space Clean – do mycia sztućców, misek i szklanek

Kolejnym unikalnym rozwiązaniem, jakim mogą pochwalić się wybrane zmywarki Whirlpool z MaxiSpace, jest trzeci kosz Space Clean. Czym się charakteryzuje? W innych modelach zmywarek trzeci kosz, czyli szuflada służy do zmywania sztućców lub ewentualnie niewielkich przyborów kuchennych. Natomiast kosz Space Clean to dodatkowe miejsce do zmywania naczyń. Przez środek szuflady przebiega dodatkowa dysza natryskowa, a nad nią znajduje się szeroka dysza. Dzięki temu w koszu można zmywać nie tylko sztućce, ale również miski i szklanki o wysokości do 13 cm. Warto wspomnieć, że trzeci kosz wykonany jest z metalu.

 

zmywarki-whirlpool-z-maxispace-i-koszem-space-clean.jpg [44.19 KB]

Źródło: materiały marki Whirlpool

 

Programy zmywania z technologią 6. Zmysł

Poza standardowymi programami czyszczenia zmywarki Whirlpool z komorą MaxiSpace oferują aż 3 programy automatyczne:

  • Mieszany – sprawdzi się w przypadku normalnych zabrudzeń.
  • Szybki – przeznaczony jest do lekkich zanieczyszczeń i odświeżania zastawy stołowej. Trwa zaledwie jedną godzinę.
  • Intensywny – przeznaczony do uporczywych zabrudzeń.

Wszystkie trzy programy wykorzystują technologię 6. Zmysł do wykrywania wielkości załadunku i poziomu zabrudzeń. Dzięki tej innowacyjnej technologii można obniżyć zużycie wody i energii nawet o 40%. Co ważne, analizowanie stopnia zabrudzeń naczynia odbywa się też w innych programach. Wyjątek stanowią program Eco, Mycie wstępne i Samoczyszczenie.

 

Program cichy – dla większego komfortu

Nawet najnowocześniejsze zmywarki mogą nie spełnić naszych oczekiwań, jeśli będą nadmiernie hałasować podczas pracy. Dlatego marka Whirlpool zastosowała w swoich zmywarkach MaxiSpace program cichy, który redukuje poziom generowanego hałasu nawet do 3 dBA. Jednocześnie urządzenie utrzymuje swoją wysoką skuteczność zmywania i suszenia naczyń.

 

Intuicyjna obsługa i łatwa instalacja

Zmywarki do zabudowy Whirlpool z komorą MaxiSpace są też łatwe w obsłudze i instalacji. Panel sterowania jest dobrze oznaczony, a informacje, które pojawiają się na wyświetlaczu, są czytelne, co zwiększa komfort użytkowania.

Dzięki systemowi łatwej instalacji Easy Fit łatwo można dopasować zmywarkę do mebli. Panel drzwiowy może mieć wysokość do 84 cm, a cokół można zredukować do 0 cm. Dzięki temu można dopasować urządzenie nawet do niestandardowych szafek.

 

zmywarki-whirlpool-z-maxispace-i-instalacja-easy-fit.jpg [18.76 KB]

Źródło: materiały marki Whirlpool

 

Podsumowanie

Zmywarki Whirlpool z MaxiSpace stanowią znakomite rozwiązanie dla tych, którzy poszukują zarówno wydajności, jak i elastyczności w zarządzaniu przestrzenią w komorze zmywania. Dzięki poszerzonej komorze MaxiSpace w zmywarce zmieszczą się wszystkie naczynia, nawet niestandardowe garnki czy duże talerze, które do tej pory musieliśmy zmywać ręcznie. Co ważne, urządzenie nie zajmuje więcej miejsca niż standardowa zmywarka, więc sprawdzi się w każdym wnętrzu. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność, wygodę oraz nowoczesne podejście do zmywania naczyń.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS