% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

 • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Zmywarki Whirlpool z Power Clean Pro

Czy zdarza Ci się wyjmować ze zmywarki niedomyte szklanki i talerze? Jesteś zmęczony szorowaniem garnków i patelni, które nie mieszczą się w komorze zmywarki? A może szukasz sposobu na oszczędzanie wody podczas zmywania? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, zmywarki Whirlpool z Power Clean Pro mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

e_STRONA_PROMOCJI_1350x230.jpg [28.20 KB]

O czym przeczytasz w tym artykule?

 • Na czym polega funkcja Power Clean Pro w zmywarkach Whirlpool?
 • Co można zyskać, dzięki funkcji Power Clean Pro?
 • Jakie inne funkcje i technologie znajdziemy w zmywarkach Whirlpool z Power Clean Pro?
 • Które zmywarki Whirlpool mają funkcję Power Clean Pro?
 • Podpowiemy również, czy warto kupić zmywarkę Whirlpool z Power Clean Pro.

 

Przypomnij sobie, ile razy zdarzyło Ci się wyjąć ze zmywarki niedomyte naczynia. Trudne zabrudzenia, takie jak zaschnięte resztki jedzenia czy resztki spalenizny mogą stanowić wyzwanie nawet dla najlepszej zmywarki. W takiej sytuacji konieczne jest wcześniejsze namaczanie zabrudzonych garnków i patelni. To niezbyt wygodne rozwiązanie, a do tego wymaga od nas poświęcenia dodatkowego czasu.

Najlepszym rozwiązaniem byłaby zmywarka, która na błysk wyczyści wszystkie naczynia – niezależnie od stopnia zabrudzenia, bez wcześniejszego namaczania. Okazuje się, że takie zmywarki istnieją. Firma Whirlpool stworzyła nowoczesną funkcję Power Clean Pro, która bez trudu rozprawi się z uciążliwymi zabrudzeniami.

 

Co to jest Power Clean Pro w zmywarce Whirlpool?

funkcja-power-clean-pro-w-zmywarkach-whirlpool.png [12.42 KB]Power Clean Pro to funkcja oferowana przez markę Whirlpool, która znacząco usprawnia i ułatwia proces mycia naczyń, przyczyniając się do większej wygody użytkowania zmywarki. W tylnej części urządzenia znajduje się dodatkowa dysza z licznymi otworami, która wytwarza silne, poziome strumienie wody. Te strumienie precyzyjnie natryskują naczynia, skutecznie usuwając najtrudniejsze zabrudzenia, nawet z niewygodnych i trudno dostępnych miejsc. Ta nowoczesna funkcja bez problemu poradzi sobie z wyczyszczeniem garnków, patelni oraz naczyń żaroodpornych z przypalonymi resztkami jedzenia.

Funkcję Power Clean Pro znajdziesz w niektórych modelach zmywarek Whirlpool, np. w zmywarce Whirlpool WIP 4O33 PLE S, WRIC 3C26 P czy WIO 3T126 PFE.

 

power-clean-pro-w-zmywarkach-whirlpool.jpg [203.17 KB]

Źródło: materiały marki Whirlpool

 

Zmywarki Whirlpool z Power Clean Pro – największe zalety

 • Skuteczność czyszczenia – funkcja Power Clean Pro usuwa najtrudniejsze zabrudzenia, nawet z niewygodnych i trudno dostępnych miejsc.
 • Wygoda użytkowania – wystarczy, że włożysz brudne naczynia do komory zmywania i nastawisz tryb Power Clean Pro. Zmywarka Whirlpool zadba o całą resztę.
 • Oszczędność czasu – dzięki tej technologii nie musisz płukać naczyń ani ich namaczać, co pozwala na sporą oszczędność czasu, który możesz wykorzystać na przyjemności.
 • Oszczędność wody – brak konieczności wstępnego płukania naczyń pod bieżącą wodą przekłada się również na mniejsze zużycie wody. Natomiast zużywając mniej wody, robisz krok w kierunku ochrony środowiska.
 • Większa pojemność – w porównaniu do tradycyjnych zmywarek modele Whirlpool z technologią Power Clean Pro oferują nawet o 30% więcej miejsca. Dzięki temu bez problemu pomieszczą duże garnki i patelnie, a nawet blachy do pieczenia.

 

jak-dziala-power-pro-clean-w-zmywakrach-whirlpool.jpg [131.43 KB]

Źródło: materiały marki Whirlpool

 

Co jeszcze oferują zmywarki Whirlpool z Power Clean Pro?

Funkcja Power Clean Pro to niejedyna zaleta, jaką mogą pochwalić się zmywarki Whirlpool. Wszystkie modele wyposażone w ten nowoczesny system mycia oferują też inne funkcje, dzięki którym proces zmywania naczyń przebiega szybciej, efektywniej i z mniejszym zużyciem wody.

 

 

NaturalDry System – maksymalna skuteczność suszenia przy mniejszym zużyciu energii

natural-dry-system-zmywarki-whirlpool.png [11.83 KB]Zmywanie pozwala pozbyć się z naczyń zabrudzeń i resztek jedzenia. Natomiast dzięki właściwemu suszeniu talerze, szklanki i sztućce są pozbawione smug i nabierają blasku. W zmywarkach Whirlpool np. w modelach WIS 7020 PEF czy WIC 3C34 PFE S zastosowano rozwiązanie NaturalDry System. Jest to najlepszy sposób na wysuszenie naczyń, bo naturalny.

Podczas suszenia kondensacyjnego lub po jego zakończeniu zmywarka automatycznie uchyla drzwiczki. Jednak dopiero wtedy, gdy temperatura wewnątrz komory zmywania spadnie do bezpiecznego poziom, czyli do około 40°C. Dzięki temu do suszenia naczyń wykorzystywane jest ciepło spoza zmywarki.

NaturalDry System zapewnia nawet o 70% lepszą wydajność suszenia przy oszczędności 15% energii elektrycznej. To korzystne rozwiązanie zarówno dla naczyń, naszego budżetu, jak i środowiska naturalnego.

 

naturaldry-system-w-zmywarkach-whirlpool.jpg [129.54 KB]

Źródło: materiały marki Whirlpool

 

Zmywanie strefowe Multizone

multizone-w-zmywarkach-whirlpool.png [14.16 KB]Już nie musisz czekać, aż załadujesz zmywarkę do pełna, by uruchomić cykl zmywania. W zmywarkach Whirlpool takich jak WRIC 3C26 czy WIP 4O33 PLE S znajdziesz funkcję Multizone, czyli zmywanie strefowe. Dzięki niej umyjesz tylko kilka naczyń w wybranym koszu zmywarki. W ten sposób nie zmarnujesz ani wody, ani prądu, gdyż zmywarka automatycznie dostosuje potrzebną ilość wody oraz długość cyklu do ilości umieszczonych w niej naczyń.

 

 

 

Technologia 6. Zmysł

6-zmysl-w-zmywarkach-whirlpool.jpg [9.94 KB]Za każdym razem zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy program do umycia naczyń? Już nie musisz tego robić. Dzięki technologii 6. Zmysł zmywarka Whirlpool automatycznie dobierze optymalne parametry, by zapewnić efektywne zmywanie. Specjalne czujniki wykryją rozmiar wsadu oraz poziom zabrudzenia naczyń, a następnie dostosują do nich najlepszą temperaturę, ilość wody, moc oraz czas cyklu zmywania. Zmywarka Whirlpool z technologią 6. Zmysł pozbędzie się nawet zeschniętych resztek i tłuszczu, optymalizując jednocześnie zużycie prądu, wody i czasu.

 

 

Niskie zużycie wody – 9,5 l w trybie Eco

niskie-zuzycie-wody-w-zmywarkach-whirlpool.png [16.21 KB]Zmywarki Whirlpool z Power Clean Pro są w stanie nie tylko pozbyć się uciążliwych zabrudzeń z naczyń. Dzięki nim proces zmywania przebiega jeszcze oszczędniej niż dotychczas. Jeśli włączysz tryb Eco, urządzenie bez trudu umyje nawet 14 kompletów naczyń, zużywając do tego jedynie 9,5 litra wody. To ogromna oszczędność w porównaniu ze zmywaniem ręcznym, gdzie do umycia tak dużej ilości naczyń zużywa się kilkadziesiąt litrów wody.

 

 

Zmywarki Whirlpool z Power Clean Pro w Max Elektro

Seria zmywarek Whirlpool z technologią Power Clean Pro zapewni Ci wysoką wydajność zmywania, bez względu na to, jak trudne do usunięcia są zabrudzenia. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór modeli z tą innowacyjną funkcją. Dzięki temu możesz wybrać zmywarkę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Do wyboru są m.in:

 

 

Wszystkie zmywarki z Power Clean Pro są modelami przeznaczonymi do zabudowy. Mają 60 cm szerokości i są w stanie pozmywać 14 kompletów naczyń w jednym cyklu. Mają komory wykonane ze stali nierdzewnej, które cechują się wysoką odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia, zmienną temperaturę czy środki chemiczne. Różnią się natomiast liczbą programów zmywania, klasą efektywności energetycznej i zużyciem energii. Niektóre modele wyposażone są w koszyki na sztućce, a inne mają wysuwane szuflady z przegrodami, w których układa się widelce, łyżki i noże.

 

zmywarki-whirlpool-z-funkcja-power-clean-pro-polecane-modele.jpg [95.75 KB]

Źródło: materiały marki Whirlpool

 

Czy warto kupić zmywarkę Whirlpool z Power Clean Pro?

Zmywarki Whirlpool z Power Clean Pro są wydajne, funkcjonalne, oszczędne i ciche w działaniu. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zmywarka musi pracować przez cały czas – nie tylko w domu, ale również w firmowej stołówce. Te nowoczesne urządzenia zadbają o czystość naczyń, usuwając z nich nawet zaschnięte i przypalone resztki jedzenia. Oszczędzą nie tylko sporo czasu, ale również wody i energii elektrycznej.

Biorąc pod uwagę te korzyści, zmywarki Whirlpool z technologią Power Clean Pro będą dobrą inwestycją, szczególnie dla osób, które cenią sobie wygodę, wydajność i oszczędność. Jak z każdym zakupem, warto jednak rozważyć swoje indywidualne potrzeby i preferencje przed podjęciem decyzji.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS