% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Zamień tradycyjny na elektryczny! Jakie są zalety grilla elektrycznego?

Wraz z początkiem maja rozpoczął się długo wyczekiwany sezon grillowy. Choć pogoda nas nie rozpieszcza, nie rezygnujemy ze spotkań z rodziną i przyjaciółmi przy grillu. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnego grilla stał się grill elektryczny, który doskonale sprawdzi się nie tylko w przydomowym ogródku, ale również w kuchni. Przygotowywane na nim potrawy są równie smaczne, jak te z grilla tradycyjnego, a do tego o wiele zdrowsze. Jakie jeszcze zalety posiada grill elektryczny?

 

Nie potrzebuje węgla ani gazu

Przypomnij sobie, ile razy chciałeś rozpalić grilla, a okazywało się, że nie masz wystarczająco dużo węgla? A może w połowie grillowania skończył Ci się gaz w butli i nie mogłeś dokończyć smażenia karkówki? Z grillem elektrycznym unikniesz takich problemów, ponieważ nie potrzebuje on ani węgla ani gazu z butli. Jedyne co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie do prądu i od razu możesz przystąpić do grillowania.

 

 

Może działać w domu i na zewnątrz

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś rozpalił grilla węglowego na tarasie, balkonie czy w ogródku przed swoim blokiem. W takiej sytuacji jednak bardzo łatwo możesz narobić sobie kłopotów i zrazić do siebie sąsiadów, którzy będą narzekać na unoszący się pod ich oknami dym. W przypadku grilla elektrycznego takie problemy Ci nie grożą, ponieważ nie wydziela on żadnego dymu. Możesz więc dowolnie grillować w ogródku, na działce, na balkonie, a nawet we własnej kuchni. Nie ma żadnego ograniczenia, co do miejsca ani czasu grillowania.

 

Łatwość obsługi

Dużą zaletą grilla elektrycznego jest łatwość obsługi i nieskomplikowane czyszczenie. Wystarczy ustawić urządzenie w odpowiednim miejscu, podłączyć do prądu i ustawić odpowiednią temperaturę. Grill elektryczny nagrzewa się w ekspresowym tempie, dlatego zaledwie po kilku chwilach będziesz mógł przystąpić do grillowania potraw. Unikniesz więc długotrwałego rozpalania grilla, a później problemów z wysypywaniem popiołu i szorowaniem rusztu. Grill elektryczny jest bardzo łatwy w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć płytę mokrą gąbką, a następnie wytrzeć ją do sucha papierowym ręcznikiem.

Grille elektryczne

Pozwoli przyrządzić zdrowe potrawy

Grill elektryczny to świetne rozwiązanie dla osób, które dbają o linię lub po prostu zdrowo się odżywiają. Przyrządzane na nim potrawy są o wiele zdrowsze niż te z grilla węglowego. Udowodniono bowiem, że tłuszcz kapiący na rozgrzany węgiel uwalnia rakotwórcze substancje, które wraz z dymem przedostają się do grillowanego mięsa. Grill elektryczny nie wykorzystuje węgla i brykietu, dlatego pozwala na zdrowe i całkowicie bezpieczne grillowanie. Poza tym, posiada specjalny zbiorniczek, do którego spływa tłuszczu, co pozwala przygotować lekkostrawne i niskokaloryczne posiłki.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS