Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Testuj płytę Amica przez 60 dni – skorzystaj z wyjątkowej okazji!

Jesteś w trakcie urządzania kuchni i szukasz płyty indukcyjnej? A może chcesz zamienić płytę gazową na wydajną i energooszczędną indukcję? Teraz, dzięki promocji marki Amica możesz przez 60 dni testować wybraną płytę indukcyjną w gotowaniu. Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, producent zwróci Ci pieniądze.

 

O czym przeczytasz w tym artykule?

  • Marka Amica wystartowała z atrakcyjną akcją dla swoich klientów – „Testuj płytę Amica przez 60 dni”. Jak skorzystać z promocji?
  • Jakie płyty indukcyjne Amica biorą udział w promocji?
  • Na koniec podpowiemy, jakie nowoczesne funkcje oferują płyty indukcyjne polskiej marki.

 

Testuj płytę Amica przez 60 dni – skorzystaj z promocji!

Marzysz o nowoczesnej i funkcjonalnej kuchni, ale nie jesteś pewien, która płyta indukcyjna najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Teraz masz wyjątkową okazję, aby przetestować płytę Amica przez 60 dni, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o jej zakupie. Promocja organizowana przez markę Amica daje Ci możliwość wypróbowania nowoczesnych i wydajnych płyt indukcyjnych, bez żadnych zobowiązań. Oto jak możesz skorzystać z tej atrakcyjnej oferty. Szczegóły znajdziesz też na stronie: Testuj płytę Amica przez 60 dni.

 

MAXELEKTRO-BANNER-KARTA-PRODUKTU-1350x230.jpg [154.29 KB]

 

Wybierz odpowiednią płytę Amica

Na początek zapoznaj się z modelami płyt indukcyjnych Amica, które biorą udział w promocji. Znajdziesz tam m.in. płytę indukcyjną Amica PIH6542PHTSUN 3.0 z funkcją HobControl Pro, która pozwala na gotowanie bez kipienia i przypalania. Ciekawym wyborem będzie także model Amica PIH6541PHTSUN HC 3.0 z funkcją HoodConnect Pro. Dzięki niej płyta łączy się automatycznie z okapem i dostosowuje jego moc do intensywności oparów podczas gotowania.

Wybierz taką płytę indukcyjną, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom kulinarnym i przestrzennym w kuchni. Zakupu płyty musisz dokonać w dniach od 6 maja do 31 października 2024. O zachowaniu terminu zakupu decyduje data wystawienia dowodu zakupu urządzenia.

 

 

Testuj płytę przez 60 dni

Masz pełne 60 dni na wypróbowanie płyty Amica w swojej kuchni. Sprawdź, jak radzi sobie z codziennym gotowaniem, jak łatwo się ją obsługuje i czy spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Eksperymentuj z różnymi potrawami i trybami gotowania, aby przekonać się, czy jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

 

Podejmij decyzję – zachowaj albo zwróć

Jeśli po okresie testowania płyta Amica nie spełni Twoich oczekiwań, możesz ją zwrócić i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Musisz jednak zgłosić chęć zwrotu na stronie promocji, wypełniając zamieszczony tam formularz. Upewnij się, że zachowałeś wszystkie oryginalne opakowania i akcesoria, które były dostarczone z płytą. Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany zgodnie z warunkami promocji.

 

plyta-indukcyjna-amica-pidh6140phtuln3.0.jpg [27.75 KB]

Płyta indukcyjna Amica PIDH6140PHTULN 3.0 z funkcją HobControl, źródło: materiały marki Amica

 

Jaką płytę indukcyjną Amica wybrać?

Wszystkie płyty indukcyjne Amica, które biorą udział w promocji, są modelami o standardowej szerokości 60 cm, wyposażonymi w 4 pola grzewcze. Pochodzą jednak z różnych serii.

  • Płyty z dopiskiem „HC” w nazwie mogą łączyć się z okapami podczas gotowania, automatycznie sterując ich mocą i prędkością pracy.
  • Modele z literką „L” w nazwie to typowe płyty 1-fazowe o mocy 3,7 kW, które podłącza się do gniazdka elektrycznego systemem Plug&Play.
  • W promocji znajdziemy też indukcje z literką „S” w nazwie. Takie modele mają precyzyjny i wygodny w sterowaniu slider z 14 poziomami mocy.

 

Jakie nowoczesne funkcje oferują płyty indukcyjne Amica?

Płyty indukcyjne Amica to przykład nowoczesnej technologii, która nie tylko ułatwia gotowanie, ale także podnosi komfort i efektywność pracy w kuchni. Poniżej przedstawiamy kilka innowacyjnych funkcji, które wyróżniają płyty Amica na rynku.

 

HobControl® i HobControl Pro®

W zaawansowanych płytach indukcyjnych Amica znajdziemy funkcję HobControl oraz jej bardziej zaawansowaną wersję – HobControl Pro. Obie te funkcje zapewniają pełną kontrolę nad gotowaniem. W jaki sposób? Dzięki inteligentnym algorytmom, które na bieżąco monitorują temperaturę pola i dostosowują do niego optymalną moc grzania. Nie ma znaczenia, w jak dużym garnku gotujemy ani, czy dolewamy wody w czasie gotowania. Te nowoczesne funkcje zawsze dobierają adekwatną moc grzania, zapewniając również mniejsze zużycie energii.

HobControl to trzy programy temperaturowe: do topienia (40°C), duszenia (70°C) i gotowania na wolnym ogniu (90°C). W funkcji HobControl Pro dochodzi do tego jeszcze czwarty precyzyjny program – do grillowania (200°C).

 

plyty-indukcyjne-amica-z-hobcontrol-pro.webp [223.41 KB]

Funkcja HobControl Pro® w płytach indukcyjnych Amica, źródło: materiały marki Amica

 

AutoBridge

Funkcja AutoBridge automatycznie łączy dwie strefy grzewcze w jedną większą, co jest idealne przy używaniu dużych garnków i patelni. To rozwiązanie jest niezwykle wygodne podczas gotowania większych posiłków lub korzystania z dużych naczyń, takich jak brytfanny. Automatyczne łączenie stref sprawia, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane po całej powierzchni naczynia, co przyspiesza i ułatwia gotowanie.

 

PowerBooster

PowerBooster to funkcja, która pozwala na szybkie zwiększenie mocy grzania strefy indukcyjnej. Dzięki temu możesz szybko zagotować wodę lub błyskawicznie podgrzać potrawy. Funkcja PowerBooster pozwoli Ci zagotować 0,4 l wody w zaledwie 60 sekund. Krótszy czas gotowania to również mniejsza utrata wartości odżywczych.

 

 

CookAdapt

CookAdapt to funkcja, która automatycznie dostosowuje pole grzania do wielkości i kształtu naczynia. Dzięki temu pole grzeje tylko dno garnka, co zapewnia większą efektywność energetyczną, a jednocześnie doskonałe rezultaty kulinarne.

 

HoodConnect Pro

W najnowszych indukcjach marki Amica dostępna jest też funkcja HoodConnect Pro, która synchronizuje pracę płyty indukcyjnej z okapem kuchennym Amica. Dzięki temu okap automatycznie dostosowuje swoje działanie do intensywności gotowania, co zapewnia optymalną wentylację i redukcję zapachów w kuchni. Nie musisz już martwić się o ręczne ustawienia okapu, bo funkcja HoodConnect Pro zrobi to za Ciebie.

 

plyty-indukcyjne-amica-z-funkcja-hoodconnect-pro.jpg [79.94 KB]

Funkcja HoodConnect Pro w płytach indukcyjnych Amica, źródło: materiały marki Amica

 

SlimHob Pro®

SlimHob Pro® to rozwiązanie od marki Amica, które pozwala na zamontowanie płyty na różnych typach blatów kuchennych. Możliwy jest montaż nawet w cienkim blacie o szerokości 12 mm, kiedy pod nim znajduje się szuflada. Poza tym płytę Amica można zamontować w 28 mm blacie pod piekarnikiem. SlimHob Pro® zapewnia elastyczność i komfort przy projektowaniu kuchni.

 

Podsumowanie

Płyty indukcyjne Amica są nie tylko nowoczesne, ale także niezwykle funkcjonalne. Dzięki oferowanym przez nie innowacjom, jak HobControl Pro, AutoBridge czy HoodConnect Pro, gotowanie staje się łatwiejsze, szybsze i bardziej efektywne.

Jeśli chcesz kupić indukcję, akcja promocyjna polskiej marki jest świetną okazją. Kupujesz bez ryzyka, ponieważ możesz w ciągu 60 dni przetestować urządzenie w codziennych warunkach, co da Ci pewność, że dokonujesz właściwego wyboru. Jeżeli jednak płyta nie spełni Twoich oczekiwań, będziesz mógł bez problemu ją zwrócić, otrzymując pełny zwrot pieniędzy.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS