% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Suszarka do warzyw i owoców – 5 polecanych modeli

Suszarki do żywności przydają się nie tylko w sezonie grzybowym. Można z nich korzystać przez cały rok susząc ulubione warzywa, owoce, a nawet zioła. Te praktyczne urządzenia różnią się nie tylko mocą i ilością sit, ale również materiałem wykonania i dodatkowymi udogodnieniami. Aby ułatwić Ci wybór odpowiedniej suszarki, przygotowaliśmy zestawienie modeli, które warto wziąć pod uwagę. 

 

Suszarka do warzyw i owoców Ravanson SD 2030

To stosunkowo niedrogi model przeznaczony do suszenia owoców, warzyw i ziół. Posiada wentylator, który równomiernie dystrybuuje rozgrzane powietrze po wszystkich pięciu sitach. Mają one średnicę 27 cm i zostały wykonane z przezroczystego tworzywa, co pozwala na wygodne doglądanie suszonych produktów. Moc urządzenia wynosi 300 W.

 

Suszarka do warzyw i owoców Niewiadów 972.04

W tym modelu do Twojej dyspozycji są cztery przezroczyste sita. Wysokość każdego z nich wynosi 5 cm, zaś średnica 30 cm. Producent oferuje możliwość zwiększenia pojemności urządzenia poprzez dokupienie dodatkowych sit. Suszarka do warzyw i owoców oferuje moc 300 W oraz dwustopniową siłę nadmuchu. Pierwszy stopień to około 40°C, natomiast drugi oferuje temperaturę 50 – 60°C. Dzięki temu, w łatwy sposób można dobrać właściwe parametry do rodzaju suszonych produktów. 

 

 

Suszarka do warzyw i owoców MPM MSG 2

Urządzenie zostało wyposażone w pięć sit o średnicy 33 cm, dzięki czemu jest w stanie pomieścić dużą ilość żywności. Wysokość sit można bez problemu regulować, co pozwoli dobrać odpowiednie ustawienie w zależności od własnych potrzeb. Podkładki antypoślizgowe zapewniają pełną stabilność, a przezroczysta obudowa ułatwia kontrolę procesu suszenia. Suszarka do warzyw i owoców marki MPM oferuje moc 400 W, dzięki czemu możesz liczyć na szybkie i skuteczne suszenie żywności.

 

Suszarka do warzyw i owoców Severin OD 2940

Ta elegancka suszarka spożywcza nadaje się nie tylko do suszenia owoców i warzyw, ale również do ziół, np. mięty. Posiada pięć sit o średnicy 31 cm, które zostały wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego. Żywność możesz układać na wszystkich sitach lub korzystać jedynie z kilku. Obudowę równię wykonano z przezroczystego materiału, dzięki czemu łatwo można kontrolować proces suszenia żywności. Urządzenie dysponuje mocą 250 W, a zastosowany w nim wentylator pracuje cicho i wydajnie. 

Suszarki do grzybów, owoców i warzyw

Suszarka do warzyw i owoców Zelmer ZFD 2350W

Ten model cechuje się wyjątkowo dużą mocą – aż 520 W, co znacznie przyspiesza proces suszenia żywności. Oferuje całkowitą pojemność 11 l, a produkty można układać na czterech transparentnych sitach. Dużą zaletą tego urządzenia jest elektroniczne sterowanie, dzięki któremu można wybrać jeden z dwóch trybów grzania oraz ustawić precyzyjny czas suszenia. Producent zastosował tu również zabezpieczenie przed przegrzaniem i funkcję automatycznego chłodzenia, co zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Oprócz tego, suszarka posiada praktyczny schowek na kabel, a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS