Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Postaw na klasykę – kup kuchnię wolnostojącą od marki Amica

Wiele osób uważa, że kuchnie wolnostojące odchodzą do lamusa. To przekonanie przełamuje marka Amica, która oferuje swoim klientom kuchnie wolnostojące, które niczym nie odbiegają od piekarników i płyt grzejnych przeznaczonych do zabudowy. Dodatkowo kuchnie są funkcjonalne, atrakcyjne pod względem wizualnym i w pełni bezpieczne dla wszystkich domowników. 

 

Produkty objęte promocją

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem kuchni wolnostojącej, teraz jest na to doskonała okazja. Marka Amica wystartowała z nową akcją promocyjną, w której możesz otrzymać w prezencie kartę Sodexo o wartości 150 zł. Wystarczy, że zakupisz kuchnię wolnostojącą objętą promocją, a następnie zarejestrujesz zakup na stronie producenta. Zgłoszenia możesz także przesłać mailem lub pocztą. Na wskazany przez Ciebie adres, producent prześle kartę przedpłaconą Sodexo o wartości 150 zł. Akcja promocyjna trwa od 8 marca 2019 roku do 23 kwietnia 2019 roku. 

Ofertą promocyjną objęte są kuchnie wolnostojące gazowo-elektryczne i indukcyjne o szerokości 50 cm - łącznie aż 74 modele. Dzięki tak szerokiej ofercie, z pewnością każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb.

Kuchenki wolnostojące

Klasyczne kuchnie gazowo-elektryczne

Wszystkie modele gazowo-elektryczne uwzględnione we wspomnianej promocji wyposażone są w cztery palniki gazowe, które zapewnią komfortowe i ekonomiczne gotowanie. Dostępne są w klasycznym kolorze białym, eleganckim czarnym oraz w modnym kolorze inox. Wśród nich znajdziesz również modele, które doskonalą wpasują się w styl retro. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantują stabilne ruszty emaliowane lub żeliwne, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, a także prowadnice teleskopowe i chłodny front w drzwiach piekarnika. Natomiast utrzymanie w czystości ułatwia emalia łatwoczyszcząca EasyClean, którą zostało pokryte całe wnętrze komory piekarnika.

 

 

Nowoczesne kuchnie indukcyjne

Promocją objęte są również wolnostojące kuchnie indukcyjne Amica. Wszystkie modele posiadają cztery pola grzejne z funkcją Booster, która przyspiesza ich czas nagrzewania, a co za tym idzie skraca czas przygotowywania posiłków. Ich piekarniki posiadają wiele nowoczesnych funkcji grzania, m.in. Termoobieg, grill elektryczny, rozmrażanie czy szybki nagrzew, dzięki któremu osiągają temperaturę 150°C zaledwie w 4 minuty.

 

 

Wszystkie kuchnie Amica wykonywane są z myślą o bezpieczeństwie i ergonomicznej pracy użytkownika. Dodatkowo, cechują się estetycznym wzornictwem i niskimi kosztami eksploatacyjnymi, co przyniesie dodatkowe oszczędności. Tradycjonalistom i osobom lubiącym proste rozwiązania, polecamy kuchnie wolnostojące zasilane gazem. Natomiast osobom, którym zależy na szybkim przyrządzaniu posiłków, bardziej do gustu przypadną kuchnie indukcyjne. 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z promocji marki Amica „Kuchnia dobrych chwil” oraz do robienia zakupów w sieci sklepów Max Elektro.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS