% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Kupuj sprzęty AGD Amica i oszczędzaj!

Nie bez powodu mówi się, że kuchnia jest sercem całego domu. To nie tylko pomieszczenie użytkowe, w którym przygotowujemy posiłki, ale również miejsce, w którym wykonujemy inne drobne czynności, pijemy kawę, rozmawiamy, a także przyjmujemy gości. Kuchnia powinna być więc nie tylko funkcjonalna, ale również przytulna i wygodna, gdyż to od niej w dużym stopniu będzie zależało zdrowie i komfort życia wszystkich domowników. W jaki sposób urządzić taką kuchnię? Wyposażając ją, w dobrej jakości sprzęty AGD.

 

Jak wyposażyć kuchnię, nie wydając na nią fortuny?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że wyposażenie kuchni we wszystkie potrzebne urządzenia wiąże się z wysokimi kosztami. Oprócz urządzeń pierwszego użytku, takich jak lodówka, kuchenka czy piekarnik, musimy również kupić wiele mniejszych sprzętów, bez których trudno jest wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie w kuchni. Zakup wysokiej jakości urządzeń nie musi jednak rujnować naszego domowego budżetu. Jeśli postawimy na sprzęty AGD pochodzące od jednego, sprawdzonego producenta, często będziemy mogli liczyć na rabat, a dodatkowo wszystkie urządzenia będą do siebie idealnie pasować. W ten sposób stworzymy nie tylko funkcjonalną, ale również estetyczną i pełną harmonii kuchnię. Poza tym producenci często organizują akcje promocyjne, w których większość sprzętów można kupić o wiele taniej. Marka Amica poszła o krok dalej – nie dość, że umożliwia tańszy zakup sprzętów, to jeszcze oferuje dodatkowe korzyści. Dzięki nowej akcji promocyjnej „Otwórz się na zysk”, można wyposażyć kuchnię, a dodatkowo zgarnąć do 600 zł w prezencie.

AGD

„Otwórz się na zysk” i zgarnij do 600 zł w prezencie!

Marka Amica w ramach nowej akcji promocyjnej przygotowała cztery praktyczne zestawy urządzeń – dzięki temu nabędziesz tylko te sprzęty, których Ci brakuje albo całkowicie wyposażysz swoją kuchnię. Wybierając jeden z zestawów, możesz dostać w prezencie 300, 400, 450, a nawet 600 zł na karcie przedpłaconej Sodexo.

Za zakup piekarnika za minimum 1300 zł i czteropolowej płyty grzejnej, otrzymasz 300 zł. Wybierając drugi zestaw – piekarnik, płytę oraz zmywarkę do zabudowy, otrzymasz kartę o wartości 400 zł. Jeśli zdecydujesz się na zestaw trzeci, czyli piekarnik z funkcją OpenUp z linii Amica X-Type lub Amica Q-Type, zgarniesz 450 zł. Natomiast jeśli do tych dwóch sprzętów dorzucisz jeszcze zmywarkę do zabudowy, dostaniesz aż 600 zł w prezencie.

Aby wziąć udział w akcji i odebrać kartę przedpłaconą Sodexo, wystarczy kupić sprzęty marki Amica w okresie od 22.02.2020 do 18.04.2020 roku. Następnie zarejestrować swój zakup na stronie internetowej producenta i wysłać zgłoszenie wraz z czytelnym zdjęciem dowodu zakupu. W promocji biorą udział tylko wybrane urządzenia.

 

 

AGD Amica – klasowy sprzęt w super cenie

Korzystając z promocji przygotowanej przez markę Amica, nie tylko taniej wyposażysz kuchnię i zgarniesz dodatkową gotówkę, ale przede wszystkim otrzymasz wysokiej klasy sprzęty AGD. Dzięki temu, że są one wyposażone w innowacyjne funkcje, sprawią, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się o wiele szybsze i łatwiejsze. Przykładowo płyta indukcyjna Amica PIT 6541 NSU zapewni Ci wyjątkowo intuicyjne gotowanie – sama aktywuje odpowiednie pole grzewcze, przetestuje kompatybilność Twoich garnków, a także dobierze powierzchnię grzania do wielkości naczynia. Natomiast piekarnik Amica ED57638BA+ Q-TYPE WiFi nagrzeje się do temperatury 150°C w zaledwie 3 minuty, równomiernie wypiecze potrawy na wszystkich poziomach, a jego komora wyczyści się praktycznie sama. Jakby tego było mało, wszystkie te funkcje włączysz, siedząc wygodnie na kanapie przed telewizorem, gdyż piekarnik posiada wbudowany moduł Wi-Fi, pozwalający na zdalne sterowanie za pomocą smartfona.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS