Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Szukasz zmywarki? Postaw na najlepszy model od BSH

Zmywarka powoli staje się podstawowym wyposażeniem kuchni. Jeśli więc jeszcze nie masz jej w swoim domu, teraz jest doskonała okazja na jej zakup. Przygotowaliśmy promocję, w której kupisz w atrakcyjnej cenie zmywarki od marki Bosch i Siemens. Są to najchętniej wybierane zmywarki przez konsumentów na całym świecie. W zależności od swoich potrzeb znajdziesz zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy, pojemne 60- centymetrowe, a także mniejsze – o szerokości 45 cm. Jakie są ich największe zalety? Sprawdź!

 

Zróżnicowane programy zmywania

Zmywarki marki Bosch i Siemens oferują kilka programów zmywania, dzięki czemu można dobrać odpowiedni program mycia do rodzaju naczyń i ich stopnia zabrudzenia. Niezwykle praktyczne są programy Auto, które same dostosowują temperaturę i ilość wody potrzebnej do przeprowadzenia optymalnego procesu zmywania. Jest to możliwe dzięki wbudowanemu czujnikowi AquaSensor, który wielokrotnie bada poziom zabrudzenia wody i dobiera ilość świeżej tak, aby naczynia były idealnie czyste. Na uwagę zasługuje również program Szkło 40°C, który posiada zmywarka Bosch SMV 46KX01E. Przeprowadza on proces mycia w niskich temperaturach, dzięki czemu szklane kieliszki i lampki do wina zyskują czystość i dodatkowy blask.

Zmywarki do zabudowy

Elastyczność załadunku

W szafkach kuchennych mamy pochowane różnorodne naczynia i przybory kuchenne. Są one wykonane z odmiennych materiałów, a do tego posiadają różne kształty i gabaryty. Wszystko to sprawia, że często mamy problemy ze zmieszczeniem wszystkich brudnych naczyń w koszach zmywarki. Dlatego też, BSH w swoich urządzeniach oferuje rozmaite systemy, dzięki którym można dostosować przestrzeń w koszach do swoich potrzeb. Dobrym rozwiązaniem jest szuflada Vario3, zastosowana m.in. w zmywarce Siemens SN 615X03EE. Została umieszczona nad koszem górnym i zastąpiła tradycyjny koszyk na sztućce. Można w niej układać nie tylko sztućce, ale również przybory kuchenne i małe filiżanki do espresso. Dzięki niej, zwiększyła się pojemność w dolnym koszu urządzenia. W zmywarce Bosch SMS 25EI01E zastosowano 3-stopniowy system RackMatic, który pozwala ustawić górny kosz na trzech różnych wysokościach. Natomiast w modelu Bosch SMV 46KX01E znajduje się system koszy VarioFlex, na który składają się ruchome elementy zarówno w górnym, jak i dolnym koszu.

 

 

Niskie zużycie wody i energii

Z racji tego, że zmywarki pobierają zarówno wodę, jak i energię elektryczną, powinny być jak najbardziej energooszczędne. Marka Bosch w większości swoich urządzeń zastosowała nowoczesną technologię ActiveWater, która sprawia, że podczas mycia naczyń wykorzystywana jest każda kropla wody. Wszystko dzięki precyzyjnemu systemowi rozprowadzania wody, optymalizacji filtrów, szybszego nagrzewania i większej wydajności pompy. Te czynniki zapewniają sprawny przepływ wody, co z kolei przekłada się na doskonałe rezultaty mycia i ekologiczną pracę urządzenia.

 

 

Cicha praca

Współczesne kuchnie są już nie tylko miejscem do gotowania i spożywania posiłków, ale również przytulnym miejscem do rozmowy, wykonywania innych drobnych czynności czy odpoczynku. Coraz więcej osób decyduje się również stworzyć jedno duże pomieszczenie w domu i połączyć kuchnię z salonem. Stąd też powstało zapotrzebowanie na jak najcichszą pracę zmywarki. Marka Bosch opatentowała energooszczędny napęd EcoSilence Drive, który znajdziemy m.in. w zmywarce Bosch SPS 25FI03E. Gwarantuje on cichą pracę urządzenia, ponieważ nie posiada szczotek, które powodowałyby tarcie. Natomiast w modelu Bosch SPV 45MX01E zastosowano program Nocny 50°C, dzięki któremu umyjemy naczynia przy najmniejszej możliwej emisji hałasu, nie zakłócając atmosfery w domu i snu domowników.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS