% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Siła tkwi w prostocie – czy warto kupić proste urządzenia AGD?

Dostępne na rynku sprzęty AGD wyposażone są w cały szereg nowoczesnych funkcji i innowacyjnych technologii, które zwiększają ich możliwości. Wiele osób uważa, że im więcej udogodnień w danym urządzeniu, tym lepiej. O ile młodym ludziom nowoczesne technologie z pewnością przypadną do gustu, to dla starszych osób lub mało zaznajomionych z nowinkami technologicznymi, ich obsługa stanowi prawdziwe wyzwanie. Jakie są więc zalety prostych sprzętów AGD?

 

Łatwa i intuicyjna obsługa

Nowoczesne urządzenia AGD naszpikowane są funkcjami, programami i technologiami, przez co mogą sprawiać problemy podczas codziennego użytkowania. Jeśli zależy nam na łatwej obsłudze, powinniśmy wybierać proste, ale praktyczne urządzenia, które zamiast skomplikowanego elektronicznego panelu sterowania, posiadają sterowanie mechanicznie. Taka właśnie jest chłodziarko-zamrażarka Beko RCSA 300 K21W, która posiada podstawowe parametry, czyli wysoką klasę energetyczną, oszczędne oświetlenie LED, szklane półki i wysuwane, przezroczyste szuflady w zamrażalniku.

AGD

Bezpieczeństwo użytkowania

Sprzęty AGD nie powinny stanowić zagrożenia podczas użytkowania, dlatego we wszystkich rodzajach urządzeń, nawet tych najprostszych, znajdziemy podstawowe zabezpieczenia. W kuchenkach i płytach gazowych standardem jest zabezpieczenie przeciwwypływowe, natomiast w piekarnikach system chłodnych drzwi. Wiele sprzętów posiada również funkcje przypominające m.in. o zakończeniu pracy, niedomknięciu drzwi lub wyłączeniu urządzenia. Z definicji, prostsze urządzenia są mniej awaryjne, ponieważ posiadają mniej technologii i dodatków, które mogłyby ulec uszkodzeniu.

 

 

Im więcej funkcji, tym wyższa cena

Wybierając sprzęty AGD, powinniśmy mieć na uwadze, że im są lepiej wyposażone i więcej funkcji posiadają, tym ich cena będzie wyższa. Warto więc dobrze przemyśleć, jakie funkcje nas interesują i na jakich udogodnieniach najbardziej nam zależy. Jeśli nie będziemy korzystać z dystrybutora wody w lodówce, kostkarki do lodu, termostatu lub trybu wakacyjnego, nie ma sensu inwestować w urządzenie, które posiada te funkcje. Lepiej postawić na prosty, ale praktyczny model, bez zbędnych udogodnień.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS