% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Przełam lody z lodówką Beko!

W żadnym domu nie może zabraknąć lodówki. Stwarza ona najlepsze warunki do przechowywania produktów spożywczych, zapewniając ich świeżość przez dłuższy czas. Jednak, aby lodówka niezawodnie służyła nam przez wiele lat, musimy ją odpowiednio pielęgnować, co wiąże się z jej regularnym rozmrażaniem. Na szczęście producenci oferują innowacyjne technologie, dzięki którym na zawsze zapomnimy o grubej warstwie lodu, zalegającej w komorze chłodziarki i zamrażarki. Jedną z nich jest technologia NeoFrost, która została opracowana przez markę Beko. Sprawdź, jakie jeszcze są jej zalety.

 

Czym jest technologia NeoFrost?

Technologia No Frost powoli staje się standardem we wszystkich nowych modelach lodówek. Trudno się dziwić, skoro zapobiega namnażaniu się lodu w komorach, dzięki czemu niweluje konieczność rozmrażania urządzenia. Marka Beko poszła jednak o krok dalej, opracowując nowoczesną technologię NeoFrost. Czym różni się ona od wspomnianej technologii No Frost? Zamiast jednego, posiada dwa obiegi powietrza, które działają niezależnie od siebie zarówno w komorze chłodziarki, jak i zamrażarki. Dzięki zastosowaniu dwóch parowników chłodne powietrze krąży po mniejszych powierzchniach, co sprawia, że temperatura rozkładana jest bardziej równomiernie. 

 
Lodówki

Jakie są zalety technologii NeoFrost?

Opracowana przez markę Beko technologia NeoFrost zapewnia przede wszystkim stały obieg powietrza, co sprawia, że wewnątrz komory chłodzenia ani mrożenia nie gromadzą się szron, ani lód. Dzięki temu nie ma konieczności rozmrażania urządzenia, co przecież jest dość czasochłonną i męczącą czynnością. Co więcej, dwa parowniki sprawiają, że w lodówce panuje nawet dwukrotnie wyższa wilgotność powietrza. Sprawia to, że przechowywana żywność nie wysycha, tak jak ma to miejsce w przypadku technologii No Frost. W ten sposób produkty dłużej zachowują świeżość i swoje wartości odżywcze. To jednak nie wszystko. Lodówki Beko z technologią NeoFrost nawet dwa razy szybciej chłodzą świeżo włożone do komory produkty spożywcze. Poza tym zapobiegają mieszaniu się zapachów, dzięki czemu można przechowywać tort, nie martwiąc się, że przejdzie zapachem mięsa czy ryby. 

 

Lodówki wykorzystujące technologię NeoFrost

Nowoczesną technologię NeoFrost znajdziemy w wielu modelach marki Beko. Oto kilka z nich:

  • Lodówka Beko CNA 340I20XP – to model wyposażony w wyświetlacz elektroniczny i alarm otwartych drzwi, który uruchomi się, jeśli drzwi pozostaną zbyt długo otwarte. Poza tym lodówka posiada aktywny jonizator, który neutralizuje bakterie, wirusy i drobnoustroje przyczyniające się do powstawania nieprzyjemnego zapachu w komorze. 

  • Lodówka Beko RCNA 366I40XB – to kolejna lodówka oferująca technologię NeoFrost. Jej całkowita pojemność użytkowa wynosi 324 l. Lodówka została wyposażona w alarm otwartych drzwi, wyświetlacz elektroniczny i funkcję szybkiego mrożenia. Jej zaletą jest również cicha praca, ponieważ generuje zaledwie 37 dB. 

  • Lodówka Beko RCNE 366E30ZXP – to lodówka, która oferuje całkowitą pojemność 324 l. Oprócz technologii NeoFrost posiada również innowacyjny System Active Fresh Blue Light, który generuje światło o lekko niebieskim zabarwieniu. Dzięki temu zapewnia ciągłość procesu fotosyntezy w przechowywanych owocach i warzywach. 

 

 

Wszystkie wymienione wyżej lodówki Beko dostępne są nowej akcji promocyjnej w obniżonych cenach. Warto skorzystać z okazji i kupić lodówkę, która nie tylko zadba o świeżość żywności, ale również raz na zawsze skreśli konieczność rozmrażania z listy domowych obowiązków. 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS