% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Lodówka do 160 cm - który model wybrać?

Lodówka jest jednym z najważniejszych urządzeń AGD i absolutnie nie może zabraknąć jej w kuchni. Co jeśli mamy małą kuchnię i ograniczoną przestrzeń na wstawienie lodówki? W takiej sytuacji trzeba się zdecydować na model, który będzie miał odpowiednią szerokość i głębokość, ale i również wysokość. Mając to na uwadze, w dzisiejszym poradniku przyjrzymy się najlepszym lodówkom do 160 cm

 

Lodówka do 160 cm – na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze lodówki do 160 cm, oprócz wymiarów, należy również zwrócić uwagę na inne parametry. Przede wszystkim na klasę energetyczną, ponieważ to właśnie ona określa zużycie energii przez lodówkę - warto więc wybierać modele znajdujące się przynajmniej w połowie skali, czyli np. w klasie D i C lub wyższej. Ważną kwestią jest także wygoda, dlatego powinniśmy zastanowić się, jaką lodówkę wybrać – z zamrażalnikiem u dołu czy u góry.

Lodówki

Lodówka Amica FK218.4 lub Amica FK218.4 X

Pierwsza w naszym zestawieniu lodówek do 160 cm jest lodówka Amica FK218.4, która występuje w dwóch wersjach: w kolorze białym i srebrnym. Urządzenie ma 150 cm wysokości, 60 cm szerokości i 62 cm głębokości, a całkowita pojemność użytkowa wynosi 227 l. W komorze chłodzącej znajdują się regulowane półki wykonane z hartowanego szkła, dwa pojemniki do przechowywania owoców i warzyw oraz balkoniki na drzwiach, którymi można manewrować dzięki funkcji FlexiSpace. Zamrażalnik został umieszczony na dole i wyposażony w dwie szuflady oraz praktyczną tacę do mrożenia żywności. 

 

Lodówka Beko CSA240K21XP

Beko CSA240K21XP to kolejna polecana lodówka do 160 cm wysokości, która oferuje dobra klasę efektywności energetycznej w połączeniu z oświetleniem LED znacznie ogranicza zużycie energii elektrycznej. W drzwiach lodówki zamontowano uszczelki antybakteryjne, które są łatwiejsze do utrzymania w czystości i chronią wnętrze chłodziarki przed drobnoustrojami. Lodówka sterowana jest mechanicznie.

 

lodówka 160 cm - jaką wybrać

 

Lodówka Whirlpool BLF 5121 OX

Osobom szukającym trochę wyższego urządzenia, polecamy lodówkę Whirlpool BLF 5121 OX o wysokości 158,7 cm. Lodówka została wykonana w kolorze Optic Inox, przez co wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem wśród innych modeli. Jej całkowita pojemność użytkowa wynosi 271 l. Urządzenie sterowane jest elektronicznie, a dzięki technologii Less Frost, lód osadza się wyłącznie na ścianach komory mrożącej, co ułatwia rozmrażanie. 

 

 

Lodówka Amica FD2285.4I

Ostatnia w naszym rankingu lodówek do 160 cm jest lodówka Amica FD2285.4I, wyposażona w zamrażalnik u góry. Urządzenie ma 144 cm wysokości, 54,6 cm szerokości i 57,1 cm głębokości. Komora chłodziarki o pojemności 160 l została wyposażona w cztery półki wykonane z hartowanego szkła, szufladę na warzywa i owoce, tackę na jaką i balkoniki na drzwiach. Dzięki funkcji FlexiSpace, można regulować położenie półek i balkoników w zależności od naszych potrzeb. Dodatkową zaletą lodówki jest dyspenser wody, który zapewnia stały dostęp do zimnej i przefiltrowanej wody.

 
ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS