Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Sprzątaj cicho i skutecznie z odkurzaczami Amica!

Niezależnie od tego, czy lubimy sprzątać, czy nie, musimy dbać o porządek w swoim domu. Pomoże nam w tym odkurzacz, z którego pomocą szybko usuniemy kurz, włosy, sierść zwierząt czy inne suche zanieczyszczenia. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem odkurzacza, zachęcamy Cię do zapoznania się z urządzeniami marki Amica, które dostępne są w naszej nowej akcji promocyjnej. Z ich pomocą nie tylko skutecznie odkurzysz podłogi i dywany, ale również zadbasz o czyste powietrze w swoim domu. Co sprawia, że odkurzacze Amica cieszą się tak dużą popularnością?

 

Dobre filtry

Odkurzacze mają zamontowane filtry wlotowe i wylotowe. Te pierwsze mają chronić silnik przed dostającymi się do niego zanieczyszczeniami i w ten sposób wydłużać jego żywotność. Natomiast filtry wylotowe zapobiegają wydostawaniu się zanieczyszczeń z odkurzacza do pomieszczenia. Z punktu widzenia użytkownika, właśnie te filtry odgrywają kluczową rolę, ponieważ dbają o czystość powietrza w mieszkaniu. Aby zapewnić nam czyste powietrze, marka Amica stosuje w swoich odkurzaczach wysokiej jakości filtry HEPA. Są to przede wszystkim filtry EPA12 (dawniej HEPA H12), które zostały zamontowane m.in. w odkurzaczach Amica VM 6011 i Amica VI 2041. Takie filtry są w stanie wyłapać cząsteczki o wielkości od 0,1 µm do 0,3 µm, a ich skuteczność wynosi przynajmniej 99,5%.

 

odkurzacze-amica-dlaczego-warto.jpg [93.22 KB]

 

Cicha praca

Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak wiele osób nie lubi odkurzać? Być może ma to związek z dużym hałasem, jaki emitują odkurzacze podczas pracy. Właśnie dlatego marka Amica dokłada wszelkich starań, aby jej urządzenia generowały jak najmniejszą ilość decybeli. Dzięki specjalnej konstrukcji silnika i szczelnej obudowie, odkurzacze Amica pracują naprawdę cicho. Możemy więc spokojnie odkurzać, nawet gdy w pokoju obok ktoś ogląda ulubiony serial.

 

Wygodna regulacja mocy

Nie zawsze musimy odkurzać z maksymalną mocą. O ile do dokładnego odkurzenia dywanu przyda się więcej mocy, tak już do usunięcia kurzu z paneli powinna wystarczyć niższa moc. Warto wspomnieć, że odkurzacz pracujący z niższą mocą pobierze mniej prądu. Amica w swoich odkurzaczach stosuje bardzo wygodny system regulacji mocy. Przykładowo w odkurzaczu Amica VI 2041 pokrętło do regulacji umieszczone jest nie tylko na obudowie urządzenia. Producent zamontował również przycisk do regulacji mocy na uchwycie węża. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga od nas schylania się, a poza tym umożliwia szybką reakcję, gdy przez przypadek wciągniemy do odkurzacza zbyt duży przedmiot.

 

 

Praktyczne wskaźniki

W odkurzaczach workowych trudno jest kontrolować ilość wciąganych zanieczyszczeń czy określić, kiedy worek wymaga wymiany. Dlatego odkurzacze Amica, jak choćby model VM 6011, mają specjalne wskaźniki, które zasygnalizują, gdy konieczne będzie opróżnienie lub wymiana worka na nowy. Dzięki temu nie dopuścimy do obniżenia siły ssącej odkurzacza i zapobiegniemy jego ewentualnym uszkodzeniom. Oprócz tego odkurzacze polskiego producenta mają wskaźnik, który poinformuje nas o braku worka. Eliminuje to możliwość odkurzania bez zamontowanego worka, a w rezultacie chroni silnik przed uszkodzeniem.

Odkurzacze

Komfort użytkowania

Domowy odkurzacz powinien być wielofunkcyjny. W końcu w mieszkaniu mamy do odkurzenia nie tylko podłogi czy panele, ale również dywany, tapicerkę meblową i wiele innych zakamarków, do których nie dotrze uniwersalna ssawkoszczotka. Marka Amica doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego swoje odkurzacze wyposaża w wiele przydatnych końcówek. Odkurzacz Amica VM 6011 ma w swoim wyposażeniu turboszczotkę, która świetnie poradzi sobie z usuwaniem sierści zwierząt. Jej obrotowy wałek napędzany jest strumieniem powietrza, co znacznie zwiększa siłę ssącą i pozwala skutecznie usunąć zanieczyszczenia z dywanów i wykładzin. Z kolei w odkurzaczu Amica VI 2041 znajdziemy szczotkę do podłóg, która została zaprojektowana z myślą o panelach, płytkach czy podłogach z kamienia. Jej długie, miękkie włosie nie rysuje twardych powierzchni, a przy tym dobrze zbiera zanieczyszczenia. W zależności od modelu, odkurzacze Amica w swoim wyposażeniu mają również ssawki szczelinowe, ssawki do tapicerki, a także szczotki do odkurzania szczelin i książek.

Warto wspomnieć, że odkurzacze Amica cechują się kompaktową budową, dzięki czemu można nimi łatwo manewrować i bez problemu przenosić z jednego pomieszczenia do drugiego. Z pewnością zadowolą osoby, którym zależy na utrzymaniu odpowiedniej czystości w domu.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS