% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Przydatne akcesoria do pralek

Niezwykle trudno byłoby sobie wyobrazić współczesny dom bez pralki. Te nowoczesne urządzenia dysponują dużą ilością programów i technologii, które przyspieszają i zwiększają efektywność każdego prania. Jednak, ich pracę i funkcjonalność można jeszcze bardziej zwiększyć poprzez zakup dodatkowych akcesoriów. Jakie zatem akcesoria do pralek będą szczególnie przydatne?

 

Łącznik pralki z suszarką

Marzysz o suszarce do ubrań, ale w Twojej łazience nie ma miejsca na kolejne duże urządzenie? W takiej sytuacji nieoceniony okazuje się łącznik, dzięki któremu na pralce ładowanej od frontu będziesz mógł bezpiecznie zamontować suszarkę. Wybierając łącznik musisz sprawdzić, czy jest on kompatybilny z posiadanymi przez Ciebie urządzeniami. W sklepach dostępne są również łączniki uniwersalne, które pasują do sprzętów o wymiarach 60 x 60 cm. Wiele modeli oferuje dodatkowo wysuwaną szufladę, na której z powodzeniem można składać ubrania lub postawić kosz na pranie.

 

 

Podkładki antywibracyjne

To kolejne przydatne akcesoria do pralek, które dostępne są w stosunkowo niskich cenach. Podkładki zostały wykonane z gumy, dzięki czemu doskonale absorbują wstrząsy i drgania, szczególnie te powstające podczas wirowania. Tym samym, zapobiegają przemieszczaniu się urządzenia i chronią podłogi przed zarysowaniem.

 

Mata antywibracyjna

Podobną funkcję do podkładek pełnią maty antywibracyjne. Mają one kształt prostokąta lub kwadratu o kilku centymetrach grubości. Dostępne są modele wykonane z gumy lub z pianki amortyzującej – oba materiały są odporne na wilgoć. Zadaniem maty jest zapobieganie przesuwaniu się pralki podczas cyklu prania, a także ograniczanie hałasu, ponieważ zarówno guma, jak i pianka doskonale pochłaniają dźwięk uderzenia.

Akcesoria do pralek i suszarek

Chusteczki wyłapujące kolor

Jeśli chcesz uniknąć zafarbowania ubrań, koniecznie musisz dokupić chusteczki wyłapujące kolor. Te niezwykle przydatne akcesoria do pralek wychwytują cząsteczki kolorów, które uwalniają się z pozostałych tkanin podczas prania. Dzięki nim, będziesz mógł prać różne kolorowe ubrania w jednym cyklu prania. Chusteczki pełnią również inną istotną funkcję – mianowicie przeciwdziałają szarzeniu białych ubrań

 

Siatki do prania

Choć współczesne pralki oferują programy prania dostosowane do różnego rodzaju odzieży, można zadbać o najdelikatniejsze elementy garderoby dokupując odpowiednie siatki do prania. Są one wykonane z solidnych materiałów, odpornych na działanie detergentów i wysokiej temperatury. Doskonale nadają się do prania delikatnej bielizny i małych ubrań, ponieważ chronią je przed uszkodzeniami, zaciągnięciami i zmechaceniem.

 

 

Kule do prania

Jeśli masz w domu psa lub kota, wiesz, jak trudno jest pozbyć się sierści z ubrań. Właśnie do tego celu przydają się kule do prania, które wrzuca się do bębna razem z brudnymi ubraniami. Dzięki swojej specjalnej powierzchni, skutecznie wyłapują uciążliwą sierść zwierząt i kłaczki z wełnianych swetrów. Te akcesoria do pralek nie tylko zadbają o wygląd ubrań, ale również ochronią filtr przed zatkaniem.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS