% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Lodówka jednodrzwiowa bez zamrażalnika – polecane modele

Większość osób decyduje się na zakup lodówki z zamrażalnikiem u dołu bądź u góry. Są jednak osoby, które całkowicie rezygnują z zamrażalnika i wybierają samą chłodziarkę. Takie osoby zazwyczaj mają w domu oddzielną zamrażarkę szufladową lub skrzyniową, dlatego nie potrzebują dodatkowego zamrażalnika w lodówce. Wbrew pozorom, oferta lodówek jednodrzwiowych nie posiadających zamrażalnika wcale nie jest ograniczona. Oto niektóre z polecanych modeli.

 

Chłodziarka Indesit SI61 S

Pierwsza na naszej liście lodówka jednodrzwiowa bez zamrażalnika to model SI61 S marki Indesit. Doskonale nadaje się do małej kuchni, ponieważ jej wysokość wynosi 167 cm, a całkowita pojemność użytkowa to 322 l. Jest więc na tyle duża, że z powodzeniem pomieści zapasy żywności dla czteroosobowej rodziny, a przy tym zostanie sporo miejsca na zamontowanie nad nią dodatkowej szafki.  

 
Chłodziarki

Chłodziarka Gorenje R 6191 DX

Kolejny model nie posiadający zamrażalnika to Gorenje R 6191 DX. Chłodziarka posiada pojemność 368 l i plasuje się w klasie energetycznej F. Na jej drzwiach umieszczono trzy półki typu Simple Slide o regulowanej wysokości, zaś na dole komory znajdują się praktyczne szuflady FreshZone oraz CrispZone. Na szczególną uwagę zasługuje technologia IonAir, która wytwarza optymalny mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. Dzięki niej, usuwane są bakterie, pleśń, szkodliwe mikroorganizmy oraz niepożądane zapachy.

 

Chłodziarka Amica FC3616.3DFX

Amica FC3616.3DFX to nowoczesna lodówka jednodrzwiowa bez zamrażalnika, która została wyposażona w system No Frost. Zapobiega on osadzaniu się szronu i lodu na ściankach urządzenia, dzięki czemu nie ma potrzeby ręcznego rozmrażania, a przechowywana żywność dłużej utrzymuje swoją świeżość. Ten model może pochwalić się sensorycznym panelem sterowania, który pozwala na intuicyjną obsługę i szybkie zmienianie ustawień. Chłodziarka oferuje pojemność 360 l i posiada klasę energetyczną G. 

 

 

Chłodziarka Samsung RR 39M7145S9

Jednodrzwiową chłodziarkę Samsung RR 39M7145S9 można połączyć z zamrażarką szufladową z serii TWIN, tworząc w ten sposób jedną, dużą chłodziarko-zamrażarkę. Ten model posiada wiele nowoczesnych technologii, m.in.: No Frost, system All-Around Cooling czy funkcję Power Cool, pozwalającą szybciej schłodzić dopiero co włożone do komory produkty. W jej wnętrzu znajdziemy sześć półek, półkę na wino, dwie szuflady, a także siedem pojemników na drzwiach. Całkowita pojemność chłodziarki wynosi 385 l. 

 

Chłodziarka Siemens KS 36VVI3P

Siemens KS 36VVI3P to ostatnia lodówka jednodrzwiowa bez zamrażalnika, która znalazła się w naszym zestawieniu. Cechuje się wysoką klasą energetyczną, dzięki czemu będzie zużywać mniej energii elektrycznej. We wnętrzu o pojemności 346 l znajdziemy siedem szklanych półek easyAccess, praktyczny stelaż na butelki, szufladę hyperFresh z regulacją wilgotności oraz pięć pojemników na drzwiach. O dłuższą świeżość przechowywanych produktów zadbają czujniki FreshSense, które reagują na każdą zmianę temperatury i od razu przejmują kontrolę nad procesem chłodzenia. 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS