Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaki odkurzacz pionowy Dreame wybrać?

Odkurzacz pionowy pozwala na szybkie i skuteczne odkurzanie. W zależności od wyposażenia jest w stanie posprzątać różne powierzchnie – zarówno podłogi i dywany, jak i tapicerkę meblową czy zakamarki. Decydując się na zakup takiego odkurzacza, coraz więcej osób stawia na markę Dreame. Jej odkurzacze cechują się nie tylko wysoką jakością wykonania i wydajnością, lecz także nowoczesnym designem.

 

O czym przeczytasz w tym artykule?

  • Marka Dreame specjalizuje się w produkcji urządzeń do sprzątania, w tym odkurzaczy pionowych. Mają one imponującą specyfikację, co sprawia, że stają się coraz popularniejszym wyborem do mieszkań i domów.
  • Dreame oferuje kilka serii odkurzaczy pionowych. Wśród nich znajdziemy zarówno budżetowe urządzenia, jak i bardziej zaawansowane modele, które sprostają wymagającym zadaniom.
  • Odkurzacze pionowe Dreame podzielone są na serie: T, R, V, P, U oraz H. Podpowiadamy, czym się charakteryzują i do jakich zadań są przeznaczone.

 

Czym cechują się odkurzacze pionowe Dreame?

W 2015 roku powstała marka Dreame, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości urządzeń sprzątających. W jej ofercie oprócz odkurzaczy pionowych i robotów sprzątających znajdziemy również małe urządzenia z kategorii beauty, czyli prostownice i suszarki do włosów, a także nowoczesne roboty koszące do ogrodu. Z końcem 2017 roku marka Dreame stała się częścią ekosystemu Xiaomi.

Do jednych z najpopularniejszych urządzeń w asortymencie marki Dreame należą odkurzacze pionowe, które wyróżniają się na rynku wysoką mocą ssania i efektywnością odkurzania. Ich ergonomiczna i lekka konstrukcja umożliwia łatwe manewrowanie i dotarcie do trudno dostępnych miejsc, co znacznie ułatwia codzienne sprzątanie. Sprawdźmy, co jeszcze są w stanie zaoferować nam odkurzacze pionowe marki Dreame.

 

Wysoka wydajność

Odkurzacze pionowe Dreame zapewniają długi czas pracy – niektóre modele nawet do 140 minut. Poza tym w wielu odkurzaczach producent zamontował wymienne baterie. Dzięki temu, gdy akumulator wyczerpie się podczas sprzątania, z powodzeniem można zastąpić go drugim, co znacznie przyspiesza sprzątanie. Warto wspomnieć również o tym, że producent stosuje inteligentną technologię chłodzenia baterii SmartCool. Polega ona na zasysaniu powietrza i przenoszeniu go przez baterię. Dzięki temu odkurzacze pionowe Dreame mogą pracować dłużej i bezpieczniej, bez utraty wydajności.

 

odkurzacze-pionowe-dreame-modele.jpg [129.26 KB]

źródło: materiały marki Dreame

 

Duża moc ssania

Producent wyposaża swoje odkurzacze pionowe w wydajne silniki, dzięki czemu te osiągają moc ssania na poziomie nawet do 32 000 Pa. Dzięki temu są one w stanie usunąć kurz, roztocza, włosy, sierść zwierząt i inne duże zanieczyszczenia. Duża moc ssania sprawia, że odkurzacze pozwalają na szybkie i bezproblemowe sprzątanie.

 

Optymalny czas ładowania

Nie powinno się zbyt długo czekać, aż odkurzacz będzie gotowy do ponownego użytku. Dlatego marka Dreame wyposaża swoje modele pionowe w akumulatory, które ładują się w mgnieniu oka. W zależności od modelu czas ładowania wynosi od 2,5 do 4 godzin.

 

5-stopniowa filtracja

Wszystkie odkurzacze pionowe Dreame mają zamontowane filtry typu EPA, cechujące się wysoką skutecznością filtracji. Są one w stanie usunąć nawet do 99,99% zanieczyszczeń, alerganów oraz mikroskopijnych pyłków. Dzięki temu po odkurzaniu do pomieszczenia nie trafiają zanieczyszczenia. Co więcej, filtry zapewniają też ochronę samym odkurzaczom, wydłużając ich żywotność.

 

Akcesoria w zestawie

Każdy odkurzacz pionowy Dreame ma w zestawie bogate wyposażenie, które pozwala na efektywne usuwanie zanieczyszczeń z różnych powierzchni – z podłóg, dywanów, mebli tapicerowanych czy zakamarków. Są to elektroszczotki, turboszczotki, szczotki szczelinowe, elektroszczotki do materacy, a także miniszczotki.

 

elektroszczotka-z-podswietleniem-w-odkurzaczu-pionowym-dreame.jpg [93.32 KB]

źródło: materiały marki Dreame

 

Odkurzacze pionowe Dreame – serie produktowe

Marka Dreame wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dlatego oferuje odkurzacze pionowe z sześciu serii. Modele z poszczególnych serii różnią się między sobą nie tylko wyglądem, lecz także parametrami i wyposażeniem. Dzięki temu każdy może wybrać odkurzacz bezprzewodowy pionowy dopasowany do swoich potrzeb, wielkości mieszkania czy sposobu odkurzania.

 

Odkurzacze pionowe Dreame seria T – dla wymagających użytkowników

Seria T od Dreame to linia odkurzaczy pionowych, która łączy w sobie zaawansowaną technologię z łatwością użytkowania. Odkurzacze z tej linii cechują się najdłuższym czasem działania na akumulatorze. Przykładowo model Dreame T10 może pracować do 60 minut, a odkurzacz Dreame T20 do 70 minut na jednym ładowaniu. Natomiast najbardziej zaawansowany z tej serii odkurzacz pionowy Dreame T20 Pro może odkurzać nawet do 140 minut. Wszystko dzięki temu, że został wyposażony w dwa akumulatory, które pracują po 70 minut. Ten model świetnie sprawdzi się więc w domach o dużej powierzchni, a także tam, gdzie odkurzanie zajmuje o wiele więcej czasu, czyli np. w domach ze zwierzętami. Poza tym jako jedyny z tej serii oferuje również możliwość mopowania podłóg.

 

 

Wszystkie odkurzacze z serii T oferują 5-stopniowy system filtracji, dzięki czemu eliminują nawet do 99,9% roztoczy, tworząc zdrowe i bezpieczne środowisko dla domowników. Należy również zaznaczyć, że wszystkie modele mają wymienne akumulatory.

 

odkurzacze-pionowe-dreame-seria-t.jpg [105.65 KB]

Odkurzacz pionowy Dreame T20, źródło: materiały marki Dreame

 

Odkurzacze pionowe Dreame seria R – odkurzacze do zadań specjalnych

Dotychczas w serii R od marki Dreame ukazały się trzy modele odkurzaczy: R10, R10 Pro oraz R20. Mimo że cechują się mniejszą mocą ssania od swoich kuzynów z serii T, ponieważ sięga ona od 20 000 Pa do 27 000 Pa, to i tak świetnie sprawdzą się do codziennego sprzątania. Poza tym wszystkie modele są bardzo lekkie, więc nie nadwyrężą ręki użytkownika, umożliwiając komfortowe sprzątanie. Wszystkie modele zostały wyposażone w szczotkę w kształcie litery V, która ma specjalne zęby, przypominające grzebień. Dzięki temu pozwala na dokładnie usuwanie zanieczyszczeń i zapobiega zaplątywaniu się włosów.

 

Odkurzacz pionowy Dreame R10 Pro
929.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

899.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

1099.00 zł

Zobacz szczegóły

 

Odkurzacz pionowy Dreame R10 może pracować na jednym ładowaniu do 60 minut, a czas ładowania akumulatora wynosi ok. 3,5 godziny. Z kolei model Dreame R10 Pro może działać do 65 minut, a najbardziej zaawansowany z tej serii odkurzacz – Dreame R20 oferuje czas pracy do 90 minut. We wszystkich modelach szczotki zostały wyposażone w diody LED, które świetnie podświetlają powierzchnie, pozwalając z łatwością dostrzec wszelkie zabrudzenia – kurz, okruszki, włosy czy sierść zwierząt.

 

odkurzacze-dreame-seria-r.jpg [275.94 KB]

Odkurzacz pionowy Dreame R10, źródło: materiały marki Dreame

 

Odkurzacze pionowe Dreame seria V – nowatorska szczotka V

Największą moc ssania spośród wszystkich odkurzaczy pionowych Dreame oferują odkurzacze z serii V. W zależności od modelu moc sięga od 22 000 Pa do nawet 32 000 Pa. Do tego, odkurzacze z tej serii zostały wyposażone w wydajne silniki, dzięki którym bez trudu poradzą sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami. W odkurzaczu pionowym Dreame V11 jest to silnik SPACE 4.0, który pracuje z prędkością do 125 000 obrotów na minutę, co przekłada się na wysoką moc ssania do 150 AW i siłę ssania na poziomie 25 000 Pa. Z kolei model Dreame V12 został wyposażony w silnik SPACE 5.0, generujący aż 150 000 obrotów na minutę i siłę ssania na poziomie 27 000 Pa. Dostępny jest również Dreame odkurzacz pionowy V12 Pro z silnikiem SPACE 6.0 – pracuje on z prędkością nawet 160 000 obrotów na minutę, co zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa.

 

 

W zależności od modelu odkurzacze Dreame z serii V mogą pracować na jednym ładowaniu przez 60, 85 albo 90 minut. Natomiast do pracy będą gotowe po 4 godzinach ładowania. Jak łatwo można się domyślić, nazwa serii pochodzi od nowatorskiej szczotki, która ma kształt litery V. Dzięki temu pozwala uniknąć wplątywania się włosów. Szczotka została wyposażona też w specjalny grzebień, który łatwo rozplątuje włosy.

 

odkurzacze-dreame-seria-v.jpg [210.25 KB]

Odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro, źródło: materiały marki Dreame

 

Odkurzacze pionowe Dreame seria P – budżetowe modele dla każdego

W serii „P” znajdziemy dwa modele odkurzaczy – Dreame P10 oraz Dreame P10 Pro. Oba modele wykazują moc ssania na poziomie 20 000 Pa, co sprawia, że skutecznie usuwają kurz, sierść i inne zanieczyszczenia. Ten pierwszy może pracować bez przerwy przez 50 minut, natomiast drugi nawet do 60 minut. Odkurzacze z tej serii wyróżniają się także krótkim czasem ładowania, ponieważ są gotowe do działania po upływie 2,5-3 godzin.

 

 

Oba modele mają też lekką i poręczną konstrukcję – ważą ok. 3 kg. Poza tym mają silniki umieszczone poza uchwytem, co pozwala zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię podczas odkurzania. Taki lekki odkurzacz pionowy Dreame pozwoli nam na odkurzanie górnych partii mebli czy zakurzonych przestrzeni przy suficie.

 

odkurzacze-dreame-seria-p.webp [46.97 KB]

Odkurzacz pionowy Dreame P10, źródło: materiały marki Dreame

 

Odkurzacze pionowe Dreame seria U – idealne do codziennego sprzątania

Odkurzacze z serii U pod względem konstrukcyjnym są nieco podobne do modeli z serii P. Mają zbiorniki na kurz umieszczone wzdłuż rury, a nie pod kątem 90°. W tej serii znajdują się dwa modele – U10 i U20. Oba zostały wyposażone w szczotki z podświetleniem LED, które zdecydowanie ułatwiają sprzątanie zakamarków, a także w zaawansowane systemy filtracji, wyróżniające się skutecznością nawet do 99,9%. Co ważne, w obu modelach producent zamontował wyjmowane akumulatory.

 

Odkurzacz pionowy Dreame U10
579.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

549.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

799.00 zł

Zobacz szczegóły
Odkurzacz pionowy Dreame U20
749.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

729.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

999.00 zł

Zobacz szczegóły

 

Odkurzacz pionowy Dreame U10 ma czarną rurę i białe akcesoria z czarnymi elementami. Oferuje moc ssania sięgającą do 18 000 Pa i może pracować nieprzerwanie do 40 minut. Z kolei odkurzacz Dreame U20 ma rurę w kolorze złotym, a jego akcesoria mają złote akcenty. Wyróżnia się lekką konstrukcją i oferuje siłę ssania do 20 000 Pa. Na pełnym ładowaniu może pracować do 60 minut, a czas ładowania akumulatora wynosi ok. 3,5 godziny.

 

odkurzacze-pionowe-dreame-seria-u.jpg [621.79 KB]

Odkurzacz pionowy Dreame U20, źródło: materiały marki Dreame

 

Odkurzacze pionowe Dreame seria H – odkurzają i myją podłogi

Wszystkie odkurzacze pionowe bezprzewodowe Dreame z literką „H” w nazwie to odkurzacze Wet & Dry. Oznacza to, że umożliwiają nie tylko odkurzanie podłóg, ale również mopowanie. Dzięki temu z łatwością poradzą sobie z każdym rodzajem brudu – zarówno z okruszkami, jak i z mokrymi plamami. Wszystkie zostały wyposażone w zbiorniki na wodę o pojemności 900 ml, co niweluje konieczność ciągłego dolewania świeżej wody. Różnią się natomiast pojemnością zbiorników na wodę brudną. Przykładowo odkurzacz Dreame H12 ma zbiornik o pojemności 500 ml, a w odkurzaczu Dreame H12 Dual producent zastosował zbiornik o pojemności 700 ml. Oprócz tego poszczególne modele różnią się trybami oraz czasem pracy – w niektórych modelach, np. w Dreame H12 Pro czas pracy wynosi do 35 minut na jednym ładowaniu, a w Dreame H12 Core do 25 minut.

 

Odkurzacz pionowy Dreame H12
1349.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

1312.07 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

1999.00 zł

Zobacz szczegóły

 

Warto zaznaczyć, że wszystkie odkurzacze Dreame Wet & Dry mają też funkcję samooczyszczania, dzięki czemu oszczędzają nasz czas. Wystarczy umieścić odkurzacz w stacji ładowania i nacisnąć odpowiedni przycisk, a wałek zostanie dokładnie wypłukany i wysuszony gorącym powietrzem. Dzięki temu nie rozwiną się na nim ani bakterie, ani pleśń i będzie on gotowy do ponownego użycia w każdej chwili.

 

odkurzacze-pionowe-dreame-seria-h.jpg [95.74 KB]

Odkurzacz pionowy Dreame H12 Pro, źródło: materiały marki Dreame

 

Czy warto kupić odkurzacz pionowy Dreame?

Odkurzacze pionowe Dreame to świetny wybór dla każdego, niezależnie od potrzeb i budżetu. Szeroki wybór modeli w różnych seriach sprawia, że każdy znajdzie model idealnie dopasowany do swoich potrzeb i preferencji. Wszystkie modele odkurzaczy Dreame oferują skuteczną 5-stopniową filtrację, co czyni je idealnym wyborem dla alergików. Z kolei dla domów ze zwierzętami świetnym wyborem będą modele ze szczotką V. Specjalna konstrukcja tej szczotki skutecznie usuwa sierść z dywanów i podłóg. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy kompaktowego urządzenia do szybkich porządków, mocnego odkurzacza do głębokiego czyszczenia, czy urządzenia do sprzątania i mopowania, odkurzacz pionowy Dreame spełni nasze potrzeby.

Produkty powiązane

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS