% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaką pralkę wybrać? Ekologiczny sprzęt od Beko

Pralki często są zaliczane do najdroższych urządzeń pod względem eksploatacyjnym, ponieważ zużywają wodę i energię elektryczną, a dodatkowo wymagają użycia detergentów piorących. Rozwiązaniem są ekologiczne urządzenia łączące efektywność prania z nowoczesnymi technologiami. Taka też jest pralka Beko WTE 7512 XWW, dzięki której będziesz mógł prać ekologicznie, oszczędzając jednocześnie wodę, energię elektryczną i detergenty, a tym samym chroniąc środowisko naturalne. 

 

Oszczędzasz wodę

Pralka Beko WTE 7512 XWW może pomieścić 7 kg załadunku i przewiduje się, że w ciągu roku zużyje 9899 litrów wody. Model ten został wyposażony w automatyczną kontrolę zużycia wody, która dobiera odpowiednią ilość wody do wagi i rodzaju tkaniny. Dzięki tej nowoczesnej funkcji, pralka zużyje mniej wody przy mniejszym załadunku, dzięki czemu przyczyni się do ochrony zasobów naturalnych. 

 
Pralki

Oszczędzasz energię elektryczną

Wybierając pralkę do domu, powinniśmy zwrócić uwagę na jej klasę energetyczną, ponieważ jest to główny wyznacznik oszczędności – im jest ona wyższa, tym mniej energii zużyje nasze urządzenie. Pralka Beko WTE 7512 XWW posiada wysoką klasę energetyczną, dzięki której zapewnia niższe zużycie energii. Dodatkowo, została wyposażona w specjalny program Xpress Super Short, który skutecznie wypierze lekko zabrudzone ubrania o wadze 2 kg w zaledwie 14 minut. Skrócenie czasu prania przekłada się na mniejsze zużycie energii elektrycznej.

 

 

Oszczędzasz detergenty

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, sporo pieniędzy tracimy przez niewłaściwe korzystanie ze środków piorących. Często odmierzamy dużą ilość proszku myśląc, że im więcej go dodamy, tym nasze ubrania zostaną skuteczniej wyprane. Tymczasem jest odwrotnie – nadmiar proszku nie zostanie skutecznie wypłukany, a dodatkowo stracimy oszczędności na zakup nowych detergentów. Wsparciem w takiej sytuacji okazuje się technologia AquaFusion, która polega na zablokowaniu odpływu, co zapobiega stratom proszku, dzięki czemu zostaje on w całości wykorzystany. Dzięki temu, proces prania jest bardziej efektywny i dodatkowo oszczędzamy detergenty. 

 

Dbasz o środowisko naturalne

Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska naturalnego, powinieneś wybierać pralki takie jak Beko WTE 7512 XWW, które są nie tylko skuteczne w swoim działaniu, ale również przyjazne dla środowiska i domowego budżetu.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS