% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jak pralki oszczędzają nasz czas?

Pranie to jeden z podstawowych obowiązków w domu. Dzięki pralkom automatycznym nie musimy prać wszystkich ubrań ręcznie, co pozwala oszczędzić mnóstwo czasu, wody, a także naszej energii. Choć pralki praktycznie wszystko wykonują samodzielnie, niektórym osobom i tak brakuje czasu, aby nastawić kilka cykli prania z rzędu. Na szczęście współczesne pralki wyposażone są w wiele nowoczesnych funkcji, dzięki którym nie tylko lepiej zadbają o ubrania, ale również oszczędzą nasz jakże cenny czas.

 

Pełny cykl prania w kilkanaście minut

Gdy zmęczony wracasz do domu, musisz ugotować obiad, posprzątać i jeszcze nastawić pranie, nie pozostaje Ci już wiele czasu na odpoczynek. Właśnie dlatego przyda Ci się program krótki w pralce, który przeprowadzi cykl prania znacznie szybciej niż dotychczas. W zależności od modelu pralki są w stanie wyprać odzież w niecałe 30 minut, a nawet jeszcze szybciej. Pralka Bosch WAN 2406 GPL oferuje program Super Krótki, który trwa jedynie 15 minut. Oznacza to, że pralka wypierze, wypłucze i odwiruje pranie zaledwie w jeden kwadrans. Taki program świetnie sprawdzi się w przypadku mniej zabrudzonych ubrań, np. koszulki, którą nosiłeś cały dzień, a przesiąkła nieprzyjemnymi zapachami. Co prawda, taki program może nie poradzić sobie z usunięciem trudnych zabrudzeń i plam z ubrań, ale za to doskonale nadaje się do ich odświeżania.

 

 

Możliwość skrócenia cyklu prania

Nastawiając cykl prania, warto dostosować program do typu ubrań lub materiałów, z których zostały wykonane. Niektóre dedykowane programy trwają jednak kilka godzin. Dlatego warto skorzystać z opcji skrócenia czasu prania, którą oferuje pralka Bosch WAN2406GPL. Wystarczy, że naciśniesz przycisk TimePerfect, a urządzenie skróci czas prania nawet o 60%. Tę funkcję można łączyć praktycznie z każdym programem prania. Dzięki temu będziesz mógł zaledwie w 3 godziny nastawić trzy różne cykle prania, ciesząc się przy tym niezmienioną efektywnością pracy. 

AGD

Opcja dołożenia ubrań do bębna

Przypomnij sobie, ile razy zdarzyło Ci się nastawić cykl prania, zapominając o włożeniu do bębna wszystkich ubrań. Z pewnością zdarzyło Ci się też zgubić skarpetkę albo inny mały element garderoby w drodze do pralki. W takiej sytuacji musiałeś czekać, aż pralka skończy cykl prania, a później nastawić kolejny z zapomnianymi ubraniami. W rezultacie na pranie poświęcałeś o wiele więcej czasu, niż planowałeś. Aby uniknąć takich sytuacji i oszczędzić więcej czasu producenci wyposażają swoje pralki w nowe funkcje, które pozwalają dołożyć ubrania do bębna już po rozpoczęciu cyklu prania. W pralkach Bosch jest to funkcja Start/ Pauza. Po naciśnięciu jednego przycisku pralka wstrzymuje pracę i umożliwia dołożenie odzieży do bębna. Później należy zamknąć drzwiczki i wznowić cykl naciskając ten sam przycisk. Należy jednak pamiętać, że funkcja Start/ Pauza nie jest aktywna przez cały czas. Można z niej skorzystać, gdy pozwala na to program prania.  

 

Pralka Candy CSTG 072DE/1-S
1649.00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30dni przed wprowadzeniem obniżki

1599.00 zł

Cena promocyjna

Cena regularna

(poza okresami promocyjnymi)

1649.00 zł

Zobacz szczegóły

 

Pranie o dowolnej porze

Jeśli brakuje Ci czasu na nastawienie pralki po powrocie do domu, możesz skorzystać z możliwości programowania czasu startu prania. Ta praktyczna funkcja pozwala zaprogramować pralkę tak, aby pranie było gotowe na konkretną godzinę, np. wtedy gdy wracasz z pracy do domu. Dzięki temu nie będziesz musiał czekać aż pralka skończy pracę, a wilgotne pranie nie będzie zbyt długo leżeć w zamkniętym bębnie. W większości pralek cykl prania można zaprogramować z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Jednak opóźnienie cyklu może być skokowe lub płynne. W tym pierwszym przypadku można opóźnić pranie o konkretne wartości, np. o 1, 2 lub 3 godziny. Natomiast w przypadku opóźnienia płynnego, którym dysponuje pralka Bosch WAN 2406 GPL, można dokładnie ustawić koniec programu w odstępach godzinowych. Wystarczy kilkakrotnie nacisnąć przycisk „Gotowe za” aż pojawi się pożądana liczba godzin.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS