% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Co oferują ekspresy do zabudowy Siemens iQ700?

Mocne espresso, kremowe cappuccino czy trójwarstwowe latte macchiato… Do przygotowania ulubionej kawy w domu będzie nam potrzebny ekspres. Jeśli zdecydujemy się na zakup modelu do zabudowy, zyskamy nie tylko aromatyczną, pełną smaku kawę, lecz także elegancki wystrój kuchni. Urządzenia cechujące się nowoczesnymi funkcjami i estetycznym designem znajdziemy w ofercie marki Siemens. Sprawdzamy, co oferują ekspresy do zabudowy Siemens iQ700.

 

O czym przeczytasz w tym artykule?

  • Dlaczego warto zainwestować w ekspres do kawy przeznaczony do zabudowy w meblach kuchennych?
  • Sprawdzimy, czym charakteryzują się i jakie nowoczesne funkcje oferują ekspresy do zabudowy Siemens iQ700.
  • Podpowiemy, na jakie ekspresy Siemens z serii iQ700 warto zwrócić uwagę podczas zakupu.
  • Z naszego artykułu dowiesz się także, na jakiej wysokości najlepiej umieści ekspres w zabudowie.

 

Czy warto kupić ekspres do zabudowy?

Wybierając ekspres do kawy automatyczny, większość osób decyduje się na zakup modelu wolnostojącego. Taki ekspres ma wiele zalet. Przede wszystkim można go ustawić w dowolnym miejscu w kuchni. Nie wymaga również montażu – wystarczy postawić go na blacie, podłączyć do prądu i od razu można przystąpić do parzenia kawy.

Na rynku dostępne są też ekspresy do zabudowyautomatyczne i kolbowe. Takie urządzenia nie tylko oszczędzają przestrzeń na blacie, ale przede wszystkim nie zaburzają aranżacji kuchni. Ekspres do zabudowy z powodzeniem można dostosować do pozostałych urządzeń AGD, tworząc spójny i elegancki wygląd kuchni. Co więcej, ekspresy do zabudowy oferują zaawansowane funkcje i programy, które umożliwiają personalizację procesu parzenia kawy. Mają również wbudowane systemy automatycznego czyszczenia i odkamieniania, dzięki czemu łatwo można je utrzymać w czystości.

Ekspres do zabudowy będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, które dopiero urządzają kuchnię, przeprowadzają generalny remont albo wprowadzają zmiany w układzie wnętrza.

 

ekspres-do-zabudowy-siemens-iq700.jpg [142.66 KB]

Ekspres do zabudowy Siemens iQ700 CT636LEW1, źródło: materiały marki Siemens

 

Jaki ekspres do zabudowy wybrać?

Oferta ekspresów do zabudowy nie jest tak szeroka i zróżnicowana, jak w przypadku ekspresów wolnostojących. Jednak na rynku można znaleźć wysokiej jakości modele, dzięki którym w szybki i łatwy sposób zaparzymy swoją ulubioną, aromatyczną kawę.

Z pewnością możemy do nich zaliczyć ekspresy do zabudowy Siemens iQ700, które doskonale sprawdzą się do codziennego użytkowania. Siemens jako renomowany producent sprzętu AGD zdobył uznanie na całym świecie dzięki wysokiej jakości i zaawansowanym technologicznie produktom. Seria iQ700 to jedno z najnowszych osiągnięć, oferujące zaawansowane funkcje, innowacyjność i elegancki design, idealny do każdej nowoczesnej kuchni.

 

Czym się charakteryzują ekspresy do zabudowy Siemens iQ700?

Ekspresy do zabudowy Siemens iQ700 to innowacyjne urządzenia, które zapewniają nie tylko wysoką jakość parzonej kawy, ale również łatwą i wygodną obsługę. Przeglądając ich specyfikację, znajdziemy wiele atrakcyjnych funkcji i użytecznych rozwiązań.

 

CeramDrive

Wszystkie ekspresy do zabudowy Siemens iQ700 zostały wyposażone w młynki ceramiczne, które mielą ziarna kawy na drobny proszek. Dzięki temu, że ziarna są mielone na równo, podczas parzenia kawy można wydobyć wszystkie aromaty. Co więcej, młynki ceramiczne cechują się wysoką trwałością – praktycznie w ogóle nie podlegają zużyciu, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie ekspresu.

Co więcej, młynek ma system coffeeSensor, który automatycznie dostosowuje czas mielenia do odmiany ziaren – ich wielkości, wilgotności i oleistości. Dzięki temu za każdym razem możemy przygotować perfekcyjną kawę, niezależnie od tego, jaką moc preferujemy i z jakich ziaren korzystamy.

 

ekspresy-do-zabudowy-siemens-iq700-mlynek-ceramdrive.jpg [84.04 KB]

Źródło: materiały marki Siemens

 

aromaSelect

Jakość kawy jest priorytetem dla wszystkich entuzjastów tego napoju, a ekspresy do zabudowy Siemens iQ700 dostarczają niezrównanego smaku i aromatu dzięki zastosowaniu najnowszych technologii. Wyposażone w innowacyjny system aromaSelect, zapewniają optymalne warunki parzenia, pozwalając uzyskać wyważony smak i intensywność kawy. Dzięki temu systemowi możemy dostosować smak kawy do własnych preferencji. Do wyboru są trzy ustawienia aromatu: łagodny, zrównoważony i wyrazisty.

 

System sensoFlow

W niektórych ekspresach Siemens z serii iQ700 znajdziemy system sensoFlow. Jego zadaniem jest czuwanie nad stabilizacją temperatury wody. Jest to bardzo ważne w procesie parzenia kawy, ponieważ doskonałe espresso uzyskuje się podczas parzenia w temperaturze od 90°C do 95°C. Przez zbyt niską temperaturę z ziaren kawy uwolni się jedynie część aromatu. Natomiast zbyt wysoka temperatura sprawi, że napój nabierze nieprzyjemnego, spalonego smaku. System sensoFlow przez cały proces parzenia kontroluje temperaturę, dzięki czemu pozwala na zaparzenie kawy o pełnym smaku i aromacie.

 

ekspresy-do-zabudowy-siemens-iq700-system-sensoflow.jpg [106.38 KB]

Źródło: materiały marki Siemens

 

autoMilk Clean

Ekspresy do zabudowy Siemens iQ700 zostały wyposażone w nowy system czyszczenia autoMilk Clean. Jest to w pełni automatyczny, parowy system czyszczenia, który uruchamia się po każdym zaparzeniu kawy z mlekiem. Dzięki temu pojemnik na mleko i cały moduł spieniania utrzymywane są w czystości. Możemy zatem bez przeszkód serwować napoje kawowe z mleczną pianką.

 

Siemens coffeeWorld – różnorodność specjałów kawowych

Ciekawą opcją w ekspresach Siemens z serii iQ700 jest Siemens coffeWorld. Dzięki niej możemy poznać smaki różnych napojów kawowych z całego świata. Do wyboru jest aż 21 wariantów kawy z 10 krajów. Wystarczy wybrać specjał kawowy, dotykając palcem wyświetlacza.

 

ekspresy-do-zabudowy-siemens-iq700-coffee-world.jpg [159.77 KB]

Źródło: materiały marki Siemens

 

Funkcja Ulubione

Co więcej, ekspresy do zabudowy Siemens z serii iQ700 pozwalają na zaprogramowanie i zapisanie przepisów na 30 różnych specjałów kawowych. Wystarczy, że wybierzemy moc kawy, wielkość filiżanki, profil aromatu i ilość mleka, a następnie zapiszemy wprowadzone wartości. Później będziemy mogli parzyć ulubioną kawę za dotknięciem jednego przycisku.

 

Home Connect

Wszystkie ekspresy do zabudowy Siemens iQ700 wyposażone są w moduł Wi-Fi. Dzięki temu można je obsługiwać zdalnie przy pomocy smartfona lub tabletu. Wystarczy zainstalować aplikację Home Connect na urządzeniu mobilnym, by móc zdalnie obsługiwać ekspres. Co więcej, w aplikacji znajdziemy wiele rodzajów kaw z całego świata, a dzięki funkcji coffeePlaylist możemy określić, w jakiej kolejności będą przyrządzane. Oprócz tego aplikacja zawiera ciekawe informacje ze świata kawy, np. rodzaje ziaren i ich charakterystykę, metody uprawy czy też sposoby palenia kawy.

Warto również wspomnieć, że Siemens współpracuje z producentem urządzeń Amazon Alexa, dzięki czemu ekspresy z serii iQ700 można też obsługiwać głosowo.

 

ekspresy-do-zabudowy-siemens-iq700-home-connect.jpg [90.82 KB]

Źródło: materiały marki Siemens

 

Ekspresy do zabudowy Siemens iQ700 – jaki wybrać?

Wybór odpowiedniego ekspresu do zabudowy Siemens będzie zależał od naszych indywidualnych preferencji, potrzeb, a także budżetu. Warto wziąć pod uwagę oferowane ciśnienie, funkcje, a także rodzaje kaw, które można przygotować w ekspresie. W naszym sklepie oferujemy dwa modele ekspresów z serii iQ700.

 

Ekspres do zabudowy Siemens iQ700 CT636LES6

Jest to ekspres automatyczny o mocy 1600 W i ciśnieniu 19 barów. Ma wyświetlacz TFT z interaktywnym menu, pojemnik na wodę 2,4 l oraz wbudowany cichy, ceramiczny młynek silentCeram Drive. Ten ekspres do kawy Siemens oferuje wiele funkcji, które pozwalają na zaparzenie kawy, dokładniej takiej, jak lubimy. Funkcja aroma Double Shot obejmuje dwa procesy mielenia i parzenia, dzięki czemu jest w stanie wydobyć z ziaren kawy najlepszy aromat. Poza tym sprawia, że kawa pozbawiona jest gorzkiego posmaku. Natomiast młynek z coffeeSensor System automatycznie dostosowuje czas mielenia do wielkości, wilgotności i oleistości ziaren. Dzięki temu za każdym razem mieli tyle kawy, ile potrzeba, by uzyskać napój o perfekcyjnym smaku.

Ekspres do zabudowy Siemens iQ700 CT636LES6 pozwala na przygotowanie 11 rodzajów napojów, w tym m.in. espresso, ristretto, cappuccino, latte macchiato, a także spienione mleko i gorącą wodę. Dzięki funkcji oneTouch Double Cup możemy przygotować jedną lub dwie kawy w tym samym momencie, naciskając jeden przycisk. Warto wspomnieć, że ekspres Siemens z serii iQ700 ma automatyczny system czyszczenia i odkamieniania, co pozwala utrzymać odpowiednią higienę.

 

Ekspres do zabudowy Siemens iQ700 CT636LEW1

Jest to ekspres do zabudowy biały o mocy 1600 W i ciśnieniu 19 barów. Doskonale będzie prezentować się w jasnych i minimalistycznie urządzonych kuchniach. Ekspres wyposażony jest w system sensoFlow, który odpowiada za utrzymanie odpowiedniej temperatury wody – od 90°C do 95°C. To z kolei pozwala zaparzyć doskonałe espresso, które stanowi bazę do przygotowania wielu kaw mlecznych. Z kolei funkcja aromaDouble Shot wydobywa z ziaren kawy najlepszy aromat, a wszystko to dzięki dwom procesom mielenia i parzenia.

Ekspres do zabudowy Siemens iQ700 CT636LEW1 ma czytelny wyświetlacz TFT z interaktywnym menu oraz funkcję onTouch, dzięki której przygotujemy ulubioną kawę za dotknięciem jednego przycisku, niezależnie od tego, czy jest to espresso, cappuccino czy latte macchiato. Mamy również możliwość zaparzenia dwóch filiżanek kawy jednocześnie, co znacznie przyspiesza obsługę urządzenia. Ten model ma również wszystkie niezbędne zabezpieczenia, np. blokadę rodzicielską czy ostrzeżenie przed niskim poziomem wody lub ziaren kawy w pojemniku.

 

Na jakiej wysokości ekspres do zabudowy?

Jeśli zdecydujemy się na zakup ekspresu do zabudowy Siemens z serii iQ700, będziemy musieli zamontować go w zabudowie meblowej, tak samo, jak inne sprzęty AGD do zabudowy. Ekspres najlepiej umieścić w słupku w pobliżu kuchenki mikrofalowej lub piekarnika – jeśli wszystkie sprzęty będą mieć jednakowe wymiary, w ten sposób uzyskamy jednolity wystrój kuchni.

Jeśli chodzi o wysokość instalacji ekspresu, to będzie ona uzależniona od wzrostu domowników. Ekspres musi być umieszczony na takiej wysokości, która będzie pozwalała każdemu z domowników na swobodne użytkowanie. Najlepiej umieścić urządzenie na wysokości ok. 130-140 cm nad podłogą.

 

na-jakiej-wysokosci-ekspres-do-zabudowy.jpg [68.63 KB]

Ekspres do zabudowy Siemens iQ700 CT636LES6, źródło: materiały marki Siemens

 

Podsumowanie

Ekspresy do zabudowy Siemens iQ700 są idealnym wyborem dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowej jakości kawy w połączeniu z estetycznym designem i łatwością użytkowania. Dzięki zaawansowanym technologiom, personalizowanym ustawieniom i szerokiemu wachlarzowi funkcji, możemy cieszyć się kawą o doskonałym smaku i aromacie w zaciszu swojego domu. Zaawansowane ekspresy Siemens z serii iQ700 z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników kawy.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS