Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

5 prezentów do nowego mieszkania

Twoi znajomi właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania i urządzają „parapetówkę”? Nie przychodź z pustymi rękami i podaruj im uniwersalny prezent, który przyda się w każdym mieszkaniu. Jeśli nie chcesz kupować kwiatów, a nie masz innego pomysłu na upominek, sprawdź nasze propozycje.

 

Nawilżacz powietrza

Dobrym prezentem do nowego mieszkania może być nawilżacz powietrza, którego zadaniem jest zwiększenie wilgotności powietrza w danym pomieszczeniu. Zasada jego działania jest bardzo prosta, a samo użytkowania mało wymagające – należy jedynie wlać wodę do specjalnego zbiorniczka i włączyć urządzenie. Jeśli więc wybierasz się na „parapetówkę” w zimie bądź na jesieni, nawilżacz powietrza będzie doskonałym prezentem, ponieważ w okresie grzewczym powietrze w mieszkaniu jest najbardziej wysuszone.

 

 

Stacja pogody

Nowi lokatorzy z pewnością docenią prezent w postaci stacji pogody, dzięki której będą mogli w dowolnym momencie sprawdzić aktualną temperaturę, ciśnienie lub wilgotność powietrza. Dzięki niej, wyjdą z domu odpowiednio ubrani, co pozwoli im uniknąć przeziębienia bądź infekcji. Stacja pogody działa dzięki przystosowaniu do odbierania sygnałów radiowych, dlatego jest w stanie określić pogodę na kilka najbliższych dni. Zaawansowane modele są dodatkowo wyposażone w specjalne czujniki i mierniki, które pozwalają określić stopień nasłonecznienia, ilość opadów, a także kierunek i siłę wiatru.

 

 

Dzbanek filtrujący do kuchni

Dobrym pomysłem na prezent do nowego mieszkania jest zakup dzbanka filtrującego. Jego najważniejszym elementem jest wymienny filtr węglowy, który zatrzymuje wszystkie zanieczyszczenia oraz metale ciężkie znajdujące się w wodzie. Dzięki niemu, woda staje się czystsza, smaczniejsza i przede wszystkim zdrowsza. Tego typu dzbanki przydadzą się w każdym mieszkaniu, a szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z twardą wodą. Filtr oczyszcza wodę również z kamienia, dlatego przefiltrowaną wodę można z powodzeniem używać do czajnika, żelazka, jak i innych sprzętów AGD.

 

 

Zestaw garnków lub praktyczne naczynia

W żadnej kuchni nie może zabraknąć garnków, dlatego możesz podarować nowym mieszkańcom zestaw kilku garnków. Jeśli nie wiesz, jaki typ kuchenki bądź płyty posiadają, wybierz garnki uniwersalne, czyli takie które mogą być stosowane na wszystkich rodzajach kuchenek – zarówno na gazowych, elektrycznych, jak i indukcyjnych. Za zestaw dobrych jakościowo garnków musimy zapłacić kilkaset złotych. Jeśli nie chcesz wydawać tyle pieniędzy, postaw na inne praktyczne naczynia np. brytfannę, naczynie żaroodporne, formę lub blachę do pieczenia – z pewnością przydadzą się w kuchni.

 

Garnki

 

 

 

Waga kuchenna

Sprawdzony prezent do nowego mieszkania to waga kuchenna, ponieważ przyda się ona zarówno kucharzom – amatorom, jak i doświadczonym kucharzom. Wagi mechaniczne powoli odchodzą do lamusa, dlatego powinniśmy wybrać model elektroniczny o ciekawym designie i kolorystyce. Warto zwrócić uwagę, czy waga ma przelicznik jednostek wagowych – jest to bardzo przydatna funkcja. Wśród wag kuchennych, znajdziemy modele płaskie lub wyposażone w specjalną misę. Obydwa modele zdadzą egzamin w kuchni, ponieważ umożliwiają szybie odmierzenie odpowiednich proporcji. Bez względu na to, na który typ się zdecydujemy, możemy być pewni, że obdarowana osoba będzie zadowolona z prezentu.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS