Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Max Elektro gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. Finał akcji odbędzie się w niedzielę, 31 stycznia 2021 roku, ale już teraz można wesprzeć ten szczytny cel dobrowolnymi wpłatami. Podobnie jak w ubiegłym roku, do akcji dołączyło Max Elektro, przekazując na licytację odkurzacz pionowy Samsung VS20R9048S3 oraz suszarkę bębnową Bosch WTR87TW0PL.Kiedy 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

W tym roku odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod hasłem przewodnim „Finał z głową”, fundacja będzie zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Studio WOŚP zostanie zorganizowane w Warszawie, w okolicach Pałacu Kultury i Nauki. Nieprzerwana transmisja internetowa z tego wydarzenia ruszy już 30 stycznia o godzinie 21:00, a zakończy się w niedzielę przed północą występem artystów z zespołu Voo Voo.

 

suszarka_bosch_wtr87tw0pl_aukcja_wosp.webp [66.28 KB]

 

WOŚP 2021 - licytacje

Jak co roku, zbiórkę można wesprzeć na kilka sposobów. Do wyboru jest wirtualna puszka, SMS o treści SERCE, eSkarbonka lub wpłata na stronie WOŚP. Oprócz tego, 10 stycznia 2021 roku wystartowały licytacje charytatywne WOŚP, które będą trwać aż do końca lutego. Jak przekazać przedmiot na aukcję WOŚP? To bardzo proste! Można samodzielnie wystawić przedmiot na licytację na stronie www.aukcje.wosp.org.pl, przekazać przedmiot do najbliższego sztabu albo bezpośrednio do Fundacji.

Pierwszą ogłoszoną aukcją dla WOŚP było czerwone Ferrari f430 f1, które przekazał dziennikarz, vloger i autor książek - Radek Kotarski. Aktualnie jest to najdroższa aukcja - kwota przekracza już 300 tysięcy złotych. Do popularnych aukcji należą też: samochód Chucka Norrisa od Braci Collins, obraz Jan Nikifor - Ratusz czy rakieta Igi Świątek z French Open.

 

odkurzacz-pionowy-samsung-vs20r9048s3-aukcja-wosp-max-elektro.webp [60.10 KB]

 

Gramy z WOŚP!

Podobnie jak w ubiegłym roku, Max Elektro również dołączyło do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wystawiliśmy na licytację kilkanaście produktów, w tym odkurzacz pionowy Samsung VS20R9048S3 oraz suszarkę bębnową Bosch WTR87TW0PL.

Ten odkurzacz pionowy jest jednym z najnowszych modeli w ofercie marki Samsung. Działa akumulatorowo, ma wymienną baterię i sześć końcówek, które pomogą skutecznie wysprzątać zakamarki w całym domu. Link do aukcji z odkurzaczem znajduje się tutaj. Licytacja potrawa do 25 stycznia 2021 roku do godziny 15:00. Cena wywoławcza wynosiła 999 zł, ale w chwili publikacji tego artykułu, kwotę udało się już podwoić. Mamy jednak nadzieję, że uda się uzbierać jak najwyższą kwotę, dlatego wszystkich serdecznie zachęcamy do licytacji.


Aktualizacja 28.01.2021: odkurzacz pionowy marki Samsung został wylicytowany za 2325 zł - dziękujemy!

 

Poradnik o odkurzaczu Samsung VS20R9048S3

odkurzacz-pionowy-samsung-vs20r9048s3-poradnik.webp [40.46 KB]

 

Z kolei suszarka do ubrań marki Bosch to nowoczesny sprzęt wyposażony w technologię pompy ciepła, która wpływa na energooszczędność i pozwala suszyć tkaniny w niskich temperaturach. Suszarka ma bęben o ładowności 8 kg, najwyższą klasę energetyczną A+++ i oferuje 11 programów suszenia ubrań. Dodatkowo wyświetlacz LED, podświetlany bęben i elektroniczne wskaźniki zapewniają wygodną obsługę suszarki. Link do aukcji z suszarką znajduje się tutaj. Licytacja zakończy się 29 stycznia o godzinie 10:30. Zachęcamy do licytacji i wsparcia fundacji WOŚP.

 

Czy warto kupić taką suszarkę? Odpowiedź w naszym poradniku:

poradnik-o-suszarce.webp [27.06 KB]

 

WOŚP 2020 z rekordem

W ubiegłym roku, podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy padł rekord. Łącznie zebrano 186 133 610,66 zł! Na ten wynik złożyły się: zbiórka publiczna, darowizny przekazane na licytacje i dary rzeczowe w postaci sprzętu medycznego, który przekazano bezpośrednio do szpitali.

Na samych aukcjach internetowych zebrano 14 852 016,68 zł. Najwięcej pieniędzy zebrała koszulka sportowa podarowana przez prezydenta Andrzeja Dudę - 200 tysięcy złotych.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS