Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

 • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Kategorie

Stadler Form to szwajcarska marka, która zajmuje się produkcją urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu. W jej ofercie znajdują się: aromatyzery, nawilżacze powietrza, nawilżacze z funkcją oczyszczania, osuszacze i oczyszczacze powietrza. Poza tym producent oferuje sprzęty sezonowe – wentylatory niezbędne w lecie i termowentylatory, które przydadzą się w zimie. Marka współpracuje z utalentowanymi projektantami, dzięki czemu wszystkie jej produkty cechują się unikalną formą i niespotykanym wzornictwem.


 

Sortuj wg
 • Popularność
 • Cena: od najniższej
 • Cena: od najwyższej
 • Nazwa: A-Z
 • Nazwa: Z-A
Pokaż
 • 20
 • 40
 • 60
BRAK PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII
Sortuj wg
 • Popularność
 • Cena: od najniższej
 • Cena: od najwyższej
 • Nazwa: A-Z
 • Nazwa: Z-A
Celem Stadler Form jest projektowanie urządzeń, które polepszą komfort życia i uczynią domowe wnętrza piękniejszymi. Od początku swojego istnienia marka zajmuje się produkcją sprzętów skupiających się na poprawie jakości powietrza i domowego klimatu.
 

Stadler Form – Swiss design since 1998

Stadler Form to szwajcarska marka, którą w 1998 roku założył Martin Stadler. Celem marki było tworzenie urządzeń AGD, które będę atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie praktyczne i funkcjonalne. Pierwszym produktem, który firma wypuściła na rynek, był nawilżacz powietrza „Fred” o futurystycznym kształcie. Przy jego produkcji firma współpracowała ze szwajcarskim projektantem Matti Walkerem. Ten model nadal znajduje się w asortymencie marki i cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów. W 2013 roku markę nagrodzono aż trzema nagrodami Red Dot Design, która jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.
 

Projektanci Stadler Form

Marka Stadler Form stale współpracuje ze szwajcarskimi projektantami, dzięki czemu oferowane przez nią produkty łączą nowoczesne technologie i łatwość obsługi z wyjątkowym wzornictwem. Projektanci marki:
 
 • Matti Walker – od samego początku współpracuje z Martinem Stadlerem. To on zaprojektował pierwszy nawilżacz powietrza marki. Oprócz tego zaprojektował m.in.: nawilżacz EVA, termowentylator Anna Little, wentylator Charly Stand czy osuszacz powietrza Albert.
 
 • Fabian Zimmerali – jego celem jest znalezienie takiego rozwiązania, które będzie jednocześnie proste i piękne. Dla marki Stadler Form zaprojektował on aromatyzery Julia, Jasmine, Mia i Zoe. 
 
 • Bernhard & Burkard – projektanci od 2010 roku prowadzą własne studio projektowe. Ich projekty łączą w sobie innowacyjność, praktyczność oraz nowoczesny design, który wpływa na zadowolenie użytkowników. Produkty Stadler Form ich autorstwa to m.in.: wentylator biurkowy Leo, wentylator pionowy Peter czy mobilny wentylator Tim.
 
 • Carlo Borer – w swojej pracy łączy duszę artysty z projektantem, dzięki czemu jego projekty cechują się funkcjonalnością i nietuzinkowym designem. Dla marki Stadler Form zaprojektował wentylator Otto z unikalną bambusową obudową oraz wentylator Q wykonany w całości ze stali nierdzewnej. 
 

Sprzęty oczyszczające powietrze

Działania marki Stadler Form skupiają się na poprawie jakości powietrza w domach, dlatego w jej asortymencie znajdziemy szeroką ofertę oczyszczaczy, nawilżaczy, osuszaczy i odświeżaczy powietrza. Każdy z tych produktów powinien znaleźć się w domu, gdyż korzystnie wpływa na jakość powietrza, którym oddychamy. Nawilżacz sprawdzi się w okresie grzejnym, kiedy to powietrze jest mocno wysuszone, a oczyszczacz skutecznie usunie unoszące się w powietrzu zanieczyszczenia, alergeny, smog czy zapachy. Osuszacze powietrza polecane są przede wszystkim do budynków osadzonych na podmokłych terenach, ale równie dobrze sprawdzą się w każdym mieszkaniu.
 

Pozostały asortyment marki Stadler Form

Oprócz urządzeń oczyszczających powietrze, w ofercie marki Stadler Form znajdziemy również sprzęty sezonowe – termowentylatory i wentylatory. Termowentylatory wytwarzają ciepło w dowolnym miejscu, więc doskonale sprawdzą się jako dodatkowe urządzenia dogrzewające podczas mroźnych wieczorów. Natomiast wentylatory okażą się niezbędne, gdy nadejdą letnie upały. Nie tylko zapewnią cyrkulację powietrza, ale również pozbędą się nieprzyjemnego uczucia duchoty.
 
Uzupełnieniem oferty marki Stadler Form są aromatyzery, czyli odświeżacze powietrza z funkcją rozpylania substancji oraz higrometry, które precyzyjnie określają poziom wilgotności w powietrzu. 
 
ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS