Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Kernau wyznacza trendy w kuchni

Kernau od lat znany jest na rynku jako producent wysokiej jakości urządzeń AGD oraz armatury kuchennej. Jednym z największych wyróżników produktów polskiej marki jest ich wyjątkowy design, który wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki temu marka Kernau doceniana jest w ogólnopolskich konkursach związanych ze światem designu.

 

O czym przeczytasz w artykule?

  • Kernau to polska marka sprzętu AGD. Czym się cechują jej produkty?
  • Jakie nagrody i wyróżnienia otrzymała marka Kernau w ostatnim czasie?
  • Gdzie kupić produkty marki Kernau?

 

Nagrody i wyróżnienia dla Kernau 2023

Producent AGD Kernau wciąż nas zaskakuje kolejnymi funkcjonalnymi urządzeniami o nieszablonowym wyglądzie. W ciągu ostatnich lat design Kernau wielokrotnie był doceniany i nagradzany w świecie wnętrzarskim. W tym roku marka również została uhonorowana prestiżowymi nagrodami, potwierdzającymi jej wysoką jakość oraz nieustanne dążenie do innowacji, oraz doskonałości.

 

Laureat konkursu „Diament Meblarstwa” 2023

„Diament Meblarstwa” to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych produktów branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz. W tym roku kilkudziesięcioosobowa kapituła doceniła urządzenia AGD do zabudowy marki Kernau. Piekarnik KBO 1280 TC Copper i płyta gazowa KGH 6464 Copper zajęły pierwsze miejsce w kategorii „Strefa kuchni”. Jury doceniło oba produkty za funkcjonalność i najlepszy design. Zarówno piekarnik, jak i płyta gazowa zostały wykonane w klasycznej czarni, ale ozdobiono je listwami w miedzianym kolorze. Takie połączenie doskonale wpisze się w różnorodną stylistykę kuchni – zarówno w klimacie nowoczesnym, jak i vintage.

 

kuchnia-kernau-copper-konkurs-diament-meblarstwa-2023.jpg [102.00 KB]

Źródło: materiały marki Kernau

 

Zwycięski piekarnik KBO 1280 TC Copper zachwyca nie tylko swoim eleganckim wyglądem. Producent zadbał również o jego funkcjonalność i łatwą obsługę. Urządzenie ma intuicyjny panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem, system chłodzenia obudowy, prowadnice teleskopowe oraz funkcję czyszczenia parowego. Do tego oferuje 12 funkcji pieczenia, którego pomogą przygotować każdy rodzaj potrawy.

Z kolei płyta gazowa KGH 6464 Copper nawiązuje do stylistyki linii dzięki wąskiej listwie na froncie. Producent wyposażył ją w cztery wydajne palniki, wygodne pokrętła z automatyczną zapalarką oraz stabilne ruszty żeliwne.

 

 

I miejsce w konkursie "Dobry Design" 2023

W tym roku konkurs "Dobry Design" 2023 odbył się już po raz dwunasty w ramach targów 4 Design Day. Kapituła oceniała produkty pod kątem ich użyteczności, żywotności oraz wysokiej jakości. Zwycięzcą konkursu w kategorii „AGD kuchenne” został Zestaw Obsydian, składający się ze zlewozmywaka KGS D 6078 1B1D Deep Black + Gold Metallic oraz baterii KWT 35 Gold Nano. Według jury konkursu oba produkty marki Kernau łączą w sobie wysoką użyteczność i niebanalny design.

 

zleowozmywak-kernau-obsydian-laureat-konkursu-dobry-design-2023.png [165.41 KB] bateria-kernau-obsydian-laureat-konkursu-dobry-design-2023.png [244.82 KB]

Źródło: materiały marki Kernau

 

Nagrodzony zlewozmywak KGS D 6078 1B1D Deep Black + Gold Metallic został wykonany z czarnego kompozytu z zatopionymi złotymi drobinkami. Takie wybarwienie jest nowością na rynku i dodaje produktowi wytworności. Do zlewozmywaka producent dołączył dwie deski – stalową i szklaną. Dzięki temu, że są one idealnie zlicowane z brzegami zlewu, stanowią jego integralną część. Deska stalowa świetnie sprawdzi się jako ociekacz do naczyń lub świeżej żywności. Z kolei deskę szklaną, wykonaną z wytrzymałego i odpornego na wysokie temperatury szkła hartowanego, można użyć jako podstawkę pod gorące naczynia.

Do zlewozmywaka została dobrana bateria KWT 35 Gold Nano – wykonana ze stali, ale pokryta powłoką PVD w kolorze złotym. Z takim korpusem łączy się elastyczna czarna wylewka, która zapewnia łatwość manewrowania i dużą swobodę w czasie zmywania naczyń.

Uzupełnieniem nagrodzonego zestawu Obsydian, są elementy odpływowe – sitko i korek automatyczny. Aby pasowały do kompletu, producent wykonał je w kolorze Gold Nano.

 

 

Wyróżnienie dla linii Raw Copper

W konkursie "Dobry Design" 2023 Kernau nagrodzony został również wyróżnieniem. Kapituła doceniła urządzenia AGD Kernau z linii Raw Copper – piekarnik KBO 1280 TC Copper oraz płytę gazową KGH 6464 Copper. Oba produkty wykonano w czarnej kolorystyce, ale wzbogacono ozdobnymi listwami w metalicznym miedzianym kolorze. Ten zestaw został już wcześniej zauważony i doceniony przez kapitułę konkursu Diament Meblarstwa 2023.

 

Kernau wyznacza trendy w kuchni

Wymienione tytuły nie są pierwszymi zwycięstwami produktów Kernau. Producent ma na swoim koncie wiele innych nagród i wyróżnień, które otrzymał podczas konkursów i targów wnętrzarskich. Przyznane nagrody potwierdzają jedynie, że urządzenia AGD oraz armatura kuchenna marki Kernau są nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również pięknie prezentują się w kuchennych wnętrzach. Są również dowodem na to, że polska marka dąży do doskonałości i nieustannie inwestuje w rozwój swojej oferty produktowej.

 

AGD Kernau – gdzie kupić?

Wiele osób, które szukają urządzeń AGD do swojej kuchni i domu, zastanawia się, gdzie można kupić produkty marki Kernau. Oprócz strony internetowej producenta zakupów można dokonać w naszym sklepie internetowym.

Max Elektro już od wielu lat jest jednym z największych sprzedawców produktów polskiej marki. W swoim asortymencie posiadamy płyty grzewcze, piekarniki, lodówki, zmywarki, zlewozmywaki, baterie kuchenne i wiele innych sprzętów. Dokonując w naszym sklepie, otrzymacie nowe i oryginalne urządzenia Kernau, objęte pełną gwarancją producenta.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS