% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jak stworzyć kuchnię idealną w oszczędny sposób? Kup zestaw urządzeń i zyskaj 150 zł od KERNAU

Poznaj markę KERNAU

KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem, w jej ofercie znajduje się funkcjonalny i nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Śledzimy rynek, dbając o potrzeby naszych klientów, co doprowadziło nas do osiągnięcia ugruntowanej pozycji w branży. Tradycja biznesowa oraz doświadczenie i wiedza nabywane przez pokolenia to fundament marki KERNAU. Szeroka oferta pozwala na wyposażenie domów naszych klientów w niezawodne produkty. Są nimi zarówno urządzenia do zabudowy kuchennej, takie jak piekarniki, okapy czy płyty grzewcze, jak również sprzęt wolnostojący, drobne AGD i RTV. Warto wspomnieć, iż spośród innych producentów obecnych na rynku, ofertę KERNAU wyróżnia obecność w niej techniki kuchennej.

 

Jak zminimalizować koszty remontu?

Zbliżające się wakacje to czas, w którym wiele osób rozpoczyna remont. Chcąc ułatwić im to zadanie, podpowiadamy, jakie urządzenia powinny znaleźć się w ich wymarzonej kuchni. Kernau przygotowało promocję, która nie dość, że podpowiada gotowe rozwiązania – komponując zestawy urządzeń, to jeszcze oferuje na ich zakup atrakcyjną zniżkę. To znaczące ułatwienie. Podczas takich inwestycji, jak remont kuchni lub też tworzenie tego wnętrza zupełnie od nowa, powinniśmy szukać promocji, pakietów oraz rabatów. Musimy być bowiem świadomi tego, jak kosztowne to przedsięwzięcie. Pamiętajmy, że każdy nawet niewielki rabat ma ogromne znaczenie.

AGD do zabudowy

Skorzystaj z promocji Kernau

Na czym polega promocja oferowana przez markę Kernau? To proste: przygotowaliśmy dziewięć zestawów: piekarnik + płyta. Przy zakupie jednego z proponowanych zestawów cena piekarnika zostaje obniżona o 150 zł, brzmi ciekawie prawda? Jednak to nie wszystko. Zestawy zostały skomponowane w taki sposób, by każdy mógł odnaleźć duet idealny. Produkty zostały dobrane tak, by design, jak i funkcjonalność, czy szczegóły związane z wykończeniem urządzeń, zgadzały się w 100%. Wystarczy wybrać jedną z dziewięciu gotowych propozycji. Która będzie odpowiednia dla Ciebie?

 

Dlaczego warto wybrać Kernau?

Każdy zestaw to moc korzyści. Proponowane produkty to urządzenia wyposażone wyłącznie w potrzebne funkcje, takie, których w prosty sposób możemy używać w razie potrzeby. Brak w nich przeładowania elektroniką, która niestety bywa awaryjna. Ideą marki Kernau jest bowiem oferowanie rozwiązań praktycznych. Zależy nam na tym, by pokazać, że minimalizm oraz ograniczenie chaotycznego zaspokajania materialnych potrzeb to droga, którą należy podążać. Udowadniamy naszym klientom, że warto jest zwolnić, zadbać o siebie i swoich bliskich, otaczać się przedmiotami, które nie przysłaniają tego, co jest naprawdę ważne.

 

 

3 x E: Ergonomia, Energooszczędność i Estetyka

Piekarniki uwzględnione we wspomnianej promocji to modele KBO 0962 PT B oraz KBO 0963 PT X. Cechują się niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną, wysoką pojemnością wnętrza (mowa tutaj bowiem o 69 l) oraz obecnością intuicyjnych wyświetlaczy, które w szybki i łatwy sposób pozwalają wybrać jedną z 9 funkcji. Bezpieczeństwo ich użytkowania gwarantuje chłodzenie obudowy, prowadnice teleskopowe oraz potrójne szkło w drzwiach piekarników. Pomyśleliśmy również o łatwości w utrzymaniu czystości tych urządzeń, dlatego wyposażyliśmy je w chowane pokrętła Push-Push oraz emalię łatwoczyszczącą.

 

Płyta grzewcza dla wymagających

Oferta płyt marki Kernau dostępna w proponowanych zestawach jest bardzo różnorodna. Znajdują się w niej zarówno płyty gazowe, jak i indukcyjne, o rusztach stalowych, jak i żeliwnych, posiadające wykończenia w czarnym szkle i w kolorze inox, sterowane dotykowo oraz za pomocą pokręteł. A wszystko to z uwagi na różnorodność potrzeb naszych klientów - zapewniamy, każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wszystkie płyty to pewny wybór ergonomicznego, funkcjonalnego i energooszczędnego rozwiązania na lata.

 

Zachęcamy do skorzystania z promocji oraz do dokonania zakupu na maxelektro.pl

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS