% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Hulajnogi elektryczne - ranking 2020

Hulajnoga elektryczna podbija serca coraz większej grupy osób. Jazda na niej jest nie tylko bardzo przyjemna, ale również mało męcząca, komfortowa i przyjazna dla środowiska. Taka hulajnoga będzie doskonałym środkiem transportu dla dorosłych i świetną zabawką dla dzieci, ponieważ zachęci je do spędzania więcej czasu na świeżym powietrzu. Wybór odpowiedniej hulajnogi elektrycznej może okazać się dość trudny, dlatego, zanim udamy się na zakupy, powinniśmy dobrze określić nasze potrzeby.

 

Hulajnoga elektryczna do pracy - dobry środek transportu

Zdecydowanie największą popularnością wśród konsumentów cieszy się hulajnoga miejska, która doskonale sprawdzi się jako środek transportu do pracy, na uczelnię czy do szkoły. Należy jednak pamiętać, że hulajnoga elektryczna do pracy powinna mieć składaną konstrukcję. Dzięki temu będzie można ją bez problemu przechować w biurze. Poza tym z taką hulajnogą znacznie łatwiej można wejść do autobusu lub tramwaju, co docenią osoby, które zmuszone są choćby częściowo skorzystać z komunikacji miejskiej w drodze do pracy. Warto również wybrać model, który będzie miał wyjmowany akumulator, dzięki czemu będzie można podładować go w trakcie wykonywania swoich obowiązków. Co więcej, hulajnoga elektryczna do pracy powinna mieć oświetlenie przednie i tylne, które zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy.

 

Hulajnoga elektryczna off-road – dla wymagających

W sprzedaży dostępne są również tzw. hulajnogi elektryczne off-road, czyli mówiąc prostym językiem, do jazdy terenowej. Są one jednak polecane dla doświadczonych użytkowników, którzy nie chcą przemieszczać się jedynie po chodnikach czy ścieżkach rowerowych, ale również po bardziej wymagających podłożach, np. po trawie, żwirku czy nawet błocie. Taka hulajnoga elektryczna różni się od modelu miejskiego przede wszystkim większymi kołami, wyższą wydajnością silnika i pojemniejszym akumulatorem, który zapewnia większy zasięg jazdy. Poza tym hulajnogi elektryczne do jazdy terenowej mają duże amortyzatory i często są wodoodporne.

Hulajnogi elektryczne
 
Hulajnogi elektryczne – nasz ranking

Hulajnoga elektryczna powinna być więc dopasowana do naszych potrzeb. Dzięki temu jazda na niej będzie o wiele przyjemniejsza, a do tego bardziej komfortowa i bezpieczna. Wymagania wielu użytkowników w zupełności spełnią jedne z najpopularniejszych hulajnóg elektrycznych dostępnych na naszym rynku:

  • Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia Electric Scooter M365 – została wyposażona w wydajny silnik o mocy 250 W, który pozwala rozwinąć prędkość do 25 km/h. Duże 8,5-calowe opony pneumatyczne doskonale amortyzują wstrząsy i zapewniają większy komfort jazdy. Natomiast wydajny akumulator pozwala na przejechanie około 30 km trasy na jednym ładowaniu.

  • Hulajnoga elektryczna Razor E100S – ten model przeznaczony jest dla nastolatków i najmłodszych użytkowników, mogą z niego korzystać dzieci już od 8. roku życia. Hulajnoga elektryczna posiada 8-calowe koła i wydajny silnik, który napędza ją do 17 km/h. Natomiast wbudowany akumulator pozwala na ciągłą jazdę przez około 60 minut. Dodatkowo hulajnoga posiada siedzisko, które gwarantuje wysoki komfort w trakcie jazdy.

  • Hulajnoga elektryczna Razor E300 – doskonale sprawdzi się dla nastolatków i osób dorosłych. Wydajny silnik napędzą ją do 24 km/h, a pojemny akumulator umożliwia ciągłą jazdę przez 40 minut. Co ciekawe, hulajnoga ma składaną konstrukcję, więc idealnie sprawdzi się dla osób, które dojeżdżają do pracy lub szkoły.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS