Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

 • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Kategorie

Blueair

Marka Blueair specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy oczyszczaczy powietrza. Jej urządzenia wyróżniają się wysokim wskaźnikiem CADR, który informuje o tym, jak wydajnie dany model usuwa zanieczyszczenia. Marka stworzyła kilka linii wzorniczych oczyszczaczy, dzięki czemu każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb i wyglądu pomieszczenia. Są one dedykowane do pracy w różnych warunkach, nie tylko w domach, ale również w biurach czy samochodach.

Sortuj wg
 • Popularność
 • Cena: od najniższej
 • Cena: od najwyższej
 • Nazwa: A-Z
 • Nazwa: Z-A
Pokaż
 • 20
 • 40
 • 60
BRAK PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII
Sortuj wg
 • Popularność
 • Cena: od najniższej
 • Cena: od najwyższej
 • Nazwa: A-Z
 • Nazwa: Z-A

Marka Blueair dba o nasze zdrowie, dostarczając na rynek bogatą ofertę oczyszczaczy powietrza. Dzięki wydajnym filtrom i nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w oczyszczaczach możemy każdego dnia oddychać świeżym i zdrowym powietrzem.

Historia szwedzkiej marki

Założycielem Blueair jest Bengt Rittri, który wcześniej związany był z marką Electrolux. Po ośmiu latach spędzonych w tej firmie postanowił spełnić swoje marzenie o stworzeniu najlepszego w swojej klasie oczyszczacza powietrza. W ten sposób w 1996 roku powstała w Sztokholmie marka Blueair AB. Rok później na rynku ukazał się jej pierwszy oczyszczacz powietrza, Blueair 401, który przeznaczony był do użytku domowego i w miejscach publicznych. Szybko spotkał się z uznaniem konsumentów i otrzymał nagrodę Excellent Swedish Design – skandynawską nagrodę za atrakcyjne wzornictwo. W kolejnych latach marka Blueair sukcesywnie powiększała swoją ofertę, wprowadzając na rynek kolejne modele oczyszczaczy i udoskonalając te, które zaprojektowała kilka lat wcześniej.

 
blueair-freedom-to-breathe,mluUwmSkblOE6tCTiHtf.png [75.42 KB]

Źródło: www.blueair.com

Produkty na medal

Misją Blueair jest dostarczanie ludziom naturalnie czystego powietrza. Marka opracowuje innowacyjne technologie, dzięki którym jej oczyszczacze są w stanie jeszcze lepiej zadbać o jakość powietrza w domu. Potwierdzeniem tego, że marka zmierza w dobrym kierunku, są przyznane jej nagrody i certyfikaty. Oto niektóre z nich:

 • nagroda Red Dot Design Award za design urządzenia Sense,

 • nagroda Good Design za wybitne wzornictwo w kategorii produktów AGD,

 • nagroda Housewares Desing Award dla oczyszczacza Blue Pure 411,

 • nagroda T3 Platinum Award gwarantująca najwyższą jakość urządzeń,

 • certyfikat Energy Star potwierdzający wysoką efektywność energetyczną,

 • certyfikat Association of Home Appliance Manufacturers gwarantujący najwyższą efektywność urządzeń.

Linie produktowe marki Blueair

Obecnie Blueair oferuje aż sześć linii oczyszczaczy powietrza. Linie różnią się pod względem rozmiarów, designu i funkcjonalności, ale każda z nich oferuje wiele udogodnień i innowacji. Większość oferowanych oczyszczaczy można obsługiwać zdalnie za pomocą smartfona – wystarczy do tego aplikacja Blueair Friend.

Linia Classic

Oczyszczacze powietrza z rodziny Classic dedykowane są do użytku domowego. Wyróżniają się cichą i efektywną pracą, a dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi można nimi sterować zdalnie za pomocą smartfona. Wszystkie modele wyposażone są w opatentowaną przez producenta technologię HEPASilent, dzięki której skutecznie oczyszczają powietrze.

Linia Sense+

Modele z serii Blueair Sense+ wyróżniają się kompaktowymi rozmiarami, dlatego dedykowane są do niewielkich pomieszczeń. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a w ciągu jednej godziny aż pięć razy przefiltrowują powietrze w pomieszczeniu.

Linia Pro

Oczyszczacze z linii Pro to modele profesjonalne, które mogą się pochwalić najbardziej zaawansowanym systemem filtracji na świecie. Doskonale sprawdzą się w dużych domach, biurach czy zakładach produkcyjnych, pozwalając stworzyć zdrowsze warunki do pracy.

Linia Blue

Seria oczyszczaczy Blueair Blue wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem, bezproblemową obsługą i zaawansowanym filtrem powietrza, który gwarantuje jeszcze lepsze parametry przepływowe i cichą pracę. Modele zamknięte są w metalowej obudowie i dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych.

Linia Cabin Air

Innowacyjne oczyszczacze Blueair z rodziny Cabin Air przeznaczone są do pojazdów, dzięki czemu zapewniają czyste powietrze i dobre samopoczucie wszystkim pasażerom. Zastosowany w nich filtr HEPASilent cechuje się wysoką wydajnością i cichą pracą, a stabilne mocowanie pozwala na bezpieczną jazdę samochodem.

Linia HealthProtect

Najnowsza linia oczyszczaczy HealthProtect jest najbardziej zaawansowaną w historii marki BlueAir. Produkty z tej serii zapewniają całodobową ochronę przed wirusami i bakteriami. Wszystko dzięki opatentowanej technologii GermShield, która przez cały czas monitoruje jakość powietrza w pomieszczenia i zabija wirusy oraz bakterie przy użyciu niskiego przepływu powietrza i wyładowań plazmowych. 

 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS