Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

 • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Awtools

Awtools to polska marka, która specjalizuje się w produkcji narzędzi przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu oraz warsztatu samochodowego. Oferta producenta jest bardzo bogata i różnorodna, dzięki czemu trafia do szerokiego grona odbiorców, m.in. do spawaczy, budowlańców, osób zajmujących się obróbką metali lub wykańczaniem wnętrz. Siekiery, piły czy nożyce pomogą nam w pielęgnacji ogrodu, drabiny i rusztowania umożliwiają wykonanie wielu prac naprawczych na wysokości, natomiast komplet narzędzi ręcznych przyda się do każdego domowego warsztatu. Wszystkie produkty marki Awtools z wysokiej jakości materiałów i objęte pełną gwarancją producenta.

Sortuj wg
 • Popularność
 • Cena: od najniższej
 • Cena: od najwyższej
 • Nazwa: A-Z
 • Nazwa: Z-A
Pokaż
 • 20
 • 40
 • 60
BRAK PRODUKTÓW W TEJ KATEGORII
Sortuj wg
 • Popularność
 • Cena: od najniższej
 • Cena: od najwyższej
 • Nazwa: A-Z
 • Nazwa: Z-A

Awtools to polski producent i dystrybutor narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi do warsztatu, domu i ogrodu. Jego produkty przeznaczone są dla szerokiego grona odbiorców – pozwalają w krótkim czasie wykonać wiele prac domu i ogrodzie niewielkim nakładem sił.

Awtools – producent narzędzi

Awtools to polska marka, która powstała w 2013 roku. Specjalizuje się w produkcji dobrej jakości narzędzi przeznaczonych do pielęgnacji ogrodu oraz narzędzi do warsztatu samochodowego. Asortyment marki jest przeznaczony dla pracowników wielu branż – mogą z niego korzystać m.in. stolarze, hydraulicy, spawacze, budowlańcy czy wykończeniowcy. Marka Awtools sprzedaje swoje narzędzia pojedynczo lub w praktycznych zestawach. Wszystkie narzędzia objęte są pełną gwarancją producenta. Poza tym marka Awtools zapewnia pełen serwis wraz ze stałym dostępem do części zamiennych.

Kto jest właścicielem marki? Awtools należy do firmy AW-Narzędzia, która istnieje na rynku od 1999 roku. Ta firma jest jednym z największych importerów i dystrybutorów hurtowych narzędzi ręcznych i ogrodniczych, elektronarzędzi oraz maszyn i urządzeń spalinowych w Polsce.

Produkty marki Awtools

W ofercie polskiego producenta znajduje się bogata gama narzędzi warsztatowych i ogrodniczych, które bazują na sprawdzonych rozwiązaniach.

Elektronarzędzia

W tej kategorii dostępne są narzędzia elektryczne, m.in.: szlifierki stołowe, pistolety do malowania, zgrzewarki do rur i klucze udarowe. Tego typu elektronarzędzia pozwalają na precyzyjne wykonanie wielu prac w stosunkowo krótkim czasie i przy niskim nakładzie sił.

Pistolety malarskie to ergonomiczne narzędzia, które pozwalają na malowanie proszkowe z użyciem farb oraz malowanie lakierami. Z kolei zgrzewarki do rur sprawdzą się do szybkiej i wygodnej pracy przy tworzeniu instalacji wodnych.

Narzędzia

W ofercie marki Awtools znajdziemy duży wybór narzędzi ręcznych, które można kupić pojedynczo lub w zestawie. Możemy je podzielić na następujące kategorie:

 • Narzędzia pneumatyczne – są to pistolety (do konserwacji, do tynków, do pompowania i przedmuchiwania, pistolety lakiernicze), przewody pneumatyczne, sprężarki/kompresory, zestaw narzędzi pneumatycznych, szlifierki, grzechotki i młotki pneumatyczne.

 • Narzędzia ręczne – w tej podkategorii do wyboru są: gwintowniki, klucze i zestawy kluczy, szczypce tnące, łomy, młotki, narzędzia hydrauliczne, nożyki i ostrza, nożyce do blachy, ołówki i markery, przecinaki, przebijaki i wybijaki, szczotki druciane, wkrętaki, zszywacze, piły i skrzynki uciosowe, nitownice, nożyce do prętów i drutów. Wszystkie ręczne narzędzia nie potrzebują dodatkowe źródła zasilania, ponieważ są użytkowane wyłączne za pomocą siły ludzkich rąk.

 • Narzędzia pomiarowe – poziomice, suwmiarki, lasery, niwelatory i akcesoria, miary zwijane i składane, a także kątownice budowlane i kątowniki stolarskie.

 • Narzędzia warsztatowe – w tej kategorii znajdziemy: imadła, ściski i kowadła, narzędzia motoryzacyjne, podnośniki samochodowe, pompy paliwowe, rozpieraki hydrauliczne, gumy bagażowe, pompki, prasy hydrauliczne, skrzynki narzędziowe, kobyłki i stoły warsztatowe, pompy i urządzenia smarujące, lejki i miski do oleju, przedłużacze, lampy i latarki warsztatowe (latarka czołowa, stojąca, do zawieszenia), normalia warsztatowe i wózki transportowe.

 • Narzędzia budowlane – kielnie, pace, szpachle, narzędzia do glazury, pistolety do pianki, taczki (taczka budowlana, opony i dętki, koła pneumatyczne do taczki), narządzenia malarskie, łaty murarskie i tynkarskie, giętarki do prętów, tyczki rozporowe, palniki gazowe, plandeki, wiadra i kastry, wyciskacze, zagęszczarki, narzędzia brukarskie, sznur i żyłki murarskie, przedłużacze i gniazda specjalistyczne, a także przyssawki do szyb.

 • Narzędzia spawalnicze – w tej grupie produktowej dostępne są: przyłbice spawalnicze, maski spawalnicze, kątowniki spawalnicze, a także zaciski i uchwyty spawalnicze.

Dom i ogród

 • Dom – w tej kategorii znajdziemy szczotki nylonowe, zamiatacze, miotły nylonowe, kłódki żeliwne i przedłużacze.

 • Ogród pielęgnacja ogrodu będzie możliwa jedynie z konkretnymi narzędziami, dlatego w ofercie producenta dostępne są m.in.: myjki ciśnieniowe, narzędzia ogrodnicze (grabie, kosiarki spalinowe i elektryczne, piły spalinowe, kosy i podkaszarki, siewniki, łopaty i szpadle, wózki i taczeki ogrodowe itp.), nawadnianie (węże ogrodowe, systemy nawadniające, wózki i wieszaki do węży), przedłużacze (ogrodowe i bębnowe), agrowłókniny/agrotkaniny, żagle przeciwsłoneczne.

 • Nawadnianie – w tek kategorii dostępne są pompy do wody, węże strażackie i węże PCV.

 • Drabiny i rusztowania – są to drabiny aluminiowe opieralne, drabiny z podestem, drabiny-taborety, a także drabiny wolnostojące.

Akcesoria i osprzęt

Mimo że Awtools to głównie producent narzędzi ogrodniczych i warsztatowych, oferuje także niezbędne akcesoria do narzędzi, a także odzież ochronną. Bez problemu znajdziemy tu bity i końcówki wkrętakowe, dłuta, koronki i otwornice, szlifowanie i polerowanie, tarcze tnące, wiertła, zszywki, brzeszczoty, wkłady klejowe, mieszadła czy główki do wiertarek. Firma Awtools proponuje swoim klientom również odzież BHP, w tym głównie przyłbice ochronne, obuwie ochronne, okulary ochronne, nakolanniki ochronne, skórzane pasy narzędziowe, bluzy, spodnie i rękawice robocze, a także kombinezony ochronne.

Gdzie kupić produkty Awtools?

Aby dokonać zakupu produktów marki Awtools, możecie odwiedzić dowolny sklep z narzędziami. Polska marka bardzo szybko zyskała popularność, a jej asortyment jest dostosowany do wymagań wielu klientów. Wszystko to sprawia, że jej narzędzia zbierają pozytywne opinie i można je dostać w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych. Produkty Awtools ma w swoim asortymencie m.in.: sklep internetowy z narzędziami MaxElektro.pl.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS