Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaką miniwieżę z Bluetooth warto kupić?

Miniwieże to niewielkie urządzenia odtwarzające muzykę, które składają się z jednostki głównej i dwóch kolumn. Gwarantują one dobrą jakość dźwięku i umożliwiają odtwarzanie utworów z różnych źródeł. Dzięki kompaktowym rozmiarom zmieszczą się w każdym pomieszczeniu, a dodatkowo mogą stanowić element dekoracyjny. Wybierając miniwieżę przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na moc głośników oraz rodzaje wejść. Dzisiaj przyjrzymy się uniwersalnym miniwieżom wyposażonym w technologię Bluetooth.

 

Wieża Panasonic SC-PM250

Pierwszą propozycją w naszym zestawieniu jest miniwieża z Bluetooth Blaupunkt MS20BK, która występuje w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i eleganckim designem, dzięki czemu będzie pasować do każdego wnętrza. Mimo niewielkich wymiarów, miniwieża jest bardzo funkcjonalna i umożliwia odtwarzanie muzyki z różnych źródeł. Posiada radio FM z pamięcią 30 stacji, napęd płyt CD oraz port USB, który pozwala odtwarzać ulubione utwory muzyczne z pendrive’a. Miniwieża Panasonic SC-PM250 została wyposażona w szerokopasmowe kolumny o mocy 20 W, które generują dobrą jakość dźwięku, w zupełności wystarczającą do zastosowań domowych. 

 

Wieże

Wieża Blaupunkt MS 40BT

Blaupunkt MS 40BT to nowoczesna miniwieża z wyświetlaczem LED o wymiarach 115 x 230 x 230 i masie 6,8 kg. Jej moc wyjściowa wynosi 100 W (2 x 50 W), ale maksymalna już 300 W (2 x 150 W). Wszystko dzięki wydajnemu wzmacniaczowi, który odpowiada za wysokie natężenie dźwięku w pomieszczeniu. Urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz płyt CD, CD-R i CD-RW, umożliwia również odtwarzanie plików MP3, a wbudowany moduł Bluetooth pozwala łączyć się bezprzewodowo z urządzeniami mobilnymi, np. smartfonami. Do tego, miniwieża posiada radio FM z możliwością zapisu aż 50 stacji. 

 

Wieża Panasonic SC-HC49EG

W naszym zestawieniu znalazła się kolejna miniwieża z Bluetooth marki Panasonic. Jest to model SC-HC49EG, który wyróżnia się bardzo elegancką stylistyką. Urządzenie dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym i srebrnym. Miniwieża posiada dwa głośniki o całkowitej mocy 40 W oraz funkcję redukcji zniekształceń, dzięki której generowany dźwięk jest czysty i wiernie odwzorowany. Użytkownicy mogą również skorzystać z różnych metod odtwarzania dźwięku – płyt CD, nośników USB, urządzeń z technologią Bluetooth albo posłuchać ulubionej stacji radiowej. Dodatkową zaletą miniwieży jest to, że w przypadku braku miejsca na półkach, możemy zamontować ją na ścianie.

 

 

Wieża LG CM2760

Kolejną miniwieżą z Bluetooth, na którą warto zwrócić uwagę jest model LG CM2760. Urządzenie posiada nowoczesną stylistykę, która znacznie odbiega od przedstawionych wcześniej modeli. Panel sterowania LED z dotykowymi przyciskami jest całkowicie niewidoczny i ukazuje się dopiero po włączeniu urządzenia. Miniwieża oferuje możliwość odtwarzania muzyki z płyt CD, nośników USB, radia FM, a także umożliwia podłączenie przez technologię Bluetooth do trzech urządzeń jednocześnie. Za generowanie wysokiej jakości dźwięku odpowiedzialne są dwa dwudrożne głośniki o łącznej mocy 160 W.

Produkty powiązane

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS