Infolinia (17) 865 26 81 od pn. do pt. w godz: 09:00 - 17:00

0

Zmywarki do zabudowy

Sortuj po:
Nazwa Od A do Z
NazwaOd A do ZOd Z do A
CenaOd najwyższejOd najniższej

Marka Bosch to jeden z największych producentów sprzętów AGD na świecie. Od wielu lat dostarcza na rynek urządzenia ułatwiające życie i przyspieszające wykonywanie obowiązków domowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz sprzętów do kuchni czy urządzeń sprzątających do swojego domu, możesz liczyć na markę Bosch. Oferowane sprzęty cechują się najwyższą jakością wykonania, eleganckim wzornictwem i wysoką funkcjonalnością, a do tego są w pełni niezawodne.

Mam smaka na zdrowie


 

1  2    
Powrót do listy
Firma Bosch zmienia życie na lepsze. Ułatwia nam wykonywanie codziennych czynności, produkując takie urządzenia jak: zmywarki, kuchenki mikrofalowe, czajniki, odkurzacze czy pralki. Produkty marki Bosch nie tylko zaspokajają potrzeby konsumentów, ale również stają się dodatkową ozdobą wnętrz. 
 

Bosch – co to za firma? Skąd pochodzi?

Marka Bosch (pełna nazwa firmy brzmi „Robert Bosch GmbH”) została założona przez Roberta Boscha w 1886 roku w niemieckim Stuttgarcie. Początkowo przedsiębiorstwo funkcjonowało pod nazwą „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki” i zajmowało się produkcją niskonapięciowych aparatów zapłonowych do samochodów. Działalność szybko rozszerzyła się na inne kraje europejskie, w tym Wielką Brytanię i Francję, a później nawet na Stany Zjednoczone. Dzięki obserwacji rynku i potrzeb konsumentów firma zaczęła oferować dodatkowe usługi, m.in.: naprawę oświetlenia i mechanizmów samochodowych. Dynamiczny rozwój został przerwany przez wybuch pierwszej, a następnie drugiej wojny światowej, po których firma musiała obrać nowe kierunki rozwoju. Na początku lat 1950, marka Bosch wprowadziła na rynek urządzenia AGD i zestawy narządzi elektrycznych, które miały ułatwiać wykonywanie codziennych czynności. Zajęła się również produkcją elektryki pojazdowej. 
 
Obecnie oferta niemieckiego przedsiębiorstwa jest bardzo bogata i obejmuje sporą liczbę modeli z różnych kategorii produktowych. Bosch to firma produkująca technikę motoryzacyjną i przemysłową, elektronarzędzia oraz sprzęty gospodarstwa domowego. Grupa Bosch ma własne fabryki, serwis, sieć dystrybucyjną, a także spółki zależne i regionalne w 60 krajach świata. Do koncernu należy również inna marka sprzętu AGD – Siemens. W Polsce marka Bosch jest obecna od 1991 roku – w Łodzi znajdują się trzy fabryki, które produkują pralki, suszarki do ubrań i zmywarki. 
 

Bosch w kuchni

Marka Bosch jest najbardziej znana z AGD do kuchni, które produkowane jest z najlepszych materiałów i przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Wszystkie urządzenia dostępne są w sklepie internetowym Max Elektro, zarówno w formie wolnostojącej, jak i przeznaczonej do zabudowy. Bosch dostarcza na rynek również drobne sprzęty śniadaniowe, tj. czajniki, ekspresy do kawy, tostery czy opiekacze, a także sprzęty ułatwiające pracę w kuchni – blendery, miksery i roboty kuchenne.
 

Gotowanie i pieczenie 

 • Piekarniki – producent oferuje piekarniki do zabudowy w dwóch rozmiarach – tradycyjne, które mają rozmiary 60 x 60 cm oraz piekarniki kompaktowe w rozmiarach 60 x 45 cm. Urządzenia różnią się liczbą opcji grzania, zakresem temperatur, dodatkowymi funkcjami, a także rodzajem zamontowanego wyświetlacza. W ofercie znajdują się także urządzenia parowe, które pozwalają na przyrządzenie zdrowych i smacznych potraw. 
 
 
 • Płyty grzewcze – w tej kategorii dostępne są płyty gazowe, ceramiczne, indukcyjne, a także nowoczesne płyty indukcyjne zintegrowane z wyciągiem. Konsumenci mogą wybierać płyty dopasowane do swoich potrzeb – kompaktowe płyty 2-polowe, standardowe modele z 4 palnikami czy większe płyty wyposażone w 5 lub 6 pól grzewczych. 
 
 • Kuchenki wolnostojące – Bosch oferuje kuchenki gazowo-elektryczne, które dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i inox. 
 
 • Okapy – w ofercie znajdują się okapy wyspowe, kominowe, podszafkowe, teleskopowe, dyskretne okapu do zabudowy, a także okapy zintegrowane z płytami indukcyjnymi. Okapy różnią się nie tylko designem, lecz także wydajnością, więc można znaleźć modele zarówno do małej, jak i dużej kuchni. 
 

Zmywanie 

 • Zmywarki wolnostojące – dostępne są w trzech wymiarach – standardowe modele mają 45 cm lub 60 cm szerokości, natomiast zmywarki kompaktowe ok. 55 cm.
 
 • Zmywarki do zabudowy – Bosch oferuje zmywarki o szerokości 45 lub 60 cm, z częściowo lub całkowicie zintegrowanym panelem sterowania. 
 
 • Zmywarki kompaktowe – jak sama nazwa wskazuje, są to niewielkie modele, które można postawić na blacie kuchennym. Tego typu urządzenia są w stanie umyć od 6 do 8 kompletów naczyń w jednym cyklu. 
 
 • Zmywarki modułowe – są przeznaczone do zabudowy, a ich wysokość wynosi 45 cm albo 60 cm
 
Większość zmywarek została wyposażona w autorską technologię producenta – AquaStop. Jest to elektroniczny zawór bezpieczeństwa, który zapewnia ochronę przez zalaniem mieszkania. Składa się on z elektrozaworu umieszczonego na wężu odprowadzającym i zabezpieczeń we wnętrzu zmywarki.
 

Chłodzenie i zamrażanie

 • Chłodziarko-zamrażarki – w ofercie niemieckiego producenta dostępne są lodówki wolnostojące i do zabudowy. Są one dostępne w wersji z zamrażalnikiem u dołu i u góry
 
 • Chłodziarki – tego typu urządzenia nie mają wbudowanego zamrażalnikiem. Marka Bosch oferuje przede wszystkim chłodziarki do zabudowy oraz chłodziarki podblatowe, które sprawdzą się w małych kuchniach.  
 
 • Lodówki side by side – klasyczne amerykańskie lodówki o dużej pojemności, w których chłodziarka znajduje się po prawej stronie, a zamrażarka po lewej. 
 
 • Lodówki French Door – o lodówki o dużej pojemności, w których chłodziarka i zamrażarka pracują niezależnie do siebie. 
 
 • Zamrażarki – Bosch proponuje swoim klientom również zamrażarki szufladowe. Są to zarówno modele wolnostojące, jak i przeznaczone do zabudowy. 
 

Ekspresy do kawy

 • Ekspresy ciśnieniowe – w ofercie dostępne są ekspresy automatyczne, które pozwalają przygotować kawy ciemne i mleczne, np. espresso, cappuccino czy latte macchiato. 
 
 • Ekspresy ciśnieniowe do zabudowy – montuje się je w zabudowie meblowej. Dobrze komponują się w słupku z kuchenką mikrofalową i piekarnikiem. 
 
 • Ekspresy przelewowe – to klasyczne modele, które sprawdzą się dla wszystkich kawoszy. Bardziej zaawansowane ekspresy przelewowe Bosch mają stalowe dzbanki, funkcje odkamieniające, automatyczne wyłączniki i inne dodatkowe funkcje. Aktualnie producent oferuje dwie linie ekspresów przelewowych: Styline i ComfortLine
 
 • Ekspresy Tassimo – są to ekspresy kapsułkowe, które za naciśnięciem jednego przycisku są w stanie przygotować rozmaite rodzaje kaw. 
 
 • Młynki do kawy – uzupełnieniem oferty „kawowej” są elektryczne młynki do kawy. Umożliwiają szybkie mielenie ziaren kawy, tuż przed zaparzeniem napoju. 
 

Urządzenia śniadaniowe 

 • Tostery – marka Bosch oferuje duży wybór tosterów. Wszystkie mają zintegrowane ruszty do opiekania i zapewniają kilkustopniową regulację opiekania. Tostery dostępne są w różnych kolorach, więc łatwo można je dopasować do stylu kuchni. 
 
 • Grille elektryczne – są to kompaktowe modele przeznaczone do korzystania w kuchni. Grille elektryczne pozwalają na przyrządzenie lekkostrawnych i zdrowych potraw.
 
 • Czajniki elektryczne – producent proponuje swoim klientom bogatą ofertę czajników, wykonanych z różnych materiałów. Są to czajniki stalowe, szklane albo wykonane z tworzywa sztucznego. Co więcej, w ofercie znajdują się również nowoczesne czajniki z regulacją temperatury. 
 

Roboty kuchenne

W przygotowywaniu słodkości, ciasta na chleb czy siekaniu warzyw pomogą roboty kuchenne marki Bosch z serii MUM. Są to wielofunkcyjne urządzenia, do których można dokupić dodatkowe akcesoria, np. przystawki do lodów czy wyciskarki do owoców. Oprócz robotów planetarnych w asortymencie producenta znajdziemy również kompaktowe roboty kuchenne, które nie zajmą wiele miejsca na blacie kuchennym.
 

Drobny sprzęt kuchenny

 • Blendery ręczne – Bosch oferuje blendery ze stopą stalową lub plastikową. Obecnie dostępne są trzy serie blenderów: MaxoMixx dla kucharzy hobbystów, ErgoMixx przeznaczone do codziennego gotowania i blendery CleverMixx do szybkiego przyrządzania podstawowych posiłków. 
 
 • Blendery kielichowe – w tej kategorii dostępne są standardowe blendery kielichowe, modele z bidonem zamiast kielicha, a także blendery próżniowe, które zachowują 100% smaku, wartości odżywczych, konsystencji i koloru.
 
 • Miksery ręczne – to niezbędne urządzenia w każdej kuchni. Pozwolą ubić śmietanę, biszkopt lub przygotować krem do tortu. Aktualnie marka Bosch oferuje trzy serie mikserów ręcznych: Styline dla profesjonalnych kucharzy, ErgoMixx do codziennego użytku oraz CleverMixx do sporadycznego zastosowania. 
 
 • Rozdrabniacze – to kompaktowi pomocnicy kuchenni, którzy umożliwią błyskawiczne siekanie, rozdrabnianie i miksowanie żywności.
 
 • Sokowirówki – w tej kategorii dostępne są klasyczne sokowirówki, wolnoobrotowe wyciskarki do owoców i warzyw oraz elektryczne wyciskarki do cytrusów. 
 
 • Maszynki do mielenia – ich głównym przeznaczeniem jest mielenie mięsa i serów, ale ze względu na dużą liczbę dodatkowych przystawek, są w stanie mielić także ziarna kawy, zioła i orzechy, a także ścierać czekoladę. 
 

Akcesoria do produktów Bosch

Uzupełnieniem oferty produktów AGD do kuchni są akcesoria. W tej kategorii znajdziemy m.in.: części eksploatacyjne do pralek, zmywarek czy maszynek do mielenia, łączniki do pralek i suszarek, półki i pojemniki do lodówek, a także dodatkowe akcesoria do robotów kuchennych (tarcze tnące, misy do mieszania, mieszadła, przystawki do spaghetti i wiele innych).
 

Bosch w domu

Bosch to nie tylko urządzenia kuchenne, ale również sprzęty AGD do domu – ułatwiające sprzątanie, pranie i prasowanie. Mowa to o odkurzaczach, pralkach, suszarkach do ubrań i żelazkach. 
 

Pranie i suszenie

Firma Bosch oferuje konsumentom urządzenia AGD, które zadbają o wysoką jakość i czystość naszych ubrań. Są to pralki ładowane od frontu –  zarówno klasyczne modele wolnostojące, jak i pralki do zabudowy. Producent opracował nowoczesną technologię VarioPerfect, dzięki której pralka może prać szybko albo oszczędnie. Jeśli zależy nam na czasie, wystarczy, że włączymy opcję TimePerfect. Natomiast jeśli chcemy zaoszczędzić, zadowoli nas funkcja EcoPerfect.
 
Poza pralkami producent oferuje tradycyjne suszarki do ubrań, energooszczędne suszarki z pompą ciepła, a także pralko-suszarki, które powstały z myślą o małych mieszkaniach.
 

Odkurzanie

 • Odkurzacze pionowe – to akumulatorowe odkurzacze, które zapewnią wygodę i swobodę podczas codziennych porządków. Obecnie marka Bosch oferuje kilka linii produktowych: Unlimited (odkurzacze pionowe ręczne), Athlet (odkurzacze pionowe stojące) oraz Flexxo (odkurzacze 2w1). Trudno wskazać, która seria jest najlepsza, ponieważ wszystkie modele mają do zaoferowania wiele ciekawych funkcji.
 
 • Odkurzacze bezworkowe – firma oferuje także odkurzacze cyklonowe, które mają wbudowane pojemniki na kurz, dzięki czemu do działania nie potrzebują worków. Odkurzacze dostępne są w czterech seriach: Series 2 (kompaktowe modele), Series 4 (duża wydajność i kompaktowa konstrukcja), Series 6 (odkurzacze z inteligentnymi czujnikami), Series 8 (komfortowe, ciche odkurzacze z samoczyszczącymi się filtrami). 
 
 • Odkurzacze workowe – to standardowe rodzaje odkurzaczy. Producent oferuje modele dla alergików, odkurzacze do usuwania sierści zwierząt, a także sprzęty do codziennego użytku. Aktualnie producent oferuje następujące linie odkurzaczy workowych: Series 2 (to modele wielofunkcyjne), Series 4 (kompaktowe urządzenia), Series 6 (odkurzacze o dużej mocy), Series 8 (odkurzacze z automatycznym sterowaniem). 
 
 • Odkurzacze wielofunkcyjne – oferta marki Bosch została wzbogacona również o odkurzacze wielofunkcyjne, które pozwalają usunąć zarówno suche, jak i mokre zabrudzenia. Tego typu urządzenia piorą dywany i tapicerkę, zbierają rozlane płyny albo odkurzają na sucho z workiem lub bez niego. 
 
 • Odkurzacze ręczne – to akumulatorowe urządzenia, które sprawdzą się do szybkiego odkurzania w domu lub wnętrza samochodu. 
 

Technologia Home Connect – inteligentny dom

Niemiecka marka cały czas pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które w jeszcze większym stopniu ułatwiłyby nam życie. Jedną z nich jest technologia Home Connect, która daje pełną kontrolę nad urządzeniami AGD w domu. Wystarczy, że zainstalujemy w swoim smartfonie lub tablecie aplikację Home Connect, a będziemy mogli zdalnie sterować poszczególnymi urządzeniami. Aplikacja pozwoli zdalnie wybrać program prania, zdiagnozować usterki w urządzeniu, zsynchronizować prace płyty grzewczej z okapem czy wyłączyć zdalnie piekarnik. 
 
W technologię Home Connect są wyposażone najnowsze modele pralek, suszarek, lodówek, okapów, piekarników, zmywarek i ekspresów do kawy marki Bosch. Urządzenia są funkcjonalne i wygodne w obsłudze, co przekłada się na pozytywne opinie użytkowników. 
 

MyBosch – rejestracja produktu

Marka Bosch przygotowała dla swoich klientów specjalny program MyBosch, który zapewnia wiele korzyści, m.in. przedłużoną gwarancję oraz wskazówki i porady dotyczące użytkowania urządzenia. Rejestracja w programie pozwala również wziąć udział w loterii organizowanej przez producenta. Po zakupie urządzenia Bosch, należy wejść na stronę producenta i zarejestrować się w programie MyBosch, a następnie potwierdzić chęć wzięcia udziału w loterii. Aktualna loteria rozpoczęła się 3 marca i potrawa do 31 grudnia 2022 roku.
 

Gdzie kupić sprzęty AGD marki Bosch?

Bosch to jeden z najpopularniejszych producentów artykułów gospodarstwa domowego na świecie. Jego urządzenia można kupić na stronie producenta oraz w sklepach stacjonarnych i internetowych zajmujących się sprzedażą urządzeń AGD. Sklep internetowy MaxElektro.pl również oferuje bogaty i niezwykle różnorodny asortyment produktowy niemieckiej marki. W naszym sklepie dostępne są zarówno duże urządzenia AGD wolnostojące, jak i do zabudowy, a także małe sprzęty do kuchni i domu. 
 
W razie pytań o produkty marki Bosch prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Infolinia Max Elektro jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 – nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania i pomogą w wyborze sprzętów AGD marki Bosch
 

Nasi producenci

3D RUDDER
4SWISS
A4TECH
ACER
ADLER
AMAZFIT
Amica
AQUAPHOR
ARKAS
ART
ASUS
AWTOOLS
BABYLISS
BECKER
BEGOOD
BEKO
Bissell
BLANCO
BLAUPUNKT
BLEBOX
BLUEAIR
Bosch
BRAUN
BREVILLE
BRITA
CANDY
CAT
CECOTEC
CHICCO
COBI
CONCEPT
DEDRA
DEZAL
DE LONGHI
DYNAXO
ECOVACS
Electrolux
ELICA
EMMERSON
EPSON
ESHARK
EVOREI
FABER
FALMEC
FAMAS
FERGUSON
FIAT
FIELDMANN
FISKARS
FOODSAVER
FOREVER
FRANKE
GARDENA
GARETT
GARMIN
GERLACH
GOODRAM
GORENJE
GOTIE
GREEN CELL
GRUNDIG
HIRO
HISENSE
HITACHI
HOOVER
HP
HUAWEI
IIYAMA
Indesit
INSINKERATOR
IROBOT
KALORIK
KARCHER
KAWASAKI
KENWOOD
KERNAU
KIANO
King Mount
KLEEN
KUVINGS
LAFE
LEGO
LEIFHEIT
LENOVO
LG
LIBOX
LIONELO
LOGITECH
LUDWIK
LUXPOL
MAMIBOT
MANTA
MAXCOM
MEDIVON
MEIZU
MELITTA
MESKO
MODECOM
MOSER
MOTOROLA
MOTUS
MPM
NAVITEL
NENO
NIVONA
NOKIA
NORTON
NOVEEN
ONE FOR ALL
OPTI
OPTIMUM
ORAL-B
ORNO
PADMATE
PANASONIC
PAUL NEUHAUS
PHILIPS
PLATINET
POLAR
PROMILER
PURON
PYRAMIS
RAVANSON
REALME
REMINGTON
RETLUX
RIDER
RITTER
ROBOROCK
SAECO
SAMSUNG
SBOX
SCANPART
SCARLETT
SENCOR
SETTY
SHARP
SIEMENS
SKATEFLASH
SMARTGPS
SMEG
SPRINGOS
STADLER FORM
SUNONE
TCL
TECHNISAT
TEFAL
TELKOM-TELMOR
TENDA
TESCOMA
THOMSON
TK LIGHTING
TOSHIBA
TP-LINK
TRACER
UNITED
Varta
VELGE
VILEDA
VIRONE
VORDON
WAHL
WEBER
WHIRLPOOL
WIKO
WORWO
XBLITZ
XENIC
XIAOMI
ZEEGMA
ZELMER
Zuma Line