% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

„Zyskaj i Ty” - promocja marki Amica

Marka Amica ruszyła z kolejną akcją promocyjną. Wystarczy, że kupisz dowolne produkty przeznaczone do zabudowy – piekarnik, płytę, okap, zmywarkę lub lodówkę, a otrzymasz 200, 300 lub nawet 450 zł w prezencie. Po zakupie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na stronie producenta albo dokonać rejestracji za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej.

 

Na czym polega promocja?

Aby wziąć udział w promocji marki Amica „Zyskaj i Ty”, należy kupić zestaw promocyjny, który może się składać z dwóch, trzech lub czterech produktów, np. mogą Państwo zakupić piekarnik i płytę grzewczą. Następnie, należy dokonać zgłoszenia poprzez formularz znajdujący się na stronie producenta, drogą mailową lub listowną. Promocja trwa od 2 marca do wyczerpania puli nagród, jednak nie dłużej niż do 2 maja 2018 roku.

 

Jak wybrać zestaw promocyjny?

Mogą Państwo wybrać jeden z trzech zestawów promocyjnych. Pierwszy zestaw tworzą dwa produkty – piekarnik (określone modele) i dowolna czteropalnikowa płyta grzejna. Drugi zestaw to piekarnik, czteropalnikowa płyta oraz okap kuchenny za minimum 349 zł. Natomiast trzeci zestaw tworzą cztery urządzenia: piekarnik, czteropalnikowa płyta, okap za minimalną kwotę 349 zł oraz zmywarka lub lodówka za minimum 1299 zł. Wybierając pierwszy zestaw otrzymają Państwo 200 zł w prezencie, w przypadku drugiego 300 zł, zaś decydując się na trzeci zestaw –  aż 450 zł.

 

Jak odebrać nagrodę?

Nagrodą jest określona kwota pieniężna, która zostanie Państwu dostarczona w postaci karty przedpłaconej Sodexo. Karta wraz ze wszystkimi potrzebnymi danymi (kodem PIN i numerem NIK), zostanie przesłana na adres, wskazany przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym. Karta od razu nadaje się do użytku, nie trzeba jej aktywować. Należy jednak pamiętać, że karta ma określoną datę ważności – po jej upływie, niewykorzystane środki przepadają. Nagroda pieniężna może zostać wykorzystana na dowolne cele. Mogą Państwo użyć karty w każdym sklepie, który obsługuje płatności kartą.

 


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS