% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Zmywarka Beko DIN 46520 w niższej cenie!

Masz dość ciągłego zmywania naczyń? Uprość sobie życie i uzyskaj idealnie czyste naczynia, dzięki zmywarce Beko DIN 46520. Ten nowoczesny model pozwoli Ci zmywać naczynia szybko i oszczędnie, a jego nowoczesne funkcje zapewnią wyjątkowo komfortowe użytkowanie. Tylko teraz zmywarka Beko dostępna jest w nowej, niższej cenie – 1449 zł. Co możesz zyskać kupując ten produkt?

 

Niższe rachunki

Zmywanie naczyń w zmywarce Beko DIN 46520 jest o wiele bardziej oszczędne niż wykonywanie tej czynności ręcznie. Urządzenie w jednym cyklu zmywania zużywa zaledwie 9,5 l wody, a jest w stanie skutecznie wymyć nawet 15 kompletów naczyń. Nie musisz się również obawiać, że zapłacisz więcej za prąd. Zmywarka plasuje się w klasie energetycznej A++, dzięki czemu jest wysoce energooszczędnym sprzętem. Producent szacuje, że w jednym cyklu pobiera zaledwie 0,94 kWh.

 

Elastyczność załadunku

Dzięki nowoczesnym funkcjom, wnętrze zmywarki Beko bez problemu dostosujesz do swoich potrzeb. Zamiast koszyka na sztućce, producent zastosował w tym modelu Szeroki Trzeci Kosz, który pozwala w optymalny sposób zorganizować przestrzeń w komorze. Możesz w nim układać nie tylko sztućce, ale również cedzaki, łyżki wazowe czy długie noże kuchenne. Co więcej, System Acrobat umożliwia regulację wysokości górnego kosza na trzech różnych poziomach. Podnosząc kosz do góry, zyskasz więcej przestrzeni w koszu dolnym, w którym z łatwością ułożysz nawet duże garnki czy patelnie. 

 

Nieskazitelnie czyste naczynia

Niedomyte naczynia? Zmywarka Beko DIN 46520 pozwoli Ci uniknąć takich problemów. Producent zamontował na jej dnie nowoczesne ramię myjące AquaIntense, które gwarantuje staranne mycie i płukanie naczyń. Dzięki niemu cykl mycia będzie nawet pięciokrotnie dokładniejszy, a strumień wody dotrze do wszystkich szczelin i zakamarków. Ten nowoczesny sprzęt zatroszczy się również o najbardziej delikatne szklane naczynia. Dzięki technologii SteamGloss, wszystkie szklanki, kieliszki i lampki do wina będą błyszczeć jak nowe. 

 

Zmywarka Beko DIN 46520 dostępna jest w listopadowej gazetce promocyjnej Max Elektro w cenie 1449 złMożesz ją nabyć online lub w jednym z naszych sklepów stacjonarnych. 


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS