Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Zmieniamy Cyber Monday w Cyber Week!

Jeśli nie udało Wam się zrobić zakupów w Black Friday, nic straconego. Zakupowe szaleństwo trwa nadal, bowiem w poniedziałek 27 listopada 2017 roku rusza Cyber Monday. Tylko w Max Elektro Cyber Monday zmienia się w Cyber Week!

 

Cyber Monday, czyli Cyberponiedziałek

Jest to dzień obchodzony w pierwszy poniedziałek po Święcie Dziękczynienia i podobnie jak Black Friday słynie z wyprzedaży i promocji. Choć te dwa dni dzieli zaledwie weekend, istnieje między nimi zasadnicza różnica. Wybierając się na zakupy podczas Czarnego Piątku musimy się liczyć z wielkimi tłumami i kolejkami w sklepach. Natomiast w Cyberponiedziałek dokonujemy zakupów siedząc sobie wygodnie przed ekranem monitora lub smartfona, ponieważ Cyber Monday jest to święto promocji internetowych.

 

Cyber Week w Max Elektro

Z okazji Cyber Monday przygotowaliśmy dla Was nową akcję promocyjną – Cyber Week. Oznacza to, że przez cały tydzień będziecie mogli korzystać z naszej specjalnej oferty. Gwarantujemy darmową wysyłkę produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym, jeśli suma Twojego zamówienia przekroczy kwotę 999zł Specjalnie na tę okazję przeceniliśmy ponad 100 produktów z działu AGD, RTV i IT.

Listę promocyjnych produktów znajdziecie na stronie naszego sklepu internetowego w zakładce "promocje".

 

Sprawdź naszą ofertę i upoluj wyjątkowe okazje!

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS