Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Zapewnij sobie sportowe emocje!

Przed nami Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które z pewnością dostarczą wszystkim kibicom wielu emocji. Jeśli nie wybierasz się do Pjongczangu, by na żywo kibicować naszym sportowcom, będziesz potrzebował odpowiedniego telewizora. Najlepiej takiego, który pozwoli wczuć się w atmosferę olimpiady i przeżyć niezapomniane chwile. Z tej okazji, w sklepie Max Elektro przeceniliśmy kilka modeli telewizorów, które sprawdzą się w domu każdego zapalonego fana sportu.

 

Telewizor Samsung 55M5502AKXXH: intensywne kolory i realistyczny obraz

55-calowy telewizor Samsung z rozdzielczością Full HD zapewnia doskonałą jakość i ostrość obrazu. Został wyposażony w funkcję Wide Color Enhancer Plus, która poszerza gamę tonacji, a technologia Contrast Enhancer zapewnia niezwykłą głębię ekranu. Model ten oferuje precyzyjną dynamikę obrazu, dzięki czemu doskonale nadaje się do oglądania zmagań na arenach sportowych.

 

Telewizor Philips 50PUS6162/12: rozdzielczość 4K Ultra HD

Telewizor posiada rozdzielczość 4K Ultra HD, która gwarantuje doskonałe odwzorowanie nawet najdrobniejszych niuansów - im więcej szczegółów, tym więcej sportowych emocji. Technologia przetwarzania dźwięku firmy Philips, zapewnia oryginalny i wyraźny dźwięk, dzięki czemu usłyszysz nawet drobne detale.

 

Telewizor LG 49LJ594V: doskonała jakość dźwięku

49-calowy telewizor marki LG został wyposażony w funkcję Resolution Upscaler, która umożliwia zwiększenie rozdzielczości obrazu, bez względu na jego jakość. Natomiast funkcja Virtual Surround Plus zapewnia wszechogarniające wrażenia akustyczne - dzięki temu poczujesz się jakbyś był na trybunach stadionu olimpijskiego w Pjongczangu.

 

Telewizor Philips 43PFS5302/12: wysoki kontrast obrazu

Ten smukły telewizor LED Full HD zapewnia wysoką jakość obrazu i doskonale odwzorowuje szczegóły. Technologia Philips Pixel Plus HD sprawia, że otrzymujemy obraz o niewiarygodnym kontraście. Wszystko to sprawia, że telewizor oferuje realistyczny obraz – idealny do oglądania Olimpiady.

 

Telewizor Manta LED4004T2 PRO: nagrywanie dzięki funkcji PVR

Z telewizorem firmy Manta nie przegapisz Zimowych Igrzysk Olimpijskich - dzięki funkcji PVR, możesz ustawić nagrywanie wybranej transmisji na konkretną godzinę. Model ten posiada rozdzielczość Full HD, która sprawia, że wyświetlany obraz jest ostry, szczegółowy i posiada intensywne barwy.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS