Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Wydłuż ochronę swojej pralki i suszarki marki Bosch

Pralka należy do podstawowego wyposażenia domu, a coraz częściej dołącza do niej również suszarka. Taki duet skutecznie wyczyści i wysuszy Twoje ubrania, sprawiając, że staną się miękkie, puszyste i pachnące. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad zakupem któregoś z tych urządzeń, polecamy Ci wybrać modele marki Bosch. Tylko teraz możesz skorzystać z promocji i wydłużyć ich czas ochrony.

 

Skorzystaj z dodatkowej ochrony

Wraz z marką Bosch przygotowaliśmy dla Was super promocję - „MAXymalna dodatkowa ochrona”. Jeśli zakupicie wybrane modele pralek i suszarek, możecie zyskać dodatkowe 3 lata ochrony. Akcją objęte są pralki: WAT2446SPL, WAT2876SPL i WLL2018SPL oraz suszarki: WTH8500SPL, WTR85V5EPL, WTM8528FPL i WTW876S0PL. Dodatkowa ochrona udzielana jest wyłącznie na urządzenia zakupione w sieci sklepów Max Elektro.

 

Kup pralkę lub suszarkę i wypełnij formularz

Co zrobić, aby skorzystać z promocji „MAXymalna dodatkowa ochrona”? Przede wszystkim musisz kupić pralkę lub suszarkę marki Bosch, która objęta jest akcją promocyjną. Następnie wejdź na stronę internetową https://promocja.newia.pl/ i zarejestruj swoje zgłoszenie. Masz na to 30 dni od dnia dokonania zakupu. Pamiętaj, że podczas rejestracji musisz wypełnić wszystkie pola formularza, ponieważ przyjmowane będą tylko kompletne zgłoszenia. Gdy spełnisz wszystkie warunki, będziesz miał możliwość wydrukowania Deklaracji przystąpienia do promocji. 

 

Do kiedy trwa promocja?

Akcja promocyjna trwa od 02.05.2019 do 30.06.2019 lub do wyczerpania zapasów. Pamiętaj, że dotyczy tylko urządzeń zakupionych w tym terminie w sieci Max Elektro.

Szczegółowy regulamin akcji znajdziesz na stronie: https://maxelektro.pl/promocje/.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS