% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Wietrzymy magazyny w Max Elektro!

Czy zrobiliście już listę postanowień noworocznych? Jeśli wpisaliście na nią wyposażenie domu w nowe sprzęty AGD i RTV, koniecznie zajrzyjcie do naszego sklepu, ponieważ ruszyliśmy z „Wietrzeniem magazynów”. Teraz możecie nabyć więcej nowoczesnych produktów w jeszcze niższych cenach. 

Początek nowego roku to czas postanowień i wprowadzania zmian w swoim życiu. My postanowiliśmy dać trochę wytchnienia naszym magazynom, które przez cały rok pracują pełną parą, i przewietrzyć ich stany. To świetna okazja dla Was, ponieważ możecie nabyć nasze produkty w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie, co tym razem przeceniliśmy.

 

Duże sprzęty AGD

Jeśli Waszym postanowieniem noworocznym jest remont kuchni, lepiej trafić nie mogliście. Przeceniliśmy bowiem wiele sprzętów, które stanowią podstawowe wyposażenie kuchni. Nie tylko lodówki, kuchnie wolnostojące, płyty do zabudowy i piekarniki, ale również zmywarki i kuchenki mikrofalowe. Przeceniliśmy zarówno lodówki z zamrażalnikiem u dołu, jak i u góry, a także pojemne lodówki Side by Side – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Małe AGD do domu

Sprzęty z kategorii małego AGD to nasi niezastąpieni pomocnicy, dzięki którym wykonywanie codziennych obowiązków domowych przebiega o wiele sprawniej, szybciej i przede wszystkim przyjemniej. Teraz możecie nabyć takich pomocników za niższą cenę, gdyż nasza promocja objęła także blendery, myjki do okien, oczyszczacze i nawilżacze powietrza, żelazka i odkurzacze.

 

Sprzęty RTV i multimedialne

Obniżki nie mogły ominąć urządzeń, które na co dzień zapewniają nam rozrywkę. Jeśli więc chcecie wymienić telewizor na bardziej nowoczesny model, a wysłużony magnetofon zamienić na głośnik bezprzewodowy, teraz jest na to świetna okazja. W niższych cenach kupicie także sprzęty Power Audio, radia i laptopy, które przydadzą się nie tylko do celów rozrywkowych, ale również do pracy czy nauki.  

 

To tylko niewielka część produktów, które znalazły się w promocji. Pełną ofertę znajdziecie w zakładce „Wietrzenie magazynów”. Akcja trwa do 29 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. 


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS