Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Super okazja! Pralka Whirlpool FWL 61252 W EU za 999 zł!

Szukasz nowej pralki do swojego domu? Jeśli tak, polecamy Ci zapoznać się z modelem Whirlpool FWL 61252 W EU. Jest to wysokiej jakość sprzęt, w klasie energetycznej A++, który pomoże Ci skutecznie zadbać o czystość i jakość ubrań. Tylko w tym miesiącu, pralka dostępna jest w atrakcyjnej cenie 999 zł, a przy jej zakupie otrzymasz w prezencie kapsułki do prania marki Vizir. Sprawdź naszą nową gazetkę konsumencką i skorzystaj z wyjątkowej promocji.

 

14 programów prania

Każdy z nas w swojej szafie posiada odzież wykonaną z różnego rodzaju tkanin, które wymagają prania w odmiennych temperaturach i cyklach czasowych. Dlatego warto postawić na urządzenie wyposażone w kilkanaście programów prania. Taka właśnie jest pralka Whirlpool FWL 61252 W EU, która oferuje użytkownikom pranie ubrań w 14 różnych cyklach. Do naszej dyspozycji jest m.in. program ECO, delikatny, szybki, a także program Kolorowe 15°, który przeznaczony jest wyłącznie do prania ubrań kolorowych. Natomiast osoby aktywne fizycznie powinny zwrócić uwagę na program „Sportowe”, który zapewnia intensywne pranie, zarówno ubrań sportowych jak i ręczników.

 

Nowoczesne technologie

Do kolejnych zalet pralki Whirlpool FWL 61252 W EU możemy zaliczyć nowoczesną technologię FreshCare+, dzięki której nasze ubrania zachowają świeżość przez długi czas po zakończonym cyklu prania. Ten system umożliwia pozostawienie prania wewnątrz bębna nawet do 6 godzin, bez obaw, że powstaną nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo, producent wyposażył swoje urządzenie w delikatne ruchy bębna SoftMove, które dopasowują się do rodzaju załadunku. W ten sposób nasze ubrania otrzymują ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami, do których może dojść podczas cyklu prania.

 

Praktyczna i wygodna w obsłudze

Pralka Whirlpool FWL 61252 W EU jest sterowana elektronicznie, a czytelny wyświetlacz zapewnia wygodne użytkowanie. Posiada wskaźnik czasu, dlatego możesz na bieżąco kontrolować ile czasu pozostało do zakończenia cyklu prania. Dzięki naszemu prezentowi w postaci kapsułek do prania, możesz nastawić pranie od razu po zakupie urządzenia.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS