% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Super oferta! Zmywarka Bosch SMS 25AI02E za 1349 zł!

Nasza nowa gazetka promocyjna jest pełna fantastycznych produktów w niskich cenach. Znajdziesz w niej również wolnostojącą zmywarkę Bosch SMS 25AI02E, która w jednym cyklu zmywania może pomieścić 12 kompletów naczyń. Tylko w tym miesiącu produkt dostępny jest w atrakcyjnej cenie – 1349 zł

 

Główne cechy

Zmywarka Bosch SMS 25AI02E dostępna jest w wysokiej klasie energetycznej A++, dzięki której zużywa nawet o 21% mniej energii elektrycznej niż modele w klasie A. Została wyposażona w opatentowany przez producenta napęd EcoSilence Drive™, który nie tylko gwarantuje cichą pracę, ale również zapewnia długą żywotność urządzenia. Produkt jest w 100% bezpieczny w trakcie użytkowania, ponieważ posiada nowoczesny system AquaStop, który w razie nieszczelności natychmiast zamyka dopływ wody, zapobiegając tym samym zalaniu mieszkania. 

 

Programy zmywania

Z naczyniami jest podobnie jak z ubraniami – są wykonane z różnych materiałów, dlatego proces czyszczenia powinien być przeprowadzony w odmiennym czasie i temperaturze. Z tego względu, producent wyposażył swoją zmywarkę w 5 różnych programów zmywania. Są to: program Auto (45 - 65 °C), Eco 50 °C , Garnki 70 °C, Szkło 40 °C oraz program godzinny 65 °C. Wybierając program Auto, możesz być pewien, że zmywarka przeprowadzi ekonomiczne zmywanie z gwarancją doskonałych efektów. Specjalny czujnik rozpoznaje stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dostosowuje do niego ilość potrzebnej wody, odpowiednią temperaturę oraz czas płukania. W ten sposób możesz zaoszczędzić sporo wody i energii elektrycznej. 

 

Zastosowane funkcje

Nowoczesne funkcje zastosowane w zmywarce Bosch SMS 25AI02E sprawiają, że można całkowicie dostosować cykl zmywania do swoich potrzeb. Gdy masz problemy z załadowaniem całej komory brudnymi naczyniami, możesz uruchomić cykl zmywania nawet przy niepełnym załadunku. Specjalny sensor załadunku automatycznie dostosuje ilość potrzebnej wody do ilości naczyń, pamiętając o minimalnym poziomie wody w komorze. A jeśli zależy Ci na jak najszybszym umyciu naczyń, możesz skorzystać z funkcji VarioSpeed Plus, która pozwala skrócić cykl nawet do 66%. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk na panelu sterowania. 

 

Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS