% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Super oferta! Kup telewizor Kernau i odbierz uchwyt ścienny za 1 zł!

Jeśli szukasz nowego telewizora, na którym będziesz mógł oglądać świąteczne filmy w wysokiej jakości, zapoznaj się z telewizorem Kernau 50KFHDK600. Jest to 50- calowy model o rozdzielczości Full HD, wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji, które za każdym razem pozwolą Ci cieszyć się intensywnym i niezwykle realistycznym obrazem. Telewizor dostępny jest w najnowszej gazetce promocyjnej Max Elektro w cenie 1399 zł, a przy jego zakupie otrzymasz od nas uchwyt Kernau WMB333 za jedyną złotówkę. 

 

Czym się wyróżnia telewizor Kernau?

Telewizor Kernau 50KFHDK600 posiada 50- calowy ekran D-LED o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Oprócz tego, został wyposażony w wiele nowoczesnych funkcji, jednak na szczególną uwagę zasługują:

  • Rozdzielczość Full HD – dzięki jakości Full HD dostrzeżesz bogactwo szczegółów i intensywność kolorów, a każda scena rozbudzi w Tobie emocje. 

  • Tryb hotelowy – jest to specjalna funkcja, która umożliwia blokowanie określonych programów, głośności lub podłączenia do płatnych kanałów. Dzięki niej, dzieci nie będą mieć dostępu do niedozwolonych programów.

  • 3 temperatury kolorów – telewizor marki Kernau został wyposażony w trzy temperatury kolorów: normalną, zimną i ciepłą, dzięki którym bez problemu dostosujesz barwy obrazu do swoich potrzeb.

  • Filtr grzebieniowy 3D – pozwala wyeliminować przebarwienia i przejaskrawienia, dzięki czemu otrzymujemy bardzo ostry obraz. 

  • Port USB – wbudowany port USB umożliwia odtwarzania filmów, seriali, teledysków i zdjęć prosto z pendrive’a lub dysku przenośnego. 

 

Uchwyt w prezencie

Większość osób decyduje się zamontować telewizor na ścianie, ponieważ jest to wygodniejsze rozwiązanie, które pozwala dodatkowo wyeksponować urządzenie. Jeśli więc zdecydujesz się na zakup telewizora Kernau 50KFHDK600, otrzymasz od nas uchwyt ścienny Kernau WMB333 za symboliczną opłatą 1 zł. Pozwala on zamontować telewizor w niewielkiej odległości od ściany – zaledwie 30 mm. Ponadto, uchwyt jest łatwy i szybki w montażu, ponieważ sprzedawany jest z całym zestawem montażowym, czyli kompletem śrub M6, 4 wkrętami i kołkami rozporowymi.


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS